• Informacje na temat:

  teodory

Artykuły na temat: teodory
 • Dzięki dzieciom odpoczęła

  Aktorka jest mamą 5- letniego Teodora i 2- letniego Leonarda. Chłopcy to istne aniołki!

 • Kaja Śródka: Zabiorę synka na sopockie plaże

  Kaja Śródka nie boi się podróżować z małym dzieckiem. Roczny synek Teodor będzie jej towarzyszył podczas tegorocznych wakacji na greckiej wyspie Mykonos. Projektantka i jej partner zamierzają także zabrać syna nad polskie morze.

 • Kaja Śródka stylizuje dziecko na ekskluzywnego menela

  Kaja Śródka dba o wygląd swojego syna Teodora. Dobiera ubrania lekko za duże, z dobrych materiałów m.in. ekologicznych oraz wygodne. Zdradziła, że stylizuje dziecko na małego ekskluzywnego menela. Niedawno ostrzygła go także w salonie Roberta Kupisza.

 • Erotyki na sprzedaż

  20 października w siedzibie DESY Unicum, przy ulicy Marszałkowskiej w Warszawie, odbędzie się 140 aukcja VARIA. Motywem przewodnim aukcji będą akty i erotyki. Pod młotek pójdą rysunki i grafiki, m.in. Janusza Marii Brzeskiego, Julii Flis, Teodora Grotta, Jerzego Skarżyńskiego i Alfonsa Karpińskiego.

 • Dziewczyny z Wołynia, Anna Herbich

  Dzieci przetrwały rzeź. Teraz opowiadają historię zamordowanych rodziców i dziadków. Nowa książka autorki bestsellerowych "Dziewczyn z Powstania", "Dziewczyn z Syberii" i "Dziewczyn z Solidarności".

 • Sonia Bohosiewicz pochwaliła się świetną sylwetką

  Sonia Bohosiewicz jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Sympatię widzów przyniosły jej role komediowe.

 • Miłosne podarunki ze skandalem w tle

  ...siostrzenica Teodory. Robił to w tajemnicy, gdyż bał się scen zazdrości. Gdy Matejkowa dowiedziała się o obrazie, wściekła się nie na żarty. W przypływie gniewu zniszczyła swój portret w sukni ślubnej. Na szczęście mistrz Jan odtworzył obraz, ale jego małżeństwo nie przetrwało. Warto wiedzieć: Portret Teodory znajduje się w Muzeum Narodowym w Warszawie. Marta Żarska...

 • Anna Mucha wodzi na pokuszenie

  O tym, że Anna Mucha lubi, kiedy o niej mówią, nie trzeba nikogo przekonywać. 38-letnia aktorka czuje się świetnie w swoim ciele i uwielbia je eksponować.

 • Anna Mucha gorszy własne dzieci?

  Anna Mucha uwielbia, gdy jest o niej głośno. Od lat ogrywa metkę skandalistki, którą przyczepiono jej jeszcze w czasach związku z Kubą Wojewódzkim.

 • Pokazy przedpremierowe filmu "Ziarno prawdy"

  W Sandomierzu zostaje popełniona straszliwa zbrodnia. Ciało zamordowanej kobiety, powszechnie lubianej działaczki społecznej, zostaje podrzucone nagie w miejscu publicznym.

Wideo na temat: teodory
 • Jak Kaja Śródka stylizuje synka?

  Kaja Śródka dba o wygląd swojego syna Teodora. Dobiera ubrania lekko za duże, z dobrych materiałów m.in. ekologicznych oraz wygodne.

 • Wakacyjne plany Kai Śródki

  Kaja Śródka nie boi się podróżować z małym dzieckiem. Roczny synek Teodor będzie jej towarzyszył podczas tegorocznych wakacji na greckiej wyspie Mykonos. Projektantka i jej partner zamierzają także zabrać syna nad polskie morze.

 • Anna Mucha wraca do gry

  Anna Mucha zdradziła Agnieszce Jastrzębskiej z "Dzień Dobry TVN", że za niecałe dwa tygodnie planuje powrócić do pracy z krótkiego urlopu macierzyńskiego. W styczniu tego roku Mucha urodziła drugie dziecko - syna Teodora. (DDTVN/x-news)

Dyskusje na temat: teodory
 • Re: Rabarbar

  Hiram skandynawskiczyli konfitura z rabarbaru z imbirem Źródło przepisu -" Przetwory domowe czyli spiżarnia babci Teodory" pod redakcją Jana Rogali Składniki: 1 kg rabarbaru 1 kg cukru 3 łyżki imbiru skórka z 1 cytryny Wykonanie: Rabarbar pokroić na małe kawałki, wymieszać w szklanej misie z cukrem, imbirem i drobno pokrojoną skórką z cytryny. Pozostawić na noc pod przykryciem

 • Re: Witold Pyrkosz: Matura spisana z uda

  Do Teodory: I ty będziesz stara i brzydka, szybciej niż się spodziewasz. Wstrętna jesteś.

 • Re: Tajemnice kucharki papieża

  pośrednictwem swych kochanków i synów, stając się de facto papieżycami. Za główna bohaterkę okresu pornokracji uważana jest Marozja Mariuccia, senatorka i patrycjuszka Rzymu ur. ok. 890 r., córka Teodory(...) i Hugon byli jej rodzonymi braćmi (kolejni papieże legalizowali te związki). 904 papież Sergiusz III morduje swoich poprzedników (Leona V i Krzysztofa) i dzięki protekcji Teodory Starszej obejmuje