• Informacje na temat:

  teatr

Artykuły na temat: teatr
 • ...w piersiach, nowoczesne projekcje multimedialne. Premiera nowej bajki dla dzieci w Teatrze Capitol już 23 września, o godz. 11.00, na Dużej Scenie. Kolejne spektakle: 3, 4, 19, 21 i 25 października, 14

 • ​Najlepsze teatry na świecie

  Doświadczenia teatru i kina nie da się porównać - teatr się albo kocha, albo się do niego nie chodzi. Chociaż w Polsce nie brakuje ciekawych spektakli, nie warto się do nich ograniczać. Do Nowego Jorku, Londynu czy do Paryża każdego dnia przylatują tysiące osób. Dlaczego swojej podróży nie urozmaicić wizytą w najsłynniejszych teatrach na świecie?

 • Teatr śmiechu i grzechu

  Dusza męża ukrywa się w ciele kochanka. Pop nocą odwiedza parafiankę, podając się za Anioła. Złodziejaszek rozmawia z Diabłami o zbrodni i karze. A po okolicy krąży Śmierć w poszukiwaniu ofiar i... miłości. „Ukraiński Dekameron” – teatr śmiechu i grzechu – to komedia łącząca frywolny świat Boccaccia z melancholią ukraińskich pieśni i legend. Zapraszamy do Teatru Polskiego w Warszawie na polską...

 • Otwiera swój teatr

  ..."Czasami trzeba zaryzykować" - mówi SHOW Grażyna Wolszczak (57), która w marcu przyszłego roku dołączy do takich aktorów jak Krystyna Janda czy Michał Żebrowski, i będzie miała własny teatr.

 • KOMEDIOWE LATO Z TEATREM CAPITOL!

  Warszawski Teatr Capitol zaplanował już wakacje dla swoich widzów. Przez całe lato będzie grać hitowe komedie w gwiazdorskich obsadach. Jeśli nie wiecie jak spędzić wakacyjny wieczór lub rozpocząć letnią, imprezową noc, proponujemy postawić na porządną dawkę humoru.

 • Michał Dudziński: Teatr Lego

  Od zawsze marzył, by zostać aktorem. Chłopak z małej miejscowości, który nie tylko spełnił swoje marzenie o graniu, ale ma tak ogromną wyobraźnię, że od lat tworzy własny teatr! Jedyny w swoim rodzaju na całym świecie… Z klocków lego! Specjalnie dla EksMagazynu – Michał Dudziński.

 • Harper: Teatr jak kino drogi

  ...odpowiedzi. Unikając pułapek psychologicznego teatru, Wiśniewski osadza następujące po sobie zdarzenia w chłodnej, sterylnej scenografii Mirka Kaczmarka, przypominającej wyłożoną kafelkami stację metra...

 • Teatr STU świętuje 50-lecie

  ...20 lutego krakowski Teatr STU świętuje 50-lecie działalności. Jest to zarazem jubileusz Krzysztofa Jasińskiego, który nieprzerwanie do dnia dzisiejszego pozostaje dyrektorem założonego przez siebie teatru. W najbliższy piątek założyciel i dyrektor ogłosi swojego następcę - poinformowano w środę na konferencji prasowej.

 • Teatr Ludowy: "Kotka na gorącym blaszanym dachu"

  Beata Schimscheiner Iwona Sitkowska Kajetan Wolniewicz Mirosława Żak / gościnnie Tomasz Bazan / Łukasz Przytarski Duża Scena, Teatr Ludowy w Krakowie, premiera: 6 maja 2017.

 • ...nikt! Nawet jej autor. I gdy Michel brnie coraz dalej w swoich kłamstwach, urządzony przez niego domowy teatr, zaczyna żyć własnym życiem. Rozrasta się do niesamowitych rozmiarów i uczestniczą w nim...

Zdjęcia na temat: teatr
Wideo na temat: teatr
 • Nowy "Kordian" w Starym Teatrze

  W trakcie próby do spektaklu rozmawialiśmy z reżyserem - Szymonem Kaczmarkiem i odtwórcą roli Kordiana - Adamem Nawojczykiem.

 • Weronika Książkiewicz o swoich nowych rolach

  Film, serial, dubbing, teatr - Weronika Książkiewicz nie narzeka na brak propozycji zawodowych. Jak sama przyznaje, jej nowe role to role kobiet silnych, pogmatwanych i... wyrachowanych.

 • Jan Peszek - ostatni sprawiedliwy

  16 czerwca prapremiera „Anatomii Tytusa” w Starym Teatrze w Krakowie. Odtwórcą głównej roli w spektaklu jest Jan Peszek.

Dyskusje na temat: teatr
 • Re: Literatura kobieca

  Współczesna książka a marzeniach i dążeniu do nich. Książka pisana życiem, przygody, podróże, przeszkody miłość, nie tylko ta romantyczna. http://www.whystory.pl/pl/sztuka-i-kultura/teatr-i-literatura/premiera-ksiazki-czas-na-zmiany.html "WHY STORY 2 - Czas na zmiany" Kinga Piekarska Pozdrawiam serdecznie! Ka.

 • Re: Otwiera swój teatr

  mam dla pani świetną nazwę dla teatru; Ostrze Skalpela

 • Re: Jak się ubrać na randkę??

  ubierz SIE SWOBODNIE . bo KINO TO NIE TEATR I NIE WYSTAWNA KOLACJA WIEC MAŁA CZARNA NIE JEST KONIECZNA. możesz MIEC SUPER JASNE JEANSY I KOLOROWA PODKOSZULKE I FAJNA Z DZIANINY KUTECZKE LUB MONI SPODNICZKE KLOSZOWA ALBO SUKIENECZKE ZWIEWNA . to WSZYSTKO ZNAJDZIESZ TUTAJ. Zobacz jakie extra bluzeczki spódniczki i całe kompozycje i nie drogo: http://www.ktoconosi.pl/kompozycje/koszulka-jeansy

 • Re: RUCHOME MARIONETKI TEATRU "NOWY ŚWIAT"

  Teatr Polski w Bielsku-Białej kameralny, ale utrzymujący stały, dość wysoki poziom. Cieszy mnie pozytywny wydźwięk tekstu.

 • Re: Kiedy pójść z nim do łóżka ?

  Tak jak w temacie ,po jakim czasie najlepiej iść do łóżka z facetem ? Istnieje jakaś reguła czasowa do tego ? A jak zapatrujecie się na sex na pierwszej randce ? Najlepiej po Dobranocce,... można wcześniej ale szkoda kreskówki. Można przed pierwszą ranką,.. bo z praktycznego punktu widzenia..... nie trzeba wydawać kasy na kino lub teatr. >>O Tyś to mundry góral masz rozuma cały lep:)OOOOOOOO

 • Re: Otwiera swój teatr

  Teatr z nauką sapania ? bo aktorka swoją gre aktorską opiera na fuczeniu, sapaniu, jakby maraton przebiegła... nie da sie na to patrzec - IRYTACJA

 • Re: Sposoby na podryw :)

  nie teatr, aktorstwo prędzej czy później wyjdzie na powierzchnię i wtedy pojawią się konflikty. Dlatego uważam wszelkie poradniki za bezsensowne. Jedyna rzecz która w moim przypadku zadziałała to

 • Re: Seks - co robić , aby mu zaimponować ?

  Idz do szkoly teatralnej, tam graja dobrze...Milosc i Seks to nie teatr...

 • Re: Otwiera swój teatr

  Naprawdę niewarta uwagi informacja. Gdybyście napisali,że Harasimowicz otwiera teatr, to miałoby sens.Ta kobitka nie ma pojęcia o aktorstwie, no chyba,że potrafi się zakręcić koło sponsorów.