• Informacje na temat:

  top w polsce

Artykuły na temat: top w polsce
 • Uczestniczka Top Model pokazała swojego chłopaka

  Karolina Pisarek często podróżuje i rzadko bywa w rodzinnym domu. Z utęsknieniem czeka na chwile, kiedy będzie mogła spędzić czas ze swoim chłopakiem Damianem Kordasem. - Takie ciepełko domowe mnie zastało w Polsce - napisała pod dodanym zdjęciem. Widać, że miłość kwitnie. Życzymy wszystkiego dobrego!

 • TOP 5 oryginalnych miejsc na ślub cywilny

  ...i prawdopodobnie uiścić opłatę za użytkowanie terenu. Ale kto wie - już niejednemu posesjonatowi na widok Pary Młodej stopniało serce i udostępnił przybytek zieleni zupełnie za darmo. 2. Wyspa na(...) z "Krainy lodu" i wirujące wokół białe płatki śniegu? Możesz zafundować sobie ślub na dalekiej północy lub po prostu w Polsce, ale zimową porą. W tym drugim wariancie co prawda będziesz musiała dorzucić...

 • TOP 5 oryginalnych miejsc na ślub cywilny

  ...i prawdopodobnie uiścić opłatę za użytkowanie terenu. Ale kto wie - już niejednemu posesjonatowi na widok Pary Młodej stopniało serce i udostępnił przybytek zieleni zupełnie za darmo. 2. Wyspa na(...) lodu" i wirujące wokół białe płatki śniegu? Możesz zafundować sobie ślub na dalekiej północy lub po prostu w Polsce, ale zimową porą. W tym drugim wariancie co prawda będziesz musiała dorzucić kilka...

 • Poznaj jury 4. edycji Top Model

  Właśnie ruszyła 4. edycja "Top Model". Jeszcze kilka tygodni temu nie było nawet wiadomo, kto ostatecznie zasiądzie w fotelach jurorów. Dziś już wiemy, kto będzie oceniał uczestników programu. O kim mowa?

 • TOP 5 zajęć, które spalają najwięcej kalorii

  Już od kilku lat trwa w Polsce moda na zdrowie. Siłownie, kluby fitness, ścieżki biegowe – we wszystkich tych miejscach możemy spotkać amatorów wysiłku. Nic dziwnego, ponieważ regularnie uprawiany sport to źródło radości związanej nie tylko ze sprawnością, ale i stopniową utratą zbędnych kilogramów.

 • ...punkt widokowy. Nie możesz pominąć wycieczki do Hali Stulecia i mieszczącej się tuż obok niej Pergoli. Właśnie tam zlokalizowana jest  największa w Polsce fontanna multimedialna - szczególnie nocne pokazy...

 • "Top Model": uczestniczka wyretuszowała swoje zdjęcie

  Program „Top Model” powoli wkracza w decydującą fazę. Widzowie dowiedzieli się już, którzy uczestnicy pojadą na Fashion Week do Los Angeles.

 • Sukces Polek w brytyjskim Top Model

  Wielki sukces Polek w światowym modelingu. Arleta Kupiec wygrała w kategorii Commercial, natomiast Magdalena Filipowska została doceniona za prezentację kreacji podczas finału brytyjskiego Top Model.

 • Top Model 4! Tym razem z mężczyznami!

  Już dziś w TVN o 21.30 pierwszy odcinek "Top model". To pierwsza taka edycja w Polsce i druga na świecie, w której o 100 tys. wygranej i kontrakt z nowojorską agencją będą walczyć nie tylko modelki, lecz również modele. Ale to nie jedyne nowości, jakie czekają na nas w najbliższej edycji.

 • TOP 5, CZYLI CO ZWIEDZIĆ W MALEZJI – NAJCIEKAWSZE MIEJSCA

  Od prawie 3 lat mieszkam w Malezji. Przyjechałam tu na krótko, ale zakochałam się w tym kraju, jego kulturze i kuchni - i postawnowiłam tu zostać na dłużej. Jak że Malezja jest dość słabo znana w Polsce, zaczęłam pisać bloga ze wskazówkami o tym pięknym kraju.

Wideo na temat: top w polsce
 • Top Model z USA i jego polskie korzenie

  Matthew Noszka zawojował amerykański świat modelingu, a magazyn "Vogue" umieścił go na liście 50 najlepiej zbudowanych mężczyzn. Jego ojciec ma polskie korzenie, ale sam Matthew nigdy nie był w Polsce. Jak zaczęła się jego przygoda z modelingiem? Czy planuje odwiedzić Polskę? Zdradził też, co go zaskoczyło w świecie mody. Z modelem rozmawiał Mateusz Hładki z "Dzień Dobry TVN".

 • Krupa o zamieszaniu wokół uczestnika "Top Model"

  W studiu "Dzień Dobry TVN" gościła Joanna Krupa, jurorka w programie "Top Model". Modelka skomentowała sytuację jednego z uczestników, który jest mocno krytykowany przez internautów z powodu nietypowej urody. Krupa zdradziła również, co robi w wolnym czasie w Polsce i w jaki sposób angażuje się w pomoc zwierzętom. Głosuj na Top Model Internetu i wygraj cenne nagrody

 • Polki w finale światowego "Top Model"

  Anna Oliferuk i Violet Oliferuk to siostry, które zakwalifikowały się do światowego konkursu "Top Model". Będą konkurować aż z trzydziestoma dziewięcioma kandydatkami z całego świata. Czym muszą się wykazać w finale konkursu? Uczestniczki na stałe mieszkają w Stanach Zjednoczonych. Dlaczego zdecydowały się wyjechać z Polski? Powiedziały o tym w "Dzień Dobry TVN".

Dyskusje na temat: top w polsce
 • Re: Top Chef

  też oglądam top chef. obejrzałam już wszystkie sezony. ciekawe czy w polsce coś takiego miałoby szanse.

 • Re: Polka w finale brytyjskiego "Top Model"

  Życzę sobie takiej Miss ! Szkoda, że w Polsce ładne blondynki rzadko zostają Miss Polski... Dobrze, że chociaż Magdzie Bieńkowskiej udało się zostać w 2015. Jej sukcesy: top 15 na Miss International 20115 i top 40 na Miss World 2017.

 • Re: Gdzie na zakupy?? :)

  A ja ostatnio odkryłam Pierre Riu (http://pierreriu.pl/top-offers) - nawet nie wiedziałam, że mamy ich w Polsce już! Lubię ciuchy z metką, a tam można kupić je za niewielkie pieniądze z gwarancją oryginalności. Aktualnie choruję na te balerinki od Laurena i chyba się na nie skuszę, póki jeszcze są!

 • Re: Zmarła Jael Strauss. Uczestniczka "Top model"

  rzeczy ważne w Polsce są mało istotne... zatem, pomódlmy się...

 • Re: on gra w gre

  mówie. Nie sluchaj powyzszych wywodow ale zainteresuj sie powazna literatura na ten temat.Nie ma jej zbyt wiele , trzeba szukac w internecie.W Polsce nie ma jeszcze fachowców leczacych ten rodzaj uzaleznień.Jest to bardzo cięzkie uzależnienie. Tylko najpierw trzeba się zastanowić, czy to jest uzależnienie, bo jeśli tak, to trzeba walczyć, a jeśli to jest czas odstresowania i hobby, top trzeba dać

 • Re: Kasia Szklarczyk z mamą w Azji

  Top modelka?? Chyba w Polsce :D

 • Re: Zmarła Jael Strauss. Uczestniczka "Top model"

  BARDZO WAŻNE DLA CHORYCH NA RAKA!!! TAK NIE MOŻE BYĆ!!!! Udostępniajcie ! To jest apel o pomoc pracowników szpitala w Bronowicach - Krakowie - cytuję ich prośbę: "Mamy w Polsce super zaawansowany(...) naświetlać. I są to guzy tak egzotyczne jak struniak policzkowy - miała go 1 (słownie JEDNA) osoba w Polsce - już została wyleczona. Leczymy rocznie 80-90 osób (słownie OSIEMDZIESIĄT do DZIEWIĘĆDZIESIĄT

 • Re: Daria z "Top Model" szczerze o montażu w programie

  Najlepsza stacja telewizyjna w Polsce!

 • Re: Daria z "Top Model" szczerze o montażu w programie

  zaskakujące, że potrafiła "prawidłowo" chodzić w Polsce.