• Informacje na temat:

  turcja riwiera turecka

Artykuły na temat: turcja riwiera turecka
 • Riwiera Turecka

  Jak jechać? Najlepiej z biurem podróży. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "Turcja last minute", aby pokazały się oferty. Te "all inclusive" zaczynają się od ok. 1200 zł/os. za tydzień. Odpowiedzi na wiele pytań (m.in. dotyczących wiz i podróży indywidualnych) znajdziecie na www.turcja.org.pl Czego skosztować? Czorby (zupy) z czerwonej soczewicy i innych warzyw, z dodatkiem mięty...

 • Skarby Riwiery Tureckiej

  Turcja od lat może chwalić się tym, że jest "türk", czyli "silna", w turystykę. Prawdziwą perełką, najchętniej wybieraną przez obcokrajowców jest Riwiera Turecka.

 • Turecka Riwiera - wakacje Kleopatry

  Turcja zajęła w tym roku szóste miejsce w światowym rankingu najchętniej wybieranych kierunków wakacyjnych. Aż 70 proc. turystów chce tutaj wrócić po pierwszym pobycie i to już nawet w następnym(...) „króliczą krwią”. INFORMACJE PRAKTYCZNE ✓ Wiza: Ponieważ Turcja nie należy do UE, od przyjezdnych wymagana jest wiza, którą kupisz na przejściach granicznych i na lotniskach. Zachowuje ważność przez 90 dni...

 • Riwiera Turecka - gorące południe Turcji

  ...zabronione. Riwiera Turecka to region interesujący zarówno dla plażowiczów, jak i miłośników aktywnego spędzania czasu - nie sposób się nudzić w tym pięknym zakątku Turcji.  

 • ​Antalya - serce Riwiery Tureckiej

  Antalya jest na tyle popularnym kurortem, że - choć to duże miasto - w sezonie jej populacja wzrasta dwukrotnie. Luksusowe hotele i kluby tętniące nocnym życiem, piękne plaże oraz ciekawe zabytki - wszystko to działa jak magnes na turystów.

 • ​Antalya - największy skarb Riwiery Tureckiej

  Riwiera Turecka jest jednym z najczęściej wybieranych kierunków podróży przez Polaków. Wakacje w prowincji Antalya to gwarancja pięknej pogody oraz wypoczynku w wyjątkowym otoczeniu.

 • Wybrzeże Turcji to nie tylko plaże w znanych kurortach. Ile tam bezcennych zabytków, ile kolorów i smaków Orientu! Sprawdźcie same.

 • Riwiera Egejska - malownicze zatoki i ciche kurorty w Turcji

  Choć odwiedzają ją tłumy turystów, Riwiera Egejska sprawia wrażenie znacznie spokojniejszej niż Riwiera Turecka. Ten fragment wybrzeża Turcji charakteryzują bowiem malownicze zatoki, gaje oliwne i spokojne kurorty o długiej przeszłości, a także - liczne pamiątki starożytności.

 • ​Antalya - jedno z najciekawszych miejsc tureckiego wybrzeża

  Plaże Mimo wszystko Riwiera Turecka wciąż kojarzy się przede wszystkim z pięknym wybrzeżem, na którym można znaleźć zarówno spore kąpieliska, jak i ustronne, a jednocześnie bardzo malownicze(...) i sarkofagi, nawet te zaniedbane, robią niesamowite wrażenie, a odwiedziny w tej części riwiery przekonują, że Turcja to wielokulturowy kraj o naprawdę imponującej historii. Bardzo ciekawe są również...

 • Wypoczynek na Riwierze Tureckiej

  Jeśli jeszcze nigdy nie byłaś w Turcji, najpierw trochę geografii – Riwiera Turecka to popularna nazwa regionu w południowo-zachodniej Turcji, ciągnącego się wzdłuż wybrzeży Morza Śródziemnego i Morza Egejskiego, od prowincji Antalya do prowincji Muğla. Często jednak tak określa się całe wybrzeże tureckie. Piękne plaże, krystalicznie czyste morze, wspaniałe kurorty, bogata oferta turystyczna...

Wideo na temat: turcja riwiera turecka
 • Największe atrakcje turystyczne Turcji

  kontemplować spokojne piękno jedynych w swoim rodzaju wapiennych basenów Pamukkale. Miłośnicy górskich wędrówek chętnie ruszą Szlakiem Licyjskim lub odwiedzą góry Kaçkar, ale Turcja to także raj dla amatorów

Dyskusje na temat: turcja riwiera turecka
 • Re: Turcja kraina tysiąca i jednej atrakcji

  Riwiera Turecka.....hehehe..... jak by ją porównać do Riwiery Francuskiej, to tak jakby naszego Poloneza porównywać z Ferrari.

 • Re: Riwiera Turecka

  Turcja jak kazde inne panstwo ma swoje urokliwe miejsca.

 • Re: Riwiera Turecka

  Brudasem Jestes ty Sam I twoja Polska holota ohlapusy jesli obrazisz innych wiedz ze was polakow Wszedzie nie cierpi a bo tylko szydzicie ze wszystkich I uda wake ze stac was na wszystko a stac was tylko na Pokazywanie glupoty nigdy nie bedziecie takim panstwem jak Turcja Bo. Tam gdzie jest rozwoj I sprawiedliwosc nie moze byc mowy o Polakach ......

 • Re: Turcja kraina tysiąca i jednej atrakcji

  Na zdjęciu Faktycznie Bodrum tyle, że to turcja Egejska a nie jak podpisał autor "riwiera Turecka"... szacun dla niego :)

 • Re: Turcja kraina tysiąca i jednej atrakcji

  "Widok na port w nocy Bodrum, Riwiera Turecka" - czy to jest po polsku? A może: "Nocny widok na port Bodrum" albo "Port Bodrum nocą" lub po prostu przecinek po "(...) nocy"?