• Informacje na temat:

  turystyki

Artykuły na temat: turystyki
 • Kraina tysiąca jezior to jeden ze skarbów polskiej turystyki. Jednak nawet najpiękniejszy region, aby zostać prawdziwą turystyczną perłą, wymaga troski o infrastrukturę, bazy noclegowej dostosowanej do różnych oczekiwań i wyboru atrakcji, szczególnie dla zamożnych turystów, którzy coraz częściej korzystają z bogatej oferty pięciogwiazdkowych hoteli, takich jak Hotel Mikołajki***** oraz...

 • Te poważne dla turystyki problemy wynikają najczęściej z braku możliwości przejrzenia wszystkich ofert i zamówień, jakie otrzymują organizatorzy wycieczki. Biura podróży organizują dla swoich(...) sklepowej kasie, czy przy założeniu jednego z pierwszych w Polsce prywatnych biur maklerskich (parę lat przed powstaniem giełdy w Warszawie). Stworzone narzędzie, ma wnieść innowację do turystyki...

 • Babskie wyprawy. Nowa forma turystyki?

  Kobiety coraz chętniej i częściej wybierają się w samotne podróże. Niektórym z nich brakuje jednak odwagi na wyprawę w nieznane. Hanna Sobczuk postanowiła wyjść naprzeciw kobiecej tęsknocie do dalekich podróży i organizuje kameralne wycieczki... tylko w "babskim" gronie.

 • ​Kasprowy Wierch - turystyka

  Szukasz idealnego miejsca na rodzinną wycieczkę? Marzysz o wypróbowaniu swoich sił na trudniejszej trasie narciarskiej? Jesteś miłośnikiem pieszych wędrówek i masz nadzieję na kilkugodzinny spacer wśród malowniczych krajobrazów? Mamy dla ciebie idealną propozycję! Wybierz się na Kasprowy Wierch - jeden z najpiękniejszych polskich szczytów.

 • Turystyka kreatywna - nowy trend widoczny już w Polsce

  Rozrywka, fascynacja, edukacja - to trzy elementy, które składają się na tak zwaną turystykę kreatywną. Wkraczający na polski rynek model jest odpowiedzią na aktualne potrzeby i oczekiwania podróżujących, a jego celem jest dostarczenie gościom hotelowym kompleksowej usługi. W myśl tych wartości swoją działalność będzie realizować rozpoczynająca się właśnie IX edycja kampanii Hotel Przyjazny Rodzinie.

 • Turystyka tylko dla dorosłych

  Jeżeli nudzą cię wakacje spędzane na plaży albo na zwiedzaniu popularnych zabytków, mamy dla ciebie propozycję, która doda urlopowi nieco pikanterii.

 • Aborcyjna turystyka Polek

  Polki, które chcą usunąć ciążę, wyjeżdżają do Wielkiej Brytanii.

 • We Włoszech po uchwaleniu nowej ustawy ograniczającej możliwości sztucznego zapłodnienia rośnie liczba par szukających za granicą odpowiednich klinik, które pomogłyby im zrealizować marzenia związane z posiadaniem własnego potomstwa.

 • ogloszenia-turystyka.info

 • EKSPERT - PSYCHOLOG

  Dr Ryszarda Ewa Bernacka - dr nauk humanistycznych z zakresu psychologii. Zajmuje się psychologią osobowości, twórczości, zdolności oraz turystyki. ...

Zdjęcia na temat: turystyki
Wideo na temat: turystyki
 • Jak terroryzm i napięta sytuacja polityczna wpływają na turystykę?

  Zjawisko terroryzmu staje się coraz bardziej powszechne. W "Dzień Dobry Wakacje" arabistka dr hab. Katarzyna Górak-Sosnowska opowiedziała, jak terroryzm wpływa na turystykę. Jakich miejsc turyści powinni unikać?

 • Czy Tunezja jest krajem bezpiecznym dla turystów?

  Po zamachach, które wstrząsnęły Tunezją w 2015 roku, polskie Ministerstwo Sportu i Turystyki odradza ten kraj jako cel wyjazdów turystycznych. Jak dziś wygląda sytuacja w Tunezji? Tunezyjska minister turystyki i rzemiosła Selma Elloumi Rekik opowiedziała w "Dzień Dobry TVN" o zmianach, jakie zaszły w tamtejszym rządzie. (DDTVN-x-news)

 • Jakie turystyczne kierunki są teraz popularne?

  Szacuje się, że w tym roku 12 milionów Polaków wybierze wczasy na terenie kraju, a ponad 4 miliony rodaków wyjedzie na wakacje za granicę. Które kierunki są teraz najbardziej popularne? Turystyka, których krajów ucierpiała najbardziej na skutek ataków terrorystycznych? Gdzie warto wypoczywać w Polsce? O tym w "Dzień Dobry TVN" opowiedział Krzysztof Góralczyk z Polskiej Izby Turystyki.

Dyskusje na temat: turystyki
 • Re: Gdzie na wakacje?

  Wszystkie niezbędne informacje dotyczące turystyki, ogłoszenia, oferty, ceny i wspaniale miejsca znajdują się na stronie http://www.polturismo.pl/

 • Re: Koniec turystyki

  Turystyka na zachodzie jest dla samobójców.

 • Rozwój ruchu turystycznego w Krakowie

  jest tak szybki, że wielu Polaków nie ma o tym nawet pojęcia. Kraków niepostrzeżenie staje się atrakcją turystyczną na skalę światową. Mega Gwiazdą światowej turystyki porównywalną z Pragą, Wiedniem, Barceloną itp. Nieprawdopodobne ale prawdziwe.

 • Re: Koniec turystyki

  Każdy ma taką turystykę jak sobie wybierze i zorganizuje.

 • Kraków to obecnie lokomotywa, która powinna pociagnąć

  dynamiczny rozwój turystyki w małopolsce, na całym południu Polski i wreszcie w całej Polsce.Co roku na odnowę zabytków Krakowa Państwo preznacza ok. 35 mln zł. Dużo i mało, ale się opłaca. Dochody z turystyki już są duże, a mogą być gigantyczne, zwłaszcza w obecnej sytuacji na świecie. Konkluzja. Tak jak wszyscy Polacy odnawiali Wawel tak teraz odnawiają Kraków, ale Kraków jest dziedzictwem

 • Re: Koniec turystyki

  MASOWA TURYSTYKA STAŁA SIĘ NIEBEZPIECZNA. Do Francji - nigdy!

 • Re: Gdzie na wakacje?

  Jeśli ktoś lubi ciszę spokój i obcowanie z naturą . Polecam Puszcze stromecką i okolice doliny Pilicy> Cudowne miejsce na wakacje. Pilica to idealna rzreka na spływy kajakowe. Jeśli ktoś to lubi to polecam., Polecam do skorzystania również z turystyki konnej. Zatrzymując się np: w Hotelu Sielanka nad samą rzeką Pilicą, można wynająć Konie na wypad do lasu. Swietna sprawa. Polecam.

 • Re: Koniec turystyki

  Turystykę wymyślono w Anglii, czego to się człowiek nie dowie. Widać Paszport Polityki zobowiązuje, niczym Paszport Polsatu.

 • Re: Gdzie na wakacje?

  to doskonałe miejsce do zdrowego wypoczynku jaki i turystyki :)

 • Re: Koniec turystyki

  Zgadzam się w zupełności, że obecny model turystyki masowej wyczerpał się. Turystyka masowa przestaje przynosić satysfakcję nawet tym mniej wymagającym, a doświadczenie zwiedzania w tłumie nie różni(...) połączyć słowo podróż ze słowem turystyka. Więcej w artykule http://www.okiemmiszy.pl/2017/08/koniec-turystyki-ruch-antyturystyczny/