• Informacje na temat:

  tani hotel rzym

Artykuły na temat: tani hotel rzym
 • Jak wybrać nocleg w Rzymie?

  Włoska gościnność jest legendarna, ale czy można na nią liczyć w zatłoczonym, wiecznie pełnym turystów Rzymie? To, czy traficie na hotel w eleganckim, włoskim stylu, czy na noclegownię z widokiem na ścianę sąsiedniego budynku lub głośną ulicę, w dużej mierze zależy od możliwości finansowych i lokalizacji. A słynna włoska gościnność nie zawsze idzie w parze z wysokością ceny za nocleg.

 • Wszystko o Schodach Hiszpańskich w Rzymie

  ...​Rzym - Wieczne Miasto jest pełne zabytków pamiętających jeszcze czasy Cesarstwa Rzymskiego, niemniej jednak większość zachowanych do dziś budynków pochodzi z czasów późniejszych i ich historia wiąże się z mecenatem możnowładców i duchownych. Wiele miejsc ufundowali papieże lub kardynałowie.

 • ​City Passy - zwiedzanie za grosze Rzymu i Paryża

  Tanie podróżowanie jest możliwe, ale nie warto rzucać się na każdą promocję. Podpowiadamy, w których miejscach City Passy, karnety turystyczne, naprawdę się opłacają. Gdzie na City Passie można jeździć komunikacją miejską? Ile wejść do muzeów jest faktycznie darmowych? Zanim na hurra wydasz kilkadziesiąt euro na karnet, przelicz!

 • ​Śladami Leonarda da Vinci w Mediolanie

  ...i umożliwili rozwój kariery. Chociaż artysta tworzył także w Rzymie czy Florencji, to przede wszystkim dla mediolańczyków stał się symbolem i legendą.  O tym, dlaczego, można się przekonać już podczas krótkiego(...) około godzinę drogi lotnisko Mediolan Bergamo podróżować można m.in. z tanimi przewoźnikami.  Ryanair oferuje codzienne loty z Krakowa, a z wyłączeniem sobót z Warszawy, z Wrocławia natomiast...

 • Thalasso w Berberii

  ...zabytki, jak choćby jeden z największych zachowanych amfiteatrów rzymskich w El Jem. W zaułkach Sidi Bou Said Choć Tunezja kojarzy się z tanią ofertą wakacyjną, coraz częściej odkrywają ją bardziej(...), raczej powtórka z historii: to Kartagina, na której miejscu wzniesiono Tunis - stolicę Tunezji. Takiego konglomeratu pozostałości kultury fenickiej, punickiej czy rzymskiej nie ma nigdzie indziej na...