• Informacje na temat:

  teneryfa

Artykuły na temat: teneryfa
 • Teneryfa w wiosennym rozkwicie

  Ocean i góry. Piękna przyroda i wioski jak z obrazka. Teneryfa to królowa Wysp Kanaryjskich zwanych Szczęśliwymi.

 • Ciepła i przyjazna Teneryfa

  ...(co też istotne - benzyna na Wyspach Kanaryjskich jest tańsza niż w Polsce!). Teneryfa dysponuje również dobrze rozwiniętą siecią autobusów, dlatego śmiało można ją zwiedzać, korzystając...

 • Teneryfa. Kraina wiecznej wiosny

  Legenda głosi, że Teneryfa jest pozostałością zaginionej Atlantydy.

 • Teneryfa: Stąd zobaczysz wszystkie gwiazdy na niebie

  Malownicze krajobrazy, piaszczyste plaże i egzotyczna roślinność to tylko niewielka część uroków Teneryfy. Uwielbiana przez turystów wyspa ma do zaoferowania coś, czego nie da się zapomnieć. Teneryfa jest jednym z najlepszych zakątków do obserwowania nocnego nieba. Będąc tam zobaczymy aż 83 gwiazdozbiory i to tylko podczas jednej nocy!

 • Teneryfa. Pogodna wyspa wiecznego lata

  Są miejsca na świecie, i to nie tak daleko, gdzie słońcem możemy się cieszyć przez cały rok. Jedno z nich to Teneryfa, największa wyspa należącego do Hiszpanii archipelagu Wysp Kanaryjskich.

 • Teneryfa. Pogodna wyspa wiecznego lata

  Są miejsca na świecie, i to nie tak daleko, gdzie słońcem możemy się cieszyć przez cały rok. Jedno z nich to Teneryfa, największa wyspa należącego do Hiszpanii archipelagu Wysp Kanaryjskich.

 • ​Teneryfa dla aktywnych

  Wyspa Wiecznej Wiosny przyciąga podróżników nie tylko swoimi historycznymi zabytkami i uroczymi miasteczkami, ale również wspaniałymi warunkami do uprawiania różnorodnych sportów. Piękna pogoda sprzyja zarówno pluskaniu się w lazurowych wodach oceanu, jak i licznym ekstremalnym aktywnościom. Kto wie, może odkryjesz tutaj swoją nową pasję? Sprawdź, co robić na Teneryfie, aby nawet chwili się nie nudzić!

 • ​Teneryfa - informacje turystyczne

  Egzotyczna, gorąca, niezwykła... Wyspa Wiecznej Wiosny przyciąga turystów nie tylko unikalną południową atmosferą, ale również wyjątkową pogodą - tylko tutaj wakacje trwają cały rok! Sprawdź, kiedy najlepiej wybrać się na zwiedzanie Teneryfy i dowiedz się wszystkiego o niezbędnych dokumentach, walucie i transporcie po wyspie.

 • Teneryfa – fascynująca wyspa kontrastów

  Nie bez kozery Teneryfa nasi miano najpopularniejszej ze wszystkich 13 wysp należących do Archipelagu Wysp Kanaryjskich. Na przyjezdnych czeka tu moc niesamowitych atrakcji i zapierających dech w piersiach widoków. A wszystko na 2 000 km kwadratowych.

 • ​Teneryfa - najpiękniejsze miasta wyspy

  Teneryfa to bez wątpienia wyspa kontrastów i różnorodności. Natrafimy tutaj zarówno na ukryte pośród górskich dolin niewielkie wioski, jak i luksusowe, imponujące wielkością nadmorskie kurorty. Nowoczesna architektura, a może zabytkowa starówka? Sprawdź, które z teneryfskich miasteczek koniecznie powinieneś odwiedzić!

Zdjęcia na temat: teneryfa
Dyskusje na temat: teneryfa
 • Teneryfa

  Warto jechać na 2 tygodnie - dużo miejsc do zwiedzania - klify Los Gigantes, Loro Park, Siam Park - wielki aqapark, wulkan Teide......, jedyny mankament to nachalni murzyni z okularami, oraz marokańcy ze swoimi sklepami rtv.... - bardzo nachalni!!!!

 • Re: Ciepła i przyjazna Teneryfa

  Piękna Teneryfa wulkan zaczyna się budzić byłam tam

 • Re: Teneryfa w wiosennym rozkwicie

  Co Hiszpanie, turystyka spada bo ludzie nie jezdza do landu imigrantow? :) #boycottTenerife Polacy bojkotujcie teneryfe i wyjezdzajcie w inne miejsca. KTO ZA?

 • Re: Teneryfa w wiosennym rozkwicie

  Co Hiszpanie, turystyka spada bo ludzie nie jezdza do landu imigrantow? :) #boy. cott. Tenerife Polacy bojkotujcie teneryfe i wyjezdzajcie w inne miejsca. KTO ZA?

 • Re: Teneryfa w wiosennym rozkwicie

  Jak tam pięknie. W zeszłym roku byłam na Krecie i się zakochałam. W tym chciałabym pod koniec września odwiedzić własnie Teneryfę. Na krótki urlop pojadę tez do Leśnego Centrum rehabilitacji trochę się zrelaksować i podciągnąć zdrowie. Dla teneryfy warto być przygotowanym zdrowotnie. :)

 • Re: Teneryfa w wiosennym rozkwicie

  i klimatycznym. Majorka-ok na odpoczynek i objazd po wyspie w sezonie letnim, natomiast powtarzam Teneryfa jest bardziej zróżnicowana. Jest co robić i dla plażowiczów i dla lubiących wycieczki i rozrywkę.

 • Re: Teneryfa w wiosennym rozkwicie

  Nie lubie wysp kanaryjskich.Teneryfa piasek ciemny pylowaty ba plazy ani po nim chodzic bo stopy sobie mozna poparzyc, ani lezec by pyl przykleja sie do ciala.Slonce tak mocne ze latwo sie poparzyc do tego z polski drogo i dluhi lot.Zdecydowanie bardziej polecam Majorke ktora jest o wiele piekniejsza.

 • Re: Ciepła i przyjazna Teneryfa

  Czemu nie umieściliście komentarza w którym zachwycam się Teneryfa. Wymienianie atrakcji znajdujących się ba tej wyspie jest zakazane?

 • Re: Ciepła i przyjazna Teneryfa

  Teneryfa jest fantastyczna, jedno z piękniejszych miejsc w jakich byłam i właśnie wiem, że mojej mamie też się marzyła, więc dla niej i dla taty wykupiłam z Itaki rejs statkiem po Wyspach Kanaryjskich, czeka ich więc nie tylko Teneryfa ale też La Palma, Lanzarote, Gran Canaria i La Gomera i już nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę ich miny jako dostaną taki prezent w na Święta

 • Re: Ciepła i przyjazna Teneryfa

  Lubie wyspy kanaryjskie, oznałem dobrze Gran Canarie i Fertewenture, a na Teneryfie byłem tylko na chwile z wycieczką, i to trafiłem na deszczowy dzień, poza tym plaże jakie widziałem wszystkie były mało ciekawe ciemno kamieniste. Zdecydowanie bardziej mi się podobała Gran Canaria i Fuerta, ale mówie Teneryfy za bardzo nie poznałem poza objazdem wycieczkowym. Plaże lepsze na Gran i Fuercie się wydają, choć na Teneryfie więcej zieleni