• Informacje na temat:

  trasy podziemne

Artykuły na temat: trasy podziemne
 • Podziemne trasy w Polsce

  ...tajemnic przeżyją niezapomniane chwile, zwiedzając Podziemne Miasto Osówka w Głuszycy, które powstało w czasie ostatniej wojny. Trasy w internecie Wszystkie informacje znajdziecie na str.: www.jaskiniaraj.pl www.kopalnia.pl www.podziemiakredowe.pl www.pttk-sandomierz.pl www.osowka.pl www.sztolnie.pl www.kopalniasrebra.pl www.kopalniaguido.pl Podziemne sanatorium w wielickiej kopalni...

 • Pięć najpopularniejszych podziemnych tras turystycznych w Polsce

  ...legendy i ciekawostki związane z miastem. Zwiedzanie podziemnej trasy odbywa się w grupach zorganizowanych i zaczyna się o każdej pełnej godzinie. Na trasie można zobaczyć  34 komnaty, wśród których są(...) w stronę rynku. Po prawej stronie rynku znajduje się wejście do jednej z największych atrakcji Opatowa: podziemnej trasy turystycznej. Powstanie opatowskich lochów było związane z położeniem grodu...

 • Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza do skorzystania z pakietów na zwiedzanie Trasy turystycznej i Trasy górniczej.

 • Miejsca w Polsce, do których warto zboczyć z trasy jesienią

  .... Mniej więcej w połowie trasy - za Polankami - jest początek właściwej drogi do rezerwatu Sine Wiry. Dla turystów zmotoryzowanych jest obok płatny parking. Kraina krasnoludów (kopalnia srebra(...) galeny. Jest tu chodnik wodny, którym można przepłynąć łodziami do trzeciego szybu, zwanego "Żmiją". Długość trasy wodnej to 270 m. Na terenie wokół kopalni jest też Skansen Maszyn Parowych. Kopalnia...

 • Wieliczka - niezwykła kopalnia soli

  Podziemne jeziora, kaplice, solne komory, których mikroklimat jest zbawienny dla zdrowia. Wieliczka to wyjątkowe miejsce wpisane na listę UNESCO.

 • Wieliczka - niezwykła kopalnia soli

  Podziemne jeziora, kaplice, solne komory, których mikroklimat jest zbawienny dla zdrowia. Wieliczka to wyjątkowe miejsce wpisane na listę UNESCO.

 • Śladami najbardziej tajemniczych miejsc w Polsce

  Ruiny zamków, podziemne korytarze, jaskinie, dna jezior – takie okolice kuszą odkrywców. Wiele zagadek czeka jeszcze bowiem na rozwiązanie.

 • Ruiny zamków, podziemne korytarze, jaskinie, dna jezior – takie okolice kuszą odkrywców. Wiele zagadek czeka jeszcze bowiem na rozwiązanie.

 • To tu znajduje się najnowocześniejszy teatr w Czechach, ogromna Techmania, czyli interaktywne centrum nauki, złote fontanny i kilometry podziemnej trasy turystycznej.

 • Największe militarne podziemia w Europie czekają na turystów

  ..."Elementem wzbudzającym do dziś podziw jest system podziemnych korytarzy o łącznej długości 32 km. W jego skład wchodzą między innymi podziemne dworce kolejowe oraz podziemne magazyny zaopatrzenia(...) podziwiać odnowiony Panzerwerk 717 - ciężki schron bojowy. Trasa krótka trwa do 1,5 godziny natomiast pokonanie długiej zajmuje do 2,5 godziny, podczas których zwiedzający przechodzą do podziemnego...

Dyskusje na temat: trasy podziemne
 • Re: Pięć najpopularniejszych podziemnych tras turystycznych w Polsce

  Najpopularniejsze podziemne trasy to Kopalnia Soli Wieliczka, Kopalnia Soli Bochnia, Kopalnie Węgla Guido, Królowa Luiza obie w Zabrzu , Kopalnia Srebra Tarnowskie Góry, Kopalnia Uranu Kowary oraz wszystkie podziemia projektu Riese w Sowich Górach. Artykuł sponsorował Peugeot więc jakie auto takie trasy.

 • Re: Pięć najpopularniejszych podziemnych tras turystycznych w Polsce

  Popularniejsze i bardziej atrakcyjne trasy podziemne są w Wieliczce,kopalnia srebra w Tarnowskich Górach czy sztolnia Królowa Luiza w Zabrzu. A już całkiem "de best" jest zjazd na poziom 320m pod ziemie w kopalni GUIDO w Zabrzu.

 • Re: Nie ma to jak w Polsce

  podziemne Rzeszowa. Pisałam o nim w maju. Bardzo nam sie podobało, V posłucha trochę polskiej historii. Pokaż jemu słynny rzeszowski pomnik zwany "pipą" . Jak macie czym to wybierzcie się nas Solinę(...) kraju powie V. Buziam :* Pisząc tylko rynek miałąm na myśli wszystko pod i nad powierzchnią. Plusem tej trasy jest to, że nawet na obcasie da się ją przejść.