• Informacje na temat:

  tatry niedrogie wakacje

Artykuły na temat: tatry niedrogie wakacje
 • Setna para szpilek

  Wszyscy jesteśmy zbieraczami, tyle że z różnych powodów. Bo albo chcemy mieć coś na zapas, albo mamy problem z ego - z Rafałem Ohme rozmawia Magdalena Kuszewska.

 • Rodzice egzaminowani

  Co dać dziecku, by było otwarte, wierzyło w siebie, radziło sobie w życiu? Naukę w szkole społecznej, lekcje trzech języków, zajęcia z malarstwa, tenis? Albo rodzinną pielgrzymkę, wspólną modlitwę, ciasto na stole? A może safari na Saharze, noc pod gołym niebem, oglądanie migracji zwierząt? Poznaliśmy trzy rodziny. I trzy modele wychowywania oparte na wiedzy, tradycji i wędrówce. Czy któryś z nich jest receptą na wychowanie szczęśliwego człowieka?

 • Raport: Pokolenie wolność

  ...ostatnio cienie Bourgeois, mam wyrzuty sumienia. Ostatnio szarpnęłam się na Iwaszkiewicza. Pieniądze odkładam na wakacje. Wolę przeżycia od gadżetów. Lubię jeździć w Tatry słowackie albo na wycieczki(...) i palą djarumy. Myślą, że są dorośli. Wysyp sobowtórów. Mnie wystarcza to, co mam od rodziców. W miesiącu mogę wydać na ciuch, wyjście do kina, książkę. Do pracy jestem gotowa pójść w wakacje, bo na...