• Informacje na temat:

  turcja riwiera

Artykuły na temat: turcja riwiera
 • Riwiera Turecka

  Jak jechać? Najlepiej z biurem podróży. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "Turcja last minute", aby pokazały się oferty. Te "all inclusive" zaczynają się od ok. 1200 zł/os. za tydzień. Odpowiedzi na wiele pytań (m.in. dotyczących wiz i podróży indywidualnych) znajdziecie na www.turcja.org.pl Czego skosztować? Czorby (zupy) z czerwonej soczewicy i innych warzyw, z dodatkiem mięty...

 • Skarby Riwiery Tureckiej

  Turcja od lat może chwalić się tym, że jest "türk", czyli "silna", w turystykę. Prawdziwą perełką, najchętniej wybieraną przez obcokrajowców jest Riwiera Turecka.

 • Turecka Riwiera - wakacje Kleopatry

  Turcja zajęła w tym roku szóste miejsce w światowym rankingu najchętniej wybieranych kierunków wakacyjnych. Aż 70 proc. turystów chce tutaj wrócić po pierwszym pobycie i to już nawet w następnym(...) „króliczą krwią”. INFORMACJE PRAKTYCZNE ✓ Wiza: Ponieważ Turcja nie należy do UE, od przyjezdnych wymagana jest wiza, którą kupisz na przejściach granicznych i na lotniskach. Zachowuje ważność przez 90 dni...

 • Riwiera Turecka - gorące południe Turcji

  ...zabronione. Riwiera Turecka to region interesujący zarówno dla plażowiczów, jak i miłośników aktywnego spędzania czasu - nie sposób się nudzić w tym pięknym zakątku Turcji.  

 • ​Antalya - serce Riwiery Tureckiej

  Antalya jest na tyle popularnym kurortem, że - choć to duże miasto - w sezonie jej populacja wzrasta dwukrotnie. Luksusowe hotele i kluby tętniące nocnym życiem, piękne plaże oraz ciekawe zabytki - wszystko to działa jak magnes na turystów.

 • Riwiera Egejska - malownicze zatoki i ciche kurorty w Turcji

  Choć odwiedzają ją tłumy turystów, Riwiera Egejska sprawia wrażenie znacznie spokojniejszej niż Riwiera Turecka. Ten fragment wybrzeża Turcji charakteryzują bowiem malownicze zatoki, gaje oliwne i spokojne kurorty o długiej przeszłości, a także - liczne pamiątki starożytności.

 • ​Antalya - największy skarb Riwiery Tureckiej

  Riwiera Turecka jest jednym z najczęściej wybieranych kierunków podróży przez Polaków. Wakacje w prowincji Antalya to gwarancja pięknej pogody oraz wypoczynku w wyjątkowym otoczeniu.

 • Wybrzeże Turcji to nie tylko plaże w znanych kurortach. Ile tam bezcennych zabytków, ile kolorów i smaków Orientu! Sprawdźcie same.

 • ​Antalya - jedno z najciekawszych miejsc tureckiego wybrzeża

  Plaże Mimo wszystko Riwiera Turecka wciąż kojarzy się przede wszystkim z pięknym wybrzeżem, na którym można znaleźć zarówno spore kąpieliska, jak i ustronne, a jednocześnie bardzo malownicze(...) i sarkofagi, nawet te zaniedbane, robią niesamowite wrażenie, a odwiedziny w tej części riwiery przekonują, że Turcja to wielokulturowy kraj o naprawdę imponującej historii. Bardzo ciekawe są również...

 • Najpiękniejsze kurorty Morza Egejskiego

  .... Kurorty Morza Egejskiego cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Które z nich przyciągają najbardziej? Turcja Egejska Turcja Egejska zaczyna być coraz bardziej doceniana przez rodzimych turystów. Choć Riwiera Turecka cieszy się większą popularnością ze względu na niższe ceny, jednak uroki Morza Egejskiego rekompensują tę różnicę w cenie. Dodatkowo, rozbudowana baza turystyczna, górzyste...

Wideo na temat: turcja riwiera
 • Największe atrakcje turystyczne Turcji

  kontemplować spokojne piękno jedynych w swoim rodzaju wapiennych basenów Pamukkale. Miłośnicy górskich wędrówek chętnie ruszą Szlakiem Licyjskim lub odwiedzą góry Kaçkar, ale Turcja to także raj dla amatorów

Dyskusje na temat: turcja riwiera
 • Re: W poszukiwaniu najcieplejszych i najczystszych mórz

  chyba jednak nie Bałtyk jednak Turcja,Egipt bądz włoska riwiera

 • Re: Riwiera mistrzów

  bylem własnie w Cagnes sur Mer w okresie Boże Narodzenie - Nowy Roku, wspaniale miejsce, niech się chowa Turcja, Egipt, Marokko czy inne Mielna i Kolobrzegi, zdecydowaliśmy ze będziemy co roku przyjeżdżać w czasie Świat.

 • Re: Turcja kraina tysiąca i jednej atrakcji

  Riwiera Turecka.....hehehe..... jak by ją porównać do Riwiery Francuskiej, to tak jakby naszego Poloneza porównywać z Ferrari.

 • Re: Riwiera Turecka

  Turcja jak kazde inne panstwo ma swoje urokliwe miejsca.

 • Re: Riwiera Turecka

  Brudasem Jestes ty Sam I twoja Polska holota ohlapusy jesli obrazisz innych wiedz ze was polakow Wszedzie nie cierpi a bo tylko szydzicie ze wszystkich I uda wake ze stac was na wszystko a stac was tylko na Pokazywanie glupoty nigdy nie bedziecie takim panstwem jak Turcja Bo. Tam gdzie jest rozwoj I sprawiedliwosc nie moze byc mowy o Polakach ......

 • Re: Turcja kraina tysiąca i jednej atrakcji

  Jest to riwiera egejska. Autor nie ma pojęcia co pisze

 • Re: Turcja kraina tysiąca i jednej atrakcji

  Na zdjęciu Faktycznie Bodrum tyle, że to turcja Egejska a nie jak podpisał autor "riwiera Turecka"... szacun dla niego :)

 • Re: Turcja kraina tysiąca i jednej atrakcji

  "Widok na port w nocy Bodrum, Riwiera Turecka" - czy to jest po polsku? A może: "Nocny widok na port Bodrum" albo "Port Bodrum nocą" lub po prostu przecinek po "(...) nocy"?