• Informacje na temat:

  tama ciekawe atrakcje

Artykuły na temat: tama ciekawe atrakcje
 • ​Szwajcaria - atrakcje, zabytki i ciekawe miejsca

  Szwajcaria to nie tylko imponujące miasta, ale również wyjątkowe atrakcje naturalne. Polecamy przede wszystkim wyprawę do Szwajcarskiego Parku Narodowego, umiejscowionego we wschodniej części kraju...

 • ​Genua - największe atrakcje, ciekawe miejsca

  ...miejskie wydarzenia, to obecnie wszystko obraca się wokół Piazza De Ferrari. To tam zaczniemy naszą wycieczkę ulicami tej malowniczej nadmorskiej miejscowości. Atrakcje Genui Spacer po mieście...

 • Bruksela - zabytki, atrakcje, ciekawe miejsca

  Od wielu lat Bruksela nazywana jest stolicą Europy ze względu na Unię Europejską, ale pod względem turystycznym również można tak na nią mówić. Nie brakuje tutaj urokliwych miejsc i cudów architektury.

 • Ciekawe miejsca w Angoli

  Posiadająca diamenty, złoto i ropę Angola nie zabiega o reklamę. Aż dziw, że nie ma w tym kraju turystów. A przecież miejsc wartych zobaczenia w tym zakątku Afryki nie brakuje.

 • ​Atrakcje Krety - co tam warto zobaczyć

  ...specjalnie na potrzeby turystów gigantycznymi muzeami. Co ciekawe, burzliwa przeszłość Heraklionu wiąże się głównie z licznymi podbojami - założyli go Saraceni, następnie został przejęty we władanie(...) nich każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

 • Ciekawe miejsca w Stargardzie

  Do niedawna był Stargardem Szczecińskim. Mieszkańcy i władze miasta chcieli jednak podkreślić swoją odrębność i wyjść z cienia wielkiego sąsiada, czyli Szczecina. Przecież za murami Stargardu, które zachowały się na całym niemal obwodzie wraz z gotyckimi basztami, czatowniami i bramami miejskimi, kryje się masa atrakcji.

 • ​Dominikana - ciekawe miejsca

  Daj się zachwycić magicznym Karaibom! Dowiedz się, jakie intrygujące atrakcje czekają na ciebie na Dominikanie i sprawdź, jak zaplanować wakacje, by były naprawdę niezapomniane. Mamy dla ciebie kilka propozycji, dzięki którym spędzisz czas wśród tropikalnej przyrody, poznasz sekrety południowej kultury i odkryjesz miejsca, o których nawet ci się nie śniło! Zacznij przygodę swojego życia już dziś.

 • Atrakcje Ekwadoru

  ...samego stolicy niespełna 70 km miejscowości o nazwie Mindo. Jest to maleńka wioska, ulokowana wśród lasów równikowych, obfitujących w ciekawe gatunki motyli i kwiatów.

 • Ciekawe ogrody zoologiczne w Polsce

  ...części – Nowe oraz Stare Zoo. Drugi to za bytek i wstęp jest bezpłatny. Dodatkowe atrakcje Co znajdziemy w innych zwierzyńcach? Na pewno warto odwiedzić zoo Wybrzeża w Gdańsku-Oliwie. Ma...

 • Ciekawe miejsca w Wilnie

  ...którym nabyć można ludowe rękodzieło, gliniane dzbanki i oczywiście litewskie palmy wielkanocne. Jeżeli obejdziemy już wszystkie możliwe atrakcje, koniecznie zajrzyjmy też do miejscowej restauracji...