• Informacje na temat:

  tokio

Artykuły na temat: tokio
 • Kierunek: Tokio!

  Oryginalne modowe trendy, najnowsze technologie dla pełnego komfortu – tym zachwyca Tokio. Lancia Delta S doskonale oddaje ducha miasta przyszłości. Pełna innowacji i stylu jest autem, które wyznacza światowe trendy.

 • Tokio. Miasto z przyszłości

  Japończycy nie tylko podnieśli Tokio z gruzów, ale wręcz zbudowali je od nowa. W roku 1964, podczas rozgrywającej się w Japonii olimpiady, stolica mogła już stanowić przykład nowoczesnej metropolii(...)). Miłośnicy kotów poczują się w Tokio jak u siebie. Za symbol szczęścia uchodzą tu bowiem figurki mruczków z uniesionymi łapkami, zwane „maneki-neko” (przybyszom z Zachodu może się wydawać, że zwierzaki...

 • Moda z Tokio: Oryginalnie i kreatywnie

  Kreacje prezentowane w Tokio są bez wątpienia najbardziej kreatywnymi pośród wszystkich tygodni mody na świecie. Oryginalność i dbałość o detal - to najważniejsze, czym kierują się projektanci.

 • Palenie tytoniu na ulicach Tokio może okazać się nie tylko szkodliwe dla zdrowia, lecz także dla kieszeni. Od 1 listopada w centrum japońskiej stolicy obowiązuje kategoryczny zakaz palenia.

 • Bajkowa parada w Disneylandzie

  Disneyland to sieć parków rozrywki stworzona przez wytwórnię Disneya. Jest ich pięć na świecie: na Florydzie, w Kalifornii, Paryżu, Szanghaju i Tokio....

 • Najpiękniejsze domki na świecie. Specjalnie na emeryturę

  Pewnie nie raz zastanawialiście się nad tym co będziecie robić i gdzie chcielibyście mieszkać kiedy już przejdziecie na emeryturę. Zdaje się, że na pomysł jak fantastycznie spędzić starość wpadł pochodzący z Tokio architekt, Issei Suma.

 • ​Kot, który spadł z nieba - Takashi Hiraide

  Małżeństwo trzydziestolatków mieszka w małym wynajętym domku w spokojnej dzielnicy Tokio. Choć oboje pracują w domu i spędzają razem dużo czasu, nie mają już sobie zbyt wiele do powiedzenia. Pewnego dnia do ich życia wkracza Chibi - kotka, która każdego dnia zjawia się nieproszona w ich ogrodzie.

 • Okinawa: Wyspa, która zachwyca

  ...​Okinawa zwana jest japońskimi Hawajami. Lot z Tokio trwa dwie i pół godziny. Już podczas lądowania zachwycają bujne lasy tropikalne i bajkowe kolory wody. Na miejscu okazuje się, że ludzie są przyjaźni i zrelaksowani, a okoliczne wyspy otoczone rafą koralową oferują idealne warunki do nurkowania, snorkelingu, kitesurfingu i innych sportów wodnych.

 • Podróż w najlepszym stylu

  Nowy York, Mediolan, Paryż, Tokio… Światowe stolice mody kreujące trendy, zawsze o krok przed innymi. Zupełnie jak Lancia, która w każdym modelu zachwyca świeżym pięknem, dopracowanym w najmniejszym detalu.

 • Bezsenność w Kioto

  ...​Japonię nowoczesną zostawiłam za sobą, w Tokio. W Kioto szukałam tej ze starych rycin, pełnej gejsz, herbaciarni, wiekowych świątyń i ogrodów zen. By przenieść się w czasie, pojechałam do niedalekiego Kinosaki Onsen, słynącego z gorących źródeł i drewnianych gościńców.

Zdjęcia na temat: tokio
Wideo na temat: tokio
 • Dlaczego warto odwiedzić Tokio?

  Oprócz zwiedzania zabytków i parków, warto zajrzeć do dzielnicy Akihabara, która jest dużym centrum handlu sprzętem elektronicznym i grami.

 • Heidi Klum i Tom Kaulitz z Tokio Hotel są parą?

  Heidi Klum i Tom Kaulitz z Tokio Hotel są parą. Widziano ich całujących się na planie programu „America's Got Talent”. Plotki o ich romansie pojawiły się na początku marca. Klum i 16 lat młodszego Kaulitza sfotografowano, gdy wychodzili z lokalu w West Hollywood.

 • Maja Sablewska. Jej plany na wakacje

  Jakie plany wakacyjne ma Maja Sablewska? - Planuję w lipcu albo w sierpniu udać się na tydzień może dwa jakiegoś urlopu, niekoniecznie to będzie plaża - zdradziła stylistka. - Kocham Londyn, ciągnie mnie do Nowego Jorku. Jeszcze nie byłam, a bardzo bym chciała zobaczyć Tokio - dodała Sablewska. (x-news)

Dyskusje na temat: tokio