• Informacje na temat:

  trzy doliny

Artykuły na temat: trzy doliny
 • Tatrzańskie doliny. Warto odwiedzić!

  Jest ich tyle, że podczas jednego pobytu w Tatrach nie sposób wszystkie zobaczyć. Warto odwiedzić doliny teraz, przed najazdem turystów. Są idealne na spacery.

 • Proces Magdy Gessler i właścicieli Doliny Charlotty zakończony

  Na Instagramie Magdy Gessler można przeczytać jej oświadczenie: "Dzisiaj Sąd Najwyższy uznał dwie kasacje Doliny Charlotty za oczywiście bezzasadne. Tym samym moja sprawa została ostatecznie umorzona, a wina Doliny Charlotty stwierdzona przez Sąd Okręgowy potwierdzona! Buziaki dla mec. Giertycha". Wszystko zaczęło się w 2013 roku. Magda Gessler zatrzymała się w hotelu w Dolinie Charlotty, gdy...

 • Dżalalabad: Życie toczy się na bazarze

  Dżalalabad... Dżalal to miejsce wśród suchej ziemi; zmęczone, spragnione. By dotrzeć do tego miasta z Biszkeku, potrzeba całej nocy lub dnia wspinania się autem na białe łańcuchy Tien-szanu i zjazdów w zielone, kwitnące doliny... tak kilkakrotnie, ku mroźnym niebiosom i pięknej ziemi. Mówią o Dżalal "wyschnięte usta żyznej Fergany".

 • Cicha noc w dolinie

  Karl Mauracher z Zillertal był wędrownym cieślą i budowniczym instrumentów. Właśnie reperował organy w podsalzburskim Oberndorfie, kiedy natrafił na tekst i nuty nieznanej i pięknej pieśni o Bożym Narodzeniu. Skopiował je i zabrał do rodzinnej doliny. Najsłynniejszą kolędę wszech czasów zaśpiewano w Zillertal po raz pierwszy w 1819 roku.

 • Zimowy urlop dla wymagających

  Dogodna lokalizacja, cztery ośrodki narciarskie z infrastrukturą dla narciarzy, snowboardzistów, freeriderów i miłośników sanek, oferta dla rodzin w ramach BIG Family Stubai, doskonale utrzymane stoki oraz śnieg od października do czerwca - to wszystko przyciąga urlopowiczów do Doliny Stubai w Austrii.

 • Słowacki Raj. Idealny na rodzinne wyprawy

  Głębokie doliny, wodospady i jaskinia pełna lodu to tylko niektóre z atrakcji tuż za naszą południową granicą. Na Spiszu nie będą się też nudzić miłośnicy zabytków.

 • Do Val di Fiemme, malowniczej doliny w Dolomitach, położonej w północno-wschodniej części włoskiego regionu Trentino, przyjeżdżają rzesze narciarzy.

 • Nad rozlewiskiem Narwi i Biebrzy

  Takich rzek nie ma już w Europie. Przez wiele kilometrów i Biebrza, i Narew szeroko rozlewają swe wody tworząc malownicze bagienne doliny. Właśnie teraz jest tam najpiękniej!

 • Tyrol to białe górskie szczyty. A między nimi wąskie, malownicze doliny. Chętnie jedziemy tam na narty, ale nawet ci, którzy nie przepadają za szusowaniem, spędzą w tym regionie wyjątkowy zimowy urlop.

 • Słońce i ośnieżone szczyty Alp

  Tyrol to białe górskie szczyty. A między nimi wąskie, malownicze doliny. Chętnie jedziemy tam na narty, ale nawet ci, którzy nie przepadają za szusowaniem, spędzą w tym regionie wyjątkowy zimowy urlop.

Dyskusje na temat: trzy doliny
 • tantra

  obawiaj się ponieważ dzieje się to poprzez twoje przyzwolenie. W chwili, w której chcesz to zatrzymać, zatrzymuje się to, zatem nigdy nie jesteś bez kontroli. A kiedy bogowie kochają się, jest to niemal(...) poczujecie wielkie, wielkie uspokojenie. I oba są potrzebne; oba są aspektami Tantry. Każdy szczyt ma swą dolinę, a każda dolina ma swój szczyt. Szczyt nie może istnieć bez doliny ani vice versa. A kiedy