• Informacje na temat:

  unikać

Artykuły na temat: unikać
 • Ulubione diety gwiazd, których lepiej unikać

  Każdego roku Brytyjskie Stowarzyszenie Dietetyków przygotowuje zestawienie dietetycznych trendów, których lepiej unikać przygotowując swoją listę noworocznych postanowień.

 • Jakich zachowań unikać podczas zagranicznych podróży?

  ...powinno się unikać przebywając w poszczególnych europejskich krajach. Jak nie urazić Włochów? Przebywając we włoskiej kawiarni warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniej kawy. Włoska tradycja picia(...) podczas wakacji w Niemczech, powinny pamiętać, żeby używać formy grzecznościowej "Sie" zamiast formalnego "du" zwracając się do ludzi, których nie znają. Jakich zachowań unikać we Francji...

 • Żywieniowe hity. Kto powinien ich unikać?

  ...w walce z nadciśnieniem. Owoc działa zapierająco, co może się przydać na wypadek biegunki u małego dziecka. Kto powinien ich unikać? Dojrzałe banany mają wysoki indeks glikemiczny, dlatego nie(...) moczopędne i zasadotwórcze). Komu szkodzą? W składzie truskawek znajduje się silny alergen, który może uczulać małe dzieci. Owoców powinny unikać również karmiące matki. Małe pestki zalegające...

 • Pielęgnacja twarzy – jak unikać błędów?

  Zwiotczałą skórę ujędrni kompres z ciepłego naparu skrzypu lub rozmarynu. Zioła te poprawiają krążenie krwi w skórze.

 • Nawyki za kółkiem, których lepiej unikać!

  Jazda na pamięć czy wyprzedzanie przed przejściem dla pieszych to nawyki, które występują zarówno u młodych, jak i u doświadczonych kierowców. Sprawdź, jakie błędy popełniasz, prowadząc samochód.

 • Dlaczego boli gardło? Tego lepiej unikać!

  Pewne czynniki sprzyjają bólowi gardła.

 • Co jeść po przebudzeniu, a czego unikać?

  Masz swój ulubiony posiłek śniadaniowy, który codziennie zjadasz po przebudzeniu? Możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, ale niektóre produkty nie powinny być jedzone na czczo. Przeczytaj i zobacz dlaczego.

 • Ryby na polskim stole. Tych lepiej unikać

  Pełne zdrowych tłuszczy i kwasów. Zalecane każdemu, ale przede wszystkim tym, którzy chorują na serce. Systematyczne spożywanie to jeden z najlepszych sposobów na zachowanie zdrowia. Okazuje się jednak, że nie każda ryba jest pełna dobroczynnych właściwości. Niektórych gatunków lepiej unikać, w szczególności teraz gdy większość z nas spędza urlop nad morzem.

 • Wybierasz się na wesele z brzuszkiem? Sprawdź, jakich sukienek powinnaś unikać!

  Szykuje się wielkie wesele, a ty jesteś w ciąży i nie masz pojęcia, co założyć? Doradzamy, na co zwrócić uwagę, szukając kreacji mającej pomieścić dwie osoby. Dowiedz się, jak powinny ubierać się przyszłe mamy i których fasonów zdecydowanie lepiej unikać. Dobrze dobrana kreacja podkreśli twoją kobiecość i sprawi, że będziesz prezentować się wyjątkowo, modnie i świeżo.

 • Lepsze trawienie dzięki unikaniu cukrów

  ...stopniowo i pojedynczo, obserwując, czy nie towarzyszą temu dolegliwości. Pozwoli nam to stwierdzić, których produktów (jednego lub kilku) nasz układ pokarmowy nie toleruje i lepiej ich unikać. Można...

Zdjęcia na temat: unikać
Wideo na temat: unikać
 • Szczęście według Jolanty Kwaśniewskiej

  Być z tymi, z którymi dobrze się czujemy, unikać "wampirów energetycznych", żyć pozytywnie i być przyzwoitym człowiekiem - tak właśnie pojmuje szczęście Jolanta Kwaśniewska.

 • Makijaż inspirowany kabaretem

  Co będzie hitem najbliższego karnawału, a co będzie modne nie tylko w karnawale? Jak wygląda makijaż "teatralny" i czego za wszelką cenę należy unikać - na te i inne pytania odpowiada znany wizażysta gwiazd, Jonas Wramell.

 • Trening podczas przeziębienia. Kiedy go unikać?

  Przeziębienie nie musi definitywnie przekreślić naszych planów treningowych. Ten poradnik pomoże ustalić, czy możemy pozwolić sobie na ćwiczenia w trakcie choroby, czy powinniśmy ich zaniechać. (Agencja TVN/X-news)

Dyskusje na temat: unikać
 • Jakich mężczyzn unikacie?

  Spotykamy na swojej drodze różnych chłopaków czy mężczyzn. Na niektórych zwracamy uwagę, a niektórych wolimy unikać i nie mieć z nimi więcej wspólnego. Jakich mężczyzn unikacie? Ja czuję niechęć do cwaniaków, i takich którzy nie szanują kobiet. 00044D27BVIW1EVC

 • Re: Żywieniowe hity. Kto powinien ich unikać?

  Bananów powinni unikać homoseksualiści

 • Re: Jakich mężczyzn unikacie?

  Unikać tylko bez płodnych , bo drzewo które nie daję owoców należy wyciąć :-) :-) :-)

 • Re: Żywieniowe hity. Kto powinien ich unikać?

  tych produktów powinien unikać ten kto to napisał

 • Re: Jakich mężczyzn unikacie?

  Spotykamy na swojej drodze różnych chłopaków czy mężczyzn. Na niektórych zwracamy uwagę, a niektórych wolimy unikać i nie mieć z nimi więcej wspólnego. Jakich mężczyzn unikacie? Ja czuję niechęć do cwaniaków, i takich którzy nie szanują kobiet. 00044D27BVIW1EVC Odrzucają mnie faceci nie zadbani , obleśni jak i alkoholicy i nie szanujących kobiet. Jeszcze by się coś znalazło ale dziś nie

 • Re: Jakich mężczyzn unikacie?

  Jakich kobiet należy unikać. Zezowatych, nędzowatych, łysięjących, stękających, wiecznie niezadowolonych, agresywnych, chamowatych, przeklinających, niskich z dużą d...pą, wysokich z końską szczęką, z obwisłymi dydami, wiecznych księźniczek, prostytutek, wielbicielek kasy, kobiety-brudasy, mających 30-dniowe cuchnące miesiączki, źyjące z facetami bez obrączki, trzymające inne baby za rączki

 • Re: Żywieniowe hity. Kto powinien ich unikać?

  Czy sąjakies warzya i owoce w ktorych nie bedzie tematu kto powinien ich unikac? Czy jest cos co moze jesc kazdy? Tak mnie wlasnie zastanowilo czytajac ten artykuł.

 • Re: Jak uniknąć żylaków?

  Unikać zakładania nogi na nogę, gorących kąpieli, sauny

 • Re: Żywieniowe hity. Kto powinien ich unikać?

  No i właśnie napisane jest, że ludzie przyjmujący te leki powinny unikać czosnku. Więc jest to logiczne skoro czosnek rozrzedza krew. Raczej "ama " ma problemy ze zrozumieniem tekstu. Podstawówka się kłania?