• Informacje na temat:

  targi świąteczne

Artykuły na temat: targi świąteczne
 • Targi „Wybieram Polską Modę” - relacja

  ...23 listopada autorska moda zawitała do Pałacu Kultury i Nauki. Tłumy gości odwiedziły targi "Wybieram Polską Modę". Dla wielu osób była to wyjątkowa okazja, by nabyć modne oraz niebanalne prezenty oraz rozpocząć gorący sezon polowania na świąteczne okazje.

 • ...pozwala poczuć przedświąteczną atmosferę. Nie tylko zakupami żyje mały człowiek... Targi świąteczne to raj dla najmłodszych. Nie dosyć, że rodzice kupują im prezenty, to jeszcze wszyscy inni dbają...

 • Kraków: Świąteczne targi

  Świąteczne targi tradycyjnie gromadzą tłumy, a do prawdziwie bożonarodzeniowej atmosfery brakuje już tylko... śniegu.

 • W dniach 19 - 20 i 26 - 27 listopada Centrum Handlowe Reduta w Warszawie zaprasza na Targi Zimowe. Imprezę poprowadzą m.in.: Klaudia Carlos, dziennikarka sportowa i Irek Bieleninik, gospodarz programu "Strong Man".

 • Praga na Boże Narodzenie

  ...mniejsze świąteczne jarmarki, np. na Placu Wacława u podnóża Muzeum Narodowego, na Placu Karola lub na Placu Republiki. Spacerując od jednego do drugiego, można zwiedzić miasto, które w adwencie wygląda wprost magicznie. W pełni zasłużenie czytelnicy amerykańskiego dziennika USA Today uznali bożonarodzeniowe targi w Pradze za najpiękniejsze na świecie. Dla nas stolica Czech jest na wyciągnięcie ręki...

 • Warszawska Rewolucja Modowa

  Targi odbędą się 30 listopada w Klubie 1500 m2 na ul. Solec 18/20 w Warszawie - w miejscu do którego warto przyjść i zrobić świąteczne zakupy dla siebie ale również i dla najbliższych. Organizatorzy gwarantują udział wystawców z całej Polski oraz szeroki wybór oryginalnych i niepowtarzalnych rzeczy. Podczas Tragów atmosferę umilać będzie głos znanej piosenkarki Sabiny Sago. Odwiedzający będą...

 • "Wybieram Polską Modę" w Pałacu Kultury i Nauki

  ...23 listopada w Pałacu Kultury i Nauki odbędą się targi "Wybieram Polską Modę". Będzie to wyjątkowa okazja, by poczuć magię świąt oraz upolować modne i stylowe prezenty gwiazdkowe dla siebie i swoich bliskich.

 • O rodzinie, świętach... czyli alfabet Pierwszej Damy

  Niezwykle miła, ciepła, serdeczna... Choć bardzo chroni prywatność swoją i rodziny, zgodziła się na specjalne świąteczne spotkanie z czytelniczkami.

 • .... – Wszyscy się na nas gapią – szepnęła mi do ucha Aneczka. Ale nam było bardzo miło. Miałam bliskich koło siebie i to było najważniejsze. Zamówiliśmy danie z tuńczyka, a na deser świąteczne, ciasto(...) do przejazdów komunikacją miejską, wejść do muzeów, rejsu na wyspę If. Targi szopek odbywają się w 2013 r. od 16 XI do 31 XII. Emilia Kwiatkowska...

 • Skąd wziąć pieniądze na święta?

  Środki czystości, artykuły spożywcze oraz niekończąca się lista prezentów... Przygotowania świąteczne są kosztowne, dlatego już dziś zastanów się nad tym, skąd na to wszystko wziąć kasę?

Wideo na temat: targi świąteczne
 • Na Rynku Głównym w Krakowie trwa Jarmark Wielkanocny, na którym można kupić tradycyjne wyroby świąteczne. Targom towarzyszą także wydarzenia związane z wielkanocnymi zwyczajami.