• Informacje na temat:

  tyrol

Artykuły na temat: tyrol
 • Południowy Tyrol: Całkiem inne Włochy

  ...- W Południowym Tyrolu łączymy niemiecką organizację z włoskim zamiłowaniem do przyjemności - powiedziała mi Greta Pichler z tamtejszej organizacji turystycznej i to chyba najlepsze słowa, jakimi można określić warunki do wypoczynku w tym włoskim regionie. Nie warto poprzestać tylko na rozmowach, lepiej na własnej skórze przekonać się, jak się tu jeździ na nartach, co można zwiedzić pieszo i - to...

 • Tyrol zaprasza!

  Na tyrolskich lodowcach narciarze i snowboardziści świętują początek zimowego sezonu już jesienią. Zaraz po nich startują pierwsze z niżej położonych ośrodków sportów zimowych. A kogo tam nie będzie, tego pewnie spotkamy na festiwalach skiturowych i inauguracjach sezonu biegowego. Oto pięć propozycji na udany początek zimy.

 • ...okiem instruktorów stawiają pierwsze kroki na nartach. Podobnie jest w skromnym See, które zaskakuje długością swych tras. Podobnie jak w całym Tyrolu, tak i w miejscowościach położonych w dolinie...

 • Tyrol: W rajskiej dolinie trzytysięczników

  ...zaskakuje długością swych tras. Podobnie jak w całym Tyrolu, tak i w miejscowościach położonych w dolinie Paznaun, sezon narciarski zaczyna się w grudniu a kończy dopiero na początku maja.

 • Tatry po słowackiej stronie są wyższe, więc zimowa pogoda jest pewniejsza niż u nas. Do Tyrolu mamy dalej, ale Alpy jeszcze wyższe, a na brak śniegu nie będziemy z pewnością narzekać.

 • Południowy Tyrol. Tam słońce świeci prawie 300 dni w roku

  Strzeliste szczyty Dolomitów, doliny porośnięte świerkami, z ukrytymi wśród nich malowniczymi wioskami, nieduże miasta, takie jak stolica regionu Bolzano, w których tradycja miesza się ze współczesnością… Bez wątpienia południowy Tyrol jest jednym z najpiękniejszych miejsc w całej Europie.

 • Tyrol to białe górskie szczyty. A między nimi wąskie, malownicze doliny. Chętnie jedziemy tam na narty, ale nawet ci, którzy nie przepadają za szusowaniem, spędzą w tym regionie wyjątkowy zimowy urlop.

 • Austria niezmiennie kojarzy się z majestatycznymi Alpami, nartami i… śniegiem. Jednym z najchętniej wybieranych regionów na narciarskie urlopy jest Tyrol. Nic dziwnego, bo pięknych terenów do uprawiania tego sportu nie brakuje. Ale ostatnio region ten zaskakuje nawet tych turystów, którzy widzieli już niejedno. Oferuje ski safari, czyli safari narciarskie.

 • Gdyby zebrać wszystkie marzenia narciarzy i snowboardzistów o najlepszym rejonie do zimowego jeżdżenia, Tyrol miałby szanse co najmniej na podium.

 • Najciekawsze miejsca w Tyrolu

  Tyrol to idealne miejsce na narty - długi sezon, piękne trasy i wspaniałe warunki sprawiają, że ten położony w sercu Alp region jest rajem dla miłośników białego szaleństwa. Ale Tyrol oferuje turystom znacznie więcej - niezależnie od pory roku.

Zdjęcia na temat: tyrol
Wideo na temat: tyrol
Dyskusje na temat: tyrol
 • Re: Południowy Tyrol: Całkiem inne Włochy

  Warto zabrać ze sobą w podróż kilka saszetek Nutramilu. Sprawdza się jako idealny sposób na awaryjny posiłek, w szczególności jeżeli zdarzą się jakiekolwiek dolegliwości żołądkowe, które odbiorą apetyt - można go wypić bez strachu o nasilenie tych dolegliwości bo błyskawicznie się wchłania

 • Re: Południowy Tyrol: Całkiem inne Włochy

  Tak, Tusk tam jezdzil ze swoim bezgusciem co ma ponoc weza w kieszeni, ze swoja bez gustu blogerka i jej staszkiem i z jozkiem bonkiem na wczasy w Dolomity za nasze pieniadze!

 • Re: Południowy Tyrol: Ośrodek 3 Zinnen Dolomites

  Do walizki wrzucam zawsze kilka saszetek Nutramilu. Jest idealnym sposobem na awaryjny posiłek. Sprawdził się też znakomicie gdy dopadło mnie zatrucie pokarmowe - mogłam go pić bez problemu i dzięki temu szybko odzyskałam siły.

 • Re: Maffashion pozuje do śmiałych zdjęć w Tyrolu

  Polecam również ( chyba że byłeś ? ) Tyrol Włoski ..Bomba . Wróciłem do Krakowa i jak bym trafił do Krematorium.Smog - .Dramat..!!

 • Re: Rok bez golenia nóg? Ona to zrobiła

  Widok pierwszego zdjęcia - buzia śliczna, spoko dziewczyna. Później jadę w dół i widzę faceta! Podziwiam za odwagę, zwłaszcza, że dziewczyna młoda i narażona na komentarze na każdym kroku, ale coś jest nie tak. Chociaż może kwestia przyzwyczajenia?

 • Re: Maffashion pozuje do śmiałych zdjęć w Tyrolu

  Hotel SPA Aqua dome.. 4 gwiazdki sam w sobie rozwala !! tak jak cena pobyt 4-dniowy to...za osobe ok. 8 tysiaków !! Tyrol - Austria ...przepiękne miejsce i powietrze ..Zakopane przy tym to ..Syf !!

 • Re: Radość życia, czyli kuchnia karyncka

  co roku jadę na narty do Karynti polecam Katschberg Nassfeld i Akogel te ośrodki narciarskie są idealne dla ludzi którzy nie lubią tłumów na stoku Innerkrems też bardzo fajny Ogólnie Karyntia nie jest tak popularna jak SalzburgerLand ,Tyrol i to jest z korzyścią dla narciarzy snowbordzistów

 • Re: Tajemnice kucharki papieża

  wydostało się z Europy przez Włochy, trasa ucieczki zaś prowadziła przeważnie przez Południowy Tyrol, niemieckojęzyczną prowincję kraju. Ten szlak brunatnych uciekinierów nazwany został szczurzą linią. Dr Gerald Steinacher, historyk z Południowego Tyrolu pracujący w Archiwum Krajowym w Bolzano, przez sześć lat badał tajemnice ucieczki nazistów. Autor ten jest wytrawnym naukowcem, autorem prac na

 • super koty

  Jakie urocze zielone oczy i to spojrzenie.