• Informacje na temat:

  top widoki

Artykuły na temat: top widoki
 • Jungfrau Top Ski Region: Tu pociągi służą za wyciągi

  Topowy? 200 kilometrów tras to nic wielkiego w porównaniu z francuskimi Trzema Dolinami (600 km) czy francusko-szwajcarskimi Bramami Słońca (650 km). Ale Jungfrau Top Ski Region ma legendarną trasę zjazdową, pociągi służą tu również za wyciągi, a w kategorii "najpiękniejszy" śmiało może rywalizować z topowymi stacjami narciarskimi.

 • ...zapierające dech w piersiach widoki. Najpiękniejszym momentem naszego dnia była wizyta w Top of the rock czyli w Rockeffeller center miedzy 5- th a 6- th avenue, przy 50- th street. Gdy byliśmy w NY 11

 • TOP 5 oryginalnych miejsc na ślub cywilny

  ...i prawdopodobnie uiścić opłatę za użytkowanie terenu. Ale kto wie - już niejednemu posesjonatowi na widok Pary Młodej stopniało serce i udostępnił przybytek zieleni zupełnie za darmo. 2. Wyspa na...

 • TOP 5 oryginalnych miejsc na ślub cywilny

  ...i prawdopodobnie uiścić opłatę za użytkowanie terenu. Ale kto wie - już niejednemu posesjonatowi na widok Pary Młodej stopniało serce i udostępnił przybytek zieleni zupełnie za darmo. 2. Wyspa na...

 • Gdzie na Sylwestra? Top 5 propozycji w okazyjnych cenach

  ...15 listopada.  

 • Michał Baryza: Przede mną dużo pracy

  Młody, ambitny, z doskonałymi warunkami do zawodu modela. Michał Baryza, pierwszy mężczyzna w polskiej edycji programu Top Model udowadnia, że droga do sukcesu nie wiedzie na skróty. I że ciężką pracę ceni bardziej niż złudną karierę celebryty.

 • ​Dolina Stubai - narciarski raj w Austrii

  Ośrodek na lodowcu Sezon w austriackiej Dolinie Stubai startuje już wczesną jesienią - na miłośników narciarstwa czekają liczne trasy o różnym stopniu zaawansowania, a nawet wyjątkowa przygoda(...), 35 tras o różnym stopniu trudności oraz gondolę 3S Eisgratbahn, dodatkowo zachwyca naturalna pokrywa śnieżna. Stubai to największy lodowiec Austrii - przygotowano tutaj aż 110 km rozległych tras...

 • Latynoskie kontrasty na wybiegu

  Od falbaniastych, sensualnych sukienek do ortalionowych bluz z kapturem i cekinowych topów - Robert Kupisz w swojej najnowszej kolekcji zabiera nas w szaloną podróż do Ameryki Południowej, pełnej gorących imprez i gangsterskich porachunków.

 • Tom Cruise sprzedaje swój dom w UK

  Posiadłość w West Sussex w Południowej Anglii została wystawiona na sprzedaż za niecałe 5 milionów funtów i podobno jest to własność gwiazdy 'Top Guna' i jego byłej żony Katie Holmes, którą para kupiła za "znacznie mniejszą" sumę w 2006 roku.

 • Przerwa w podróży. Plaże

  Po tym, jak ponarzekałem na terror różnego rodzaju turystycznych "top ten", mogę swobodnie zaproponować własne zestawienie. Od razu zastrzegam jednak, że nie uszeregowałem propozycji wedle liczby gwiazdek czy wydawanych okrzyków zachwytu. Kolejność jest przypadkowa, to znaczy alfabetyczna - i cześć! - pisze Piotr Gociek, autor przewodnika "Kreta subiektywnie".

Dyskusje na temat: top widoki
 • Re: Jungfrau Top Ski Region: Tu pociągi służą za wyciągi

  Fajnie opisany region. Powróciły fantastyczne wspomnienia. Przepiękne zdjęcia. Ostatnie 3 zimowe urlopy tam spędzaliśmy. Tej zimy moja kostka i kolano męża zatrzymały nas w domu .....Polecam Grindelwald Mureen Interlaken. Widoki z Shilthorna i Firsta Top off Europ są bajecznie ....wszędzie byliśmy także z naszą sunią. Pozdrawiam wszystkich i polecam to miejsce :)))))