• Informacje na temat:

  teneryfa

Artykuły na temat: teneryfa
 • Ciepła i przyjazna Teneryfa

  ...(co też istotne - benzyna na Wyspach Kanaryjskich jest tańsza niż w Polsce!). Teneryfa dysponuje również dobrze rozwiniętą siecią autobusów, dlatego śmiało można ją zwiedzać, korzystając...

 • Teneryfa. Kraina wiecznej wiosny

  Legenda głosi, że Teneryfa jest pozostałością zaginionej Atlantydy.

 • Teneryfa. Pogodna wyspa wiecznego lata

  Są miejsca na świecie, i to nie tak daleko, gdzie słońcem możemy się cieszyć przez cały rok. Jedno z nich to Teneryfa, największa wyspa należącego do Hiszpanii archipelagu Wysp Kanaryjskich.

 • Teneryfa. Pogodna wyspa wiecznego lata

  Są miejsca na świecie, i to nie tak daleko, gdzie słońcem możemy się cieszyć przez cały rok. Jedno z nich to Teneryfa, największa wyspa należącego do Hiszpanii archipelagu Wysp Kanaryjskich.

 • ​Teneryfa dla aktywnych

  Wyspa Wiecznej Wiosny przyciąga podróżników nie tylko swoimi historycznymi zabytkami i uroczymi miasteczkami, ale również wspaniałymi warunkami do uprawiania różnorodnych sportów. Piękna pogoda sprzyja zarówno pluskaniu się w lazurowych wodach oceanu, jak i licznym ekstremalnym aktywnościom. Kto wie, może odkryjesz tutaj swoją nową pasję? Sprawdź, co robić na Teneryfie, aby nawet chwili się nie nudzić!

 • ​Teneryfa - informacje turystyczne

  Egzotyczna, gorąca, niezwykła... Wyspa Wiecznej Wiosny przyciąga turystów nie tylko unikalną południową atmosferą, ale również wyjątkową pogodą - tylko tutaj wakacje trwają cały rok! Sprawdź, kiedy najlepiej wybrać się na zwiedzanie Teneryfy i dowiedz się wszystkiego o niezbędnych dokumentach, walucie i transporcie po wyspie.

 • Teneryfa – fascynująca wyspa kontrastów

  Nie bez kozery Teneryfa nasi miano najpopularniejszej ze wszystkich 13 wysp należących do Archipelagu Wysp Kanaryjskich. Na przyjezdnych czeka tu moc niesamowitych atrakcji i zapierających dech w piersiach widoków. A wszystko na 2 000 km kwadratowych.

 • ​Teneryfa - najpiękniejsze miasta wyspy

  Teneryfa to bez wątpienia wyspa kontrastów i różnorodności. Natrafimy tutaj zarówno na ukryte pośród górskich dolin niewielkie wioski, jak i luksusowe, imponujące wielkością nadmorskie kurorty. Nowoczesna architektura, a może zabytkowa starówka? Sprawdź, które z teneryfskich miasteczek koniecznie powinieneś odwiedzić!

 • ​Teneryfa - zwiedzanie La Laguny

  Gdzie warto spędzić czas, odwiedzając Teneryfę? Mamy dla ciebie propozycję nie do odrzucenia! Wybierz się do przepięknej La Laguny i odkryj prawdziwie kanaryjski klimat archipelagu. Tylko tutaj dostaniesz okazję poznania niezwykłej XV-wiecznej architektury, zwiedzenia wyjątkowych wystaw historycznych i zetknięcia się z prawdziwie orientalną kulturą południa. Daj się zachwycić temu unikatowemu miastu i odkryj jego sekrety!

 • ​Teneryfa - jakie miejsca warto odwiedzić?

  ...- okolice Candelarii są naprawdę prześliczne. Dzika przyroda Teneryfa to nie tylko luksusowe kurorty. Czekają na nas tutaj również niepowtarzalne krajobrazy i wyjątkowe, niemal nie tknięte ręką...

Zdjęcia na temat: teneryfa
Dyskusje na temat: teneryfa
 • Teneryfa

  Warto jechać na 2 tygodnie - dużo miejsc do zwiedzania - klify Los Gigantes, Loro Park, Siam Park - wielki aqapark, wulkan Teide......, jedyny mankament to nachalni murzyni z okularami, oraz marokańcy ze swoimi sklepami rtv.... - bardzo nachalni!!!!

 • Re: Ciepła i przyjazna Teneryfa

  Piękna Teneryfa wulkan zaczyna się budzić byłam tam

 • Re: Ciepła i przyjazna Teneryfa

  Czemu nie umieściliście komentarza w którym zachwycam się Teneryfa. Wymienianie atrakcji znajdujących się ba tej wyspie jest zakazane?

 • Re: Ciepła i przyjazna Teneryfa

  Teneryfa jest fantastyczna, jedno z piękniejszych miejsc w jakich byłam i właśnie wiem, że mojej mamie też się marzyła, więc dla niej i dla taty wykupiłam z Itaki rejs statkiem po Wyspach Kanaryjskich, czeka ich więc nie tylko Teneryfa ale też La Palma, Lanzarote, Gran Canaria i La Gomera i już nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę ich miny jako dostaną taki prezent w na Święta

 • Re: Ciepła i przyjazna Teneryfa

  Lubie wyspy kanaryjskie, oznałem dobrze Gran Canarie i Fertewenture, a na Teneryfie byłem tylko na chwile z wycieczką, i to trafiłem na deszczowy dzień, poza tym plaże jakie widziałem wszystkie były mało ciekawe ciemno kamieniste. Zdecydowanie bardziej mi się podobała Gran Canaria i Fuerta, ale mówie Teneryfy za bardzo nie poznałem poza objazdem wycieczkowym. Plaże lepsze na Gran i Fuercie się wydają, choć na Teneryfie więcej zieleni

 • Re: Ciepła i przyjazna Teneryfa

  Fajnie to było tam kiedyś. Teraz pełno tam imigrantów, pełno podróbek perfum, ciuchów, okularów sprzedawanych w normalnych sklepach. Lepiej polecieć na Gran Canarię lub inne wyspy. Teneryfa obecnie to syf, bród i oszustwo.

 • Re: Ciepła i przyjazna Teneryfa

  Niestety nie wspominam zbyt dobrze wakacji na Teneryfie - przeżyłem tam potworne zatrucie pokarmowe.. 4 dni mnie męczyło, a później chodziłem osłabiony. W ogóle bym nie użył urlopu gdybym nie wziął nutramilu ze sobą. Był jedynym mój organizm był w stanie przyjąć i trochę postawił mnie na nogi

 • Re: Ciepła i przyjazna Teneryfa

  Hej. No i masz.... takie fajne fotki ... baaardzo mi się tam podoba

 • Re: Ciepła i przyjazna Teneryfa

  już zapomnieli jak Kaczor obiecał wszystkim Polakom wczasy w Egipcie ???

 • Re: Ciepła i przyjazna Teneryfa

  Komu to potrzebe te pseudoatrakcje, trzeba to samemu doswiadczyc a nie opisywaC to na kompie.