• Informacje na temat:

  tomaszewski

Artykuły na temat: tomaszewski
 • Dawid Tomaszewski: Ubiór jest naszą najlepszą wizytówką

  Każdy z nas powinien być świadomy tego, co ma na sobie, jak się ubiera - przyznaje projektant Dawid Tomaszewski, na co dzień mieszkający i projektujący w Berlinie.

 • Magdalena Tomaszewska-Bolałek, Japońskie słodycze

  Japonia od wieków fascynuje Europejczyków. To zakątek świata, gdzie nowoczesność miesza się z wielowiekowymi tradycjami.

 • Polak jednym z najprzystojniejszych mężczyzn świata

  Polski sukces na prestiżowym konkursie piękności. Patryk Tomaszewski z Lublina trafił do półfinału najstarszego męskiego konkursu piękności Manhunt International i znalazł się w Top 15 najprzystojniejszych mężczyzn świata. Tegoroczna gala finałowa odbyła się w miniony weekend w sali balowej hotelu w Gold Coast w Australii.

 • Albumy polskich plakacistów

  Tomaszewski, Fangor i Wasilewski to nazwiska najwybitniejszych twórców Polskiej Szkoły Plakatu. Wybrane, najbardziej znane i cenione dzieła artystów zostały zebrane w serii polsko-angielskich podręcznych albumów. „Plakaty/Posters” Wydawnictwa BOSZ właśnie ukazały się na rynku.

 • Z Polskiej Szkoły Plakatu

  Dokonania Polskiej Szkoły Plakatu od dekad uznawane są za jeden z największych sukcesów polskiej sztuki za granicą. Cieszą się nieustającą renomą wśród kolekcjonerów sztuki na całym świecie. Unikatowe dzieła Wojciecha Fangora, Henryka Tomaszewskiego oraz Romana Cieślewicza już 31 maja pojawią się na Aukcji Plakatu w DESA Unicum. Wystawę przedaukcyjną można oglądać od 19 maja.

 • Białostocki weekend mody

  Białostocki weekend mody to cztery dni pokazów polskich i światowych projektantów m.in.: Michała Starosta, Dawida Tomaszewskiego, Natashy Pavluczenko, Ioany Ciolacu, Mariusza Przybylskiego, AŚKI, ale też występy artystów sceny muzycznej - Marysi Sadowskiej i tanecznej, ze studia DanceOFFnia.

 • WIELKI FINAŁ KONKURSU LG FASHIONTV MODEL SEARCH

  WIELKI FINAŁ KONKURSU LG FASHIONTV MODEL SEARCH Z JEDYNYM W POLSCE POKAZEM NAJNOWSZEJ KOLEKCJI ‘DAWIDA TOMASZEWSKIEGO HANGING TREES’

 • 50-letnia blogerka o tym, jak dbać o dojrzałą skórę

  Anna Tomaszewska, 50-letnia blogerka modowa, opowiada o swoich największych pasjach. W wirtualnym świecie radzi, jak odnaleźć szczęście w średnim wieku, jak zadbać o urodę i zdrowie.

 • Człowiek zwyczajny - niezwyczajny

  ..., bardzo dbającą o wizerunek Pierwszej Damy. Współpracę z nią pamięta jako partnerską i serdeczną. Ewa Gajewska rano w dniu katastrofy wysłała Izabeli Tomaszewskiej sms-a z pytaniem czy wszystko u niej...

 • Człowiek zwyczajny - niezwyczajny

  ..., bardzo dbającą o wizerunek Pierwszej Damy. Współpracę z nią pamięta jako partnerską i serdeczną. Ewa Gajewska rano w dniu katastrofy wysłała Izabeli Tomaszewskiej sms-a z pytaniem czy wszystko u niej...

Zdjęcia na temat: tomaszewski
Wideo na temat: tomaszewski
 • Makijaż na całonocne szaleństwa

  Makijaż na karnawałowe imprezy powinien być nieco mocniejszy, niż zazwyczaj. Odważna pomadka, brokat, podwójnie wytuszowane rzęsy - o tym należy pamiętać, by make-up był widoczny w nocy - radzi stylistka Mika Tomaszewska.

 • Gwiazdy o swoich ojcach

  Z okazji zbliżającego się Dnia Ojca Pola Kukiz, Lara Gessler i Małgorzata Tomaszewska opowiedziały w "Dzień Dobry TVN" o swoich relacjach z ojcami. Jak widzą swoich ojców? Co najbardziej w nich cenią i co im zawdzięczają? Źródło: Dzień Dobry TVN Dostawca: x-news

 • Najmodniejsze suknie ślubne w 2015 roku

  W nadchodzącym sezonie panna młoda powinna wyglądać jak księżniczka. Najmodniejszy fason sukni ślubnej to duża tiulowa spódnica i bogato zdobiony gorset. Iwona Tomaszewska, konsultantka, salon sukien ślubnych La Mariee.

Dyskusje na temat: tomaszewski