• Informacje na temat:

  tour ja

Artykuły na temat: tour ja
 • Atmasfera Exclusive: Michał Szpak Classica Tour

  Michał Szpak nie próżnuje i jest właśnie w trasie koncertowej "Classica Tour" w anturażu, na jaki czekało wielu fanów jego talentu.

 • Levi’s Tailor Shop on Tour

  W nadchodzącym sezonie letnim truck z projektem Levi’s Tailor Shop on Tour wraca do gry. Znowu pójdą w ruch profesjonalne maszyny, niezliczona ilość nożyczek, kilometry nici oraz niezastąpiony zespół(...) odwiedzi i będzie ręcznie malował przynoszone do nas dżinsowe ubrania Levi’s. Szukajcie Levi’s Tailor Shop On Tour od 23 czerwca do 27 sierpnia w Warszawie, Trójmieście, Wrocławiu i Krakowie. Zabierzcie...

 • Styling Tour 2013 – styliści i wizażyści czekają na Ciebie w TK Maxx

  Rusza kolejna edycja letniej akcji Styling Tour organizowanej przez sieć sklepów TK Maxx. Dzięki niej w kolejne czerwcowe i lipcowe weekendy masz szansę przeżyć wyjątkową metamorfozę oraz uzyskać cenne porady od profesjonalistów, by jeszcze lepiej czuć się w swojej skórze i olśniewać wyglądem. Do Twojej dyspozycji są styliści, wizażyści i oczywiście sklep pełen markowych ubrań i akcesoriów...

 • Fani Maryli Rodowicz szaleją. Wszystko przez jeden wpis

  Rekordowa liczba komentarzy pojawiła się na profilu Maryli Rodowicz, po wpisie piosenkarki na temat Wilna. W tym mieście gwiiazda zakończyła swoje koncerty z cyklu Diva Tour.

 • Kanye West czuje się lepiej po hospitalizacji

  ...39-letni raper został ostatnio zabrany do szpitala, ponieważ był wyczerpany oraz cierpiał z powodu braku snu, co doprowadziło do odwołania reszty koncertów jego trasy koncertowej "Saint Pablo Tour", ale jak donoszą źródła, gwiazda czuje się już lepiej.

 • U Janet Jackson podejrzewa się nowotwór gardła

  ...49-letnia piosenkarka oświadczyła niedawno, że przekłada terminy koncertów w ramach trasy "Unbreakable World Tour", która miała rozpocząć się 9 stycznia. Gwiazda musi przejść zabieg, ponieważ lekarze wykryli guza na jej strunach głosowych.

 • W przypadku wycieczek zorganizowanych, które polegają na zakupie przez klienta gotowej oferty wyjazdu „w pakiecie” bez obowiązku samoorganizacji, niestety często zdarzają się niedomówienia i niedociągnięcia organizacyjne. Najczęściej wynikają one z braku odpowiedniej komunikacji na linii klient- agent – tour operator.

 • Koncert Metal Union Road Tour 2006 odbędzie się 26 października, godz. 18, w klubie Park, al. Niepodległości 196.

 • Sandra Bullock z Lancem Armstrongiem?

  Sandra Bullock i słynny amerykański kolarz Lance Armstrong, pięciokrotny zwycięzca wyścigu Tour de France, podobno są parą.

 • Zamiast piłki - moda!

  TK Maxx przygotował wyjątkową propozycję dla kobiet, oglądanie meczów wcale nie przyspiesza tętna. W czerwcu, w wybranych sklepach TK Maxx, rozpocznie się Styling Tour z udziałem stylistów i wizażystów. Każda z pań, będzie mogła uzyskać bezpłatne porady profesjonalnych konsultantek modowych i urodowych. Akcja odbędzie się w Poznaniu, Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu.

Zdjęcia na temat: tour ja
Wideo na temat: tour ja
Dyskusje na temat: tour ja