• Informacje na temat:

  taksówki

Artykuły na temat: taksówki
 • Ewa Kasprzyk wyrzucona z taksówki

  ...korporacji taksówkarskich. Pod fotką Kasprzyk napisała: "Od dziś omijam Elle Taxi po tym co mnie spotkało ... kierowca w tak nieprzyjemny sposób wyrzuci mnie z taksówki kiedy zobaczył ze jestem...

 • Taksówka oczami kobiety

  Zawód kierowcy taksówki, z pozoru przeznaczony głównie dla mężczyzn, okazuje się świetną alternatywą również dla płci pięknej, która nie lubi ośmiogodzinnego trybu pracy i potrzebuje więcej elastyczności. Po różnych doświadczeniach w pracy na pełen etat szukałam takiego rozwiązania, które pozwoli mi pogodzić obowiązki domowe z zawodowymi. Wtedy właśnie koleżanka namówiła mnie na pracę...

 • Różowe taksówki dla kobiet

  Kolejny gadżet dla rozkapryszonej Barbie? Nic z tych rzeczy - różowe taksówki dla kobiet stają się na świecie coraz popularniejsze ponieważ dają kobietom poczucie bezpieczeństwa i miejsca pracy.

 • Od 1 listopada po austriackiej stolicy można jeździć nocą taksówkami za cenę zwykłego biletu autobusowego. Różnicę dopłaca wiedeński magistrat, który po 5-miesięcznej analizie doszedł do wniosku, że taniej wychodzi dopłacać taksówkarzom, niż utrzymywać linie nocne.

 • Wtedy był taksówkarzem. Od dawna mi się podobał ale nie miałam odwagi żeby go "poderwać". W poniedziałek rano spóźniłam się na autobus do pracy, padał deszcz więc zadzwoniłam po taksówkę. Podjerzdża samochód a ja patrzę że to mój obiekt westchnień.

 • ​Amsterdam - raj dla rowerzystów

  Amsterdam to miasto stworzone dla rowerów. Ścieżki rowerowe są niemal wszędzie. W centrum miasta panuje spory ruch, trzeba uważać zwłaszcza na taksówki i tramwaje. Dlatego decydując się na dwa kółka warto wybrać się do spokojniejszej okolicy gdzie ruch na ulicach jest mniejszy.

 • Jak podróżują kobiety biznesu?

  Polskie koleje słyną z gigantycznych opóźnień. Czy można im zaufać, podróżując w sprawach biznesowych? Na jakie profity możemy liczyć, gdy jesteśmy częstymi klientkami linii lotniczych? Czy będąc w delegacji, lepiej wynająć samochód, czy poruszać się taksówką?

 • Jak podróżują kobiety biznesu?

  Polskie koleje słyną z gigantycznych opóźnień. Czy można im zaufać, podróżując w sprawach biznesowych? Na jakie profity możemy liczyć, gdy jesteśmy częstymi klientkami linii lotniczych? Czy będąc w delegacji, lepiej wynająć samochód, czy poruszać się taksówką?

 • Święta grzesznica

  Pasażerką mojej taksówki była kobieta, której nigdy nie zapomnę.

 • Ciemna strona Miss

  ​Bal Koronacyjny Miss Polonia ’84 w hotelu Forum zakończył się około 5 nad ranem. W majową ciepłą noc 23-letnia warszawianka, studentka filozofii UW Magdalena Jaworska, czeka na taksówkę. Choć 6 godzin wcześniej, w Sali Kongresowej, Miss World Sarah-Jane Hutt włożyła jej na głowę koronę, dostała też puchar i urzędowe zaświadczenie, że jest najpiękniejszą Polką, wciąż nie może uwierzyć, że wygrała wybory. Nic dziwnego - ich przebieg był dramatyczny.

Zdjęcia na temat: taksówki
Wideo na temat: taksówki
 • Kalkuta. Poznaj prawdziwe Indie

  Spacer po Howrah Bridge, najbardziej zatłoczonym moście świata, pozwoli ci poczuć atmosferę Indii. Uliczni sprzedawcy oferują swoje towary, żółte taksówki stoją w korkach, a nad rzeką Hugli rozciąga się bajeczny widok na Kalkutę.

 • Samochodowy savoir vivre, czyli o dobrych manierach podczas podróży autem

  Na czym polegają dobre maniery na drodze? Wyjaśnił to w "Dzień Dobry TVN" Wojciech S. Wocław, autor książki o savoir vivre. Jakie miejsce jest najlepsze w samochodzie dla pasażera? Jakie powinno się zająć w taksówce? Wocław opowiedział też, jak uczestnicy podróży powinni dzielić się kosztami.

 • Jak Ania Dąbrowska zareagowała, kiedy pierwszy raz usłyszała swoją piosenkę w radio?

  Ania Dąbrowska mimo grania na scenie od kilku lat nadal nie wierzy, że ktoś jest w stanie kupić bilet na jej koncert. - Jest to dla mnie abstrakcyjne - wyznała. Wokalistka opowiedziała również, jakie uczucia towarzyszyły jej podczas jazdy taksówką, w której pierwszy raz usłyszała swój przebój w radio. - Zaniemówiłam, nie mogłam w to uwierzyć - powiedziała Dąbrowska. (źródło: x-news/ 20m2 Łukasza)

Dyskusje na temat: taksówki
 • Re: Ekstrawaganckie śluby - kłopot dla gości?

  jak robią w tym samym mieście, to przecież też nie płacą gościom za taksówki. Przyjeżdża ten, kto ma ochotę. Ślub to zawsze wydatek dla gości.

 • Re: Ewa Kasprzyk wyrzucona z taksówki

  Taksówką jechał Rysiu z Klanu.

 • bez wesela

  my wlaśnie taki ślub braliśmy:) razem z nami 8 osob, dwie taksówki do USC, razem z ubraniami, obrączkami wyszło moze 2000 zl. Slub tylko cywilny, normalna sukienka i garnitur. Nie bede dla przyjemności jakiś ciotek i wujkow odstawiała cyrku z zeszłego wieku... w koncu to nasz dzien:)

 • Re: Ewa Kasprzyk wyrzucona z taksówki

  Brawo kierowca taksówki!!! Tępic chamstwo byle aktoreczki.

 • Re: Dlaczego Polacy nie potrafią zachować się w samolocie?

  Jak to czytam to widze ze wiekszość ma pierwszy lot jeszcze przed soba jesteśmy NORMALNI i zachowujemy sie NORMALNIE latam średnio cztery razy w rok u do Polski i jakichś specjalnych wybryków niewidziałem a i klaszczę z radości że liczba lądowań i startów jest ta sama nie porównujmy kierowcy taksówki z kapitanem samolotu to jest nie ta sama półka.

 • Re: Ewa Kasprzyk wyrzucona z taksówki

  O jej nie wywalił, pewnie zna ładniejsze, on jej nie wpuścił do taksówki a to różnica.

 • AIDS w Afryce

  , zabije się go, a kury nie ma, znikła - tłumaczy. - Tak samo jest z AIDS. Nie wiadomo, skąd się bierze i dlaczego znika. Ostatnia nadzieja Afryki Kierowca taksówki, którą jedziemy do Clinique Espoir

 • Re: Ewa Kasprzyk wyrzucona z taksówki

  Pani Ewo, jeśli pani zamawia taksówkę OSOBOWĄ to jest to pojazd do przewożenia osób, a nie sierściuchów, na które jestem totalnie uczulona, a z warszawskich taksówek korzystam często, teraz rozumiesz kobieto dlaczego dobrze zrobił że cie wywalił ?

 • Re: Ewa Kasprzyk wyrzucona z taksówki

  Dajcie spokój już z ta koleżanką Agnieszki Fitkau-P. Ze zwierzęciem to się zamawia dorożkę a nie taksówkę Zaczarowaną dorożkę z zaczarowanym dorożkarzem!

 • Re: Ewa Kasprzyk wyrzucona z taksówki

  Najwyżej głupek nie zarobił. Niech potem nie płacze, że na życie mu nie wystarcza. Taksówki sa po to żeby świadczyć usługi i nie od wczoraj podróżuje się nimi z psem czy kotem. Przecież pani Ewa krowy nie przewoziła, a piesek na pewno był czysty i na smyczy. nie b8iegałby tez po całej taksówce tylko siedział spokojnie na kolanach.