• Informacje na temat:

  tulipan

Artykuły na temat: tulipan
 • Trudny w przyjaźni, otaczający się barierą, którą nie każdemu uda się pokonać. Taki jest Tulipan w kontaktach z innymi. W dodatku zmienny, poddający się bardzo różnym, często przeciwstawnym nastrojom. I to w rytmie, którego nijak nie da się przewidzieć. Ale wyrozumiały partner może liczyć na niego w każdej sytuacji.

 • Jak złożyć serwetkę w tulipana?

  ...​Do proszonego obiadu najbardziej odpowiednie są serwetki z płótna lub lnu. Włóż je w specjalne obrączki lub zrób w pięknego tulipana.

 • Jak przedłużysz życie tulipanów w wazonie

  ... Utnij łodygi prosto - nie na skos (podobnie rób w przypadku innych kwiatów z miękkimi łodygami, np. gerber). Tulipany przycinaj codziennie o ok. 1 cm i zmieniaj wodę. Łodygi możesz w kilku(...)). Gdy tulipany przywiędły, zrób im lodową terapię. Do miski wlej bardzo zimną wodę i wrzuć kilka kostek lodu. Ułóż w niej kwiaty na 1-2 godz.

 • Holandia - największe atrakcje kraju tulipanów

  Dlaczego warto odwiedzić Holandię? Tulipany, wiatraki, rowery, muzea... Znajdziesz tutaj o wiele więcej atrakcji, niż w wielu innych europejskich krajach. Czekają na ciebie urokliwe miasteczka, niepowtarzalne krajobrazy i tysiące wartych odwiedzenia unikalnych miejsc - wśród nich na pewno znajdziesz te idealne dla siebie. Odkryj tajemnice Niderlandów i sprawdź, co koniecznie trzeba zobaczyć...

 • Mój braciszek dziś robił tulipany w szkole.. Kochany jest..ale boję się, że będzie taki dobry i trochę naiwny jak jego tato.  A ten, często jest wykorzystywany...

 • Z jakich tulipanów robić bukiety

  ...pachną! Curly Sue: Purpurowy kwiat z postrzępionymi brzegami. Cebule są odporne na mróz. Tulipany w ogródku sadzi się jesienią. Ich cebule lepiej więc kupić pod koniec lata (nie wiosną). Wtedy jest ich...

 • Firm Age, Dermika

  Dermika Firm Age to zmysłowa, ujędrniająca pielęgnacja twarzy i ciała inspirowana profesjonalnym zabiegiem falami radiowymi. Zaawansowane substancje czynne w uwodzicielskich kompozycjach z ognistym tulipanem przywrócą skórze sprężystość utraconą z wiekiem lub w wyniku spadku wagi.

 • Podobno jestem kultowy

  Od premiery „Tulipana” mija właśnie 30 lat, ale to wciąż rola, z której jest najbardziej znany. Aktor zdradza, jak to jest żyć z legendą największego podrywacza PRL-u.

 • Tulipanowy Amsterdam - kwiatowa stolica

  ...18 stycznia Holandia obchodzi Narodowy Dzień Tulipanów. To wtedy rozpoczyna się sezon na tulipany, który trwa aż do kwietnia. Kwiatowe szaleństwo ogarnia Holendrów i turystów, a w powietrzu aż czuć nadchodzącą wiosnę.

 • Tulipany malowane na szkle

  Sezon na nie powoli już się kończy, ale w ten sposób możesz się cieszyć tulipanami cały rok!

Zdjęcia na temat: tulipan
Wideo na temat: tulipan
 • Pamietajcie o ogrodach: Keukenhof

  To jeden z najwspanialszych ogrodów świata, specjalizujący się w kwiatach cebulowych. Wspaniałe kompozycje stworzone z tulipanów, hiacyntów, szafirków, krokusów, narcyzów i innych można zwiedzać od końca marca do połowy maja niedaleko miejscowości Lisse w Holandii. W XV w. na tym terenie odbywały się polowania. Dziczyzna i zebrane w okolicy zioła trafiały na stół w zamku księżnej Jacoby van

Dyskusje na temat: tulipan