• Informacje na temat:

  tuła

Artykuły na temat: tuła
 • Dla nich okruch chleba może być trucizną

  W Wielkiej Brytanii dorosły z celiakią na tę diagnozę czeka ok. 13 lat. W Polsce - nie wiadomo, ale wielu doświadcza podobnego problemu: latami tuła się od lekarza do lekarza, nie mogąc znaleźć przyczyny swoich dolegliwości.

 • Urocze zdjęcie rodziny Lewandowskich

  Robert Lewandowski pokazał zdjęcie, na którym wraz z żoną tulą swoją córkę.

 • Dzika zachłanność, Donna Leon

  Pewnego ranka z weneckiego kanału zostaje wyłowione ciało nieznanego mężczyzny z pokiereszowaną twarzą. Sekcja zwłok wykazuje, że wykrwawił się na śmierć wskutek ran zadanych nożem, a za życia cierpiał na rzadką chorobę, która zdeformowała mu tułów i szyję.

 • LWY - KSIĘŻYC

  W srebrnym blasku Księżyca tulą się zakochani. Noc ukrywa tajemnice, a księżycowe promienie zdradziecko odsłaniają to, co ukryte. To znak, że w miłości niektórych zodiakalnych Lwów wiele jest tajemnic i niejasności.

 • 5 Buław Uważaj na urazy fizyczne. Twoja uroda jest wciąż kwitnąca, ale narażasz ją niepotrzebnie forsownym trybem życia. Traktuj siebie tak delikatnie,...

 • Tweedowe żakiety nie tylko na wiosnę

  Cieplutkie, przytulne, idealne także jako okrycia wierzchnie, gdy nadejdzie prawdziwa wiosna. Ożywione barwnymi dodatkami i dobrane do figury będą podstawą twojej garderoby.

 • Rozluźnij się przed snem

  Jeżeli kłopoty z zaśnięciem zdarzają się sporadycznie, nie ma powodu do obaw. Jeżeli jednak są częste, mogą być wynikiem dużego napięcia mięśniowego, zwłaszcza w obrębie barków. Bo to tam gromadzi się stres. Aby sobie pomóc, wykonuj wskazane ćwiczenia tuż przed snem.

 • Stephanie Davis pokazała zdjęcie dziecka

  W styczniu brytyjska aktorka, Stephanie Davis, została mamą. Chociaż już wiele razy pokazywała zdjęcia dziecka w mediach społecznościowych, wczoraj opublikowała na Instagramie fotografię, która szczególnie wzruszyła fanów.

 • Smukła w kwadrans

  Trener gwiazd Piotr Łukasiak opracował dla nas nowy program! To trzy proste ćwiczenia, które wykonujesz w domu co drugi dzień. Efekty? Po trzech miesiącach: płaski brzuch, wymodelowane nogi, jędrne ramiona.

 • ​Teatr pod Białym Latawcem, Ilona Gołębiewska

  ...przekręty znanej firmy farmaceutycznej. To wyzwanie okazało się jednak zbyt trudne... Jest załamana, przez kilka miesięcy szuka pracy i tuła się po tanich hotelach. W końcu znajduje zatrudnienie...

Zdjęcia na temat: tuła
Wideo na temat: tuła
 • Maryla Rodowicz o odważnej kreacji sylwestrowej

  Maryla Rodowicz opowiedziała Robertowi Patolecie o swoich najodważniejszych kreacjach scenicznych. Podczas jednej z imprez sylwestrowych artystka wystąpiła w stroju, który określiła jako "goła baba". Motywem przewodnim miał być karnawał w Rio. W związku z tym wykonano sztuczny tułów imitujący nagą kobiecą sylwetkę. Do plastikowych piersi przypięto ozdoby, z tyłu natomiast umocowano długie pióra. Taka stylizacja wzbudziła zdezorientowanie nawet u znajomych piosenkarki, którzy oglądali ją w...

 • Jak optycznie wydłużyć sylwetkę?

  Stylistka Ewelina Rydzyńska zaprezentowała modne stylizacje dla niskich kobiet oraz pokazała kilka trików, dzięki którym można optycznie dodać sobie wzrostu. - Jeżeli stosujemy kilka kolorów w jednej stylizacji, to automatycznie skracamy sobie nogi albo wydłużamy tułów. Żeby wydać się na optycznie wyższe niż jesteśmy, powinnyśmy stosować jeden kolor – doradziła specjalistka.

Dyskusje na temat: tuła