• Informacje na temat:

  unikać

Artykuły na temat: unikać
 • Dlaczego należy unikać folii aluminiowej?

  ...dużo. A znajduje się ono nie tylko w folii, ale również w garnkach, akcesoriach kuchennych, kosmetykach czy lekarstwach. W dzisiejszych czasach nie sposób całkowicie unikać aluminium, ale dobrze jest...

 • Glutaminian sodu - czy powinniśmy go unikać?

  ...wykluczyć z diety? Ciężko jest całkowicie usunąć glutaminian sodu z codziennego jadłospisu. W dzisiejszych czasach znajduje się on w wielu produktach. Staraj się jednak czytać etykiety i unikać produktów...

 • Ulubione diety gwiazd, których lepiej unikać

  Każdego roku Brytyjskie Stowarzyszenie Dietetyków przygotowuje zestawienie dietetycznych trendów, których lepiej unikać przygotowując swoją listę noworocznych postanowień.

 • Jakich zachowań unikać podczas zagranicznych podróży?

  ...powinno się unikać przebywając w poszczególnych europejskich krajach. Jak nie urazić Włochów? Przebywając we włoskiej kawiarni warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniej kawy. Włoska tradycja picia(...) podczas wakacji w Niemczech, powinny pamiętać, żeby używać formy grzecznościowej "Sie" zamiast formalnego "du" zwracając się do ludzi, których nie znają. Jakich zachowań unikać we Francji...

 • Żywieniowe hity. Kto powinien ich unikać?

  ...w walce z nadciśnieniem. Owoc działa zapierająco, co może się przydać na wypadek biegunki u małego dziecka. Kto powinien ich unikać? Dojrzałe banany mają wysoki indeks glikemiczny, dlatego nie(...) moczopędne i zasadotwórcze). Komu szkodzą? W składzie truskawek znajduje się silny alergen, który może uczulać małe dzieci. Owoców powinny unikać również karmiące matki. Małe pestki zalegające...

 • Pielęgnacja twarzy – jak unikać błędów?

  Zwiotczałą skórę ujędrni kompres z ciepłego naparu skrzypu lub rozmarynu. Zioła te poprawiają krążenie krwi w skórze.

 • Nawyki za kółkiem, których lepiej unikać!

  Jazda na pamięć czy wyprzedzanie przed przejściem dla pieszych to nawyki, które występują zarówno u młodych, jak i u doświadczonych kierowców. Sprawdź, jakie błędy popełniasz, prowadząc samochód.

 • Dlaczego boli gardło? Tego lepiej unikać!

  Pewne czynniki sprzyjają bólowi gardła.

 • Co jeść po przebudzeniu, a czego unikać?

  Masz swój ulubiony posiłek śniadaniowy, który codziennie zjadasz po przebudzeniu? Możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, ale niektóre produkty nie powinny być jedzone na czczo. Przeczytaj i zobacz dlaczego.

 • Pięć składników, które sprawiają, że zwykła sałatka tuczy. Unikaj ich!

  Wydaje się, że nie ma nic zdrowszego do jedzenia niż sałatki. Ale nie zawsze sałatki są zdrowe. Radzimy, których składników unikać, żeby sałatka była naprawdę wartościowa.

Zdjęcia na temat: unikać
Wideo na temat: unikać
 • Szczęście według Jolanty Kwaśniewskiej

  Być z tymi, z którymi dobrze się czujemy, unikać "wampirów energetycznych", żyć pozytywnie i być przyzwoitym człowiekiem - tak właśnie pojmuje szczęście Jolanta Kwaśniewska.

 • Makijaż inspirowany kabaretem

  Co będzie hitem najbliższego karnawału, a co będzie modne nie tylko w karnawale? Jak wygląda makijaż "teatralny" i czego za wszelką cenę należy unikać - na te i inne pytania odpowiada znany wizażysta gwiazd, Jonas Wramell.

 • Trening podczas przeziębienia. Kiedy go unikać?

  Przeziębienie nie musi definitywnie przekreślić naszych planów treningowych. Ten poradnik pomoże ustalić, czy możemy pozwolić sobie na ćwiczenia w trakcie choroby, czy powinniśmy ich zaniechać. (Agencja TVN/X-news)

Dyskusje na temat: unikać