• Informacje na temat:

  taksówki

Artykuły na temat: taksówki
 • Taksówka oczami kobiety

  Zawód kierowcy taksówki, z pozoru przeznaczony głównie dla mężczyzn, okazuje się świetną alternatywą również dla płci pięknej, która nie lubi ośmiogodzinnego trybu pracy i potrzebuje więcej elastyczności. Po różnych doświadczeniach w pracy na pełen etat szukałam takiego rozwiązania, które pozwoli mi pogodzić obowiązki domowe z zawodowymi. Wtedy właśnie koleżanka namówiła mnie na pracę...

 • Różowe taksówki dla kobiet

  Kolejny gadżet dla rozkapryszonej Barbie? Nic z tych rzeczy - różowe taksówki dla kobiet stają się na świecie coraz popularniejsze ponieważ dają kobietom poczucie bezpieczeństwa i miejsca pracy.

 • Od 1 listopada po austriackiej stolicy można jeździć nocą taksówkami za cenę zwykłego biletu autobusowego. Różnicę dopłaca wiedeński magistrat, który po 5-miesięcznej analizie doszedł do wniosku, że taniej wychodzi dopłacać taksówkarzom, niż utrzymywać linie nocne.

 • Wtedy był taksówkarzem. Od dawna mi się podobał ale nie miałam odwagi żeby go "poderwać". W poniedziałek rano spóźniłam się na autobus do pracy, padał deszcz więc zadzwoniłam po taksówkę. Podjerzdża samochód a ja patrzę że to mój obiekt westchnień.

 • ​Amsterdam - raj dla rowerzystów

  Amsterdam to miasto stworzone dla rowerów. Ścieżki rowerowe są niemal wszędzie. W centrum miasta panuje spory ruch, trzeba uważać zwłaszcza na taksówki i tramwaje. Dlatego decydując się na dwa kółka warto wybrać się do spokojniejszej okolicy gdzie ruch na ulicach jest mniejszy.

 • Jak podróżują kobiety biznesu?

  Polskie koleje słyną z gigantycznych opóźnień. Czy można im zaufać, podróżując w sprawach biznesowych? Na jakie profity możemy liczyć, gdy jesteśmy częstymi klientkami linii lotniczych? Czy będąc w delegacji, lepiej wynająć samochód, czy poruszać się taksówką?

 • Jak podróżują kobiety biznesu?

  Polskie koleje słyną z gigantycznych opóźnień. Czy można im zaufać, podróżując w sprawach biznesowych? Na jakie profity możemy liczyć, gdy jesteśmy częstymi klientkami linii lotniczych? Czy będąc w delegacji, lepiej wynająć samochód, czy poruszać się taksówką?

 • Święta grzesznica

  Pasażerką mojej taksówki była kobieta, której nigdy nie zapomnę.

 • Ciemna strona Miss

  ​Bal Koronacyjny Miss Polonia ’84 w hotelu Forum zakończył się około 5 nad ranem. W majową ciepłą noc 23-letnia warszawianka, studentka filozofii UW Magdalena Jaworska, czeka na taksówkę. Choć 6 godzin wcześniej, w Sali Kongresowej, Miss World Sarah-Jane Hutt włożyła jej na głowę koronę, dostała też puchar i urzędowe zaświadczenie, że jest najpiękniejszą Polką, wciąż nie może uwierzyć, że wygrała wybory. Nic dziwnego - ich przebieg był dramatyczny.

 • Dziewięć Mieczy odwrócone Dziś szczególnie uważajcie na drodze jeśli jesteście niedzielnymi kierowcami weźcie taksówkę możliwa kolizja drogowa i koszty....

Zdjęcia na temat: taksówki
Wideo na temat: taksówki
 • Kalkuta. Poznaj prawdziwe Indie

  Spacer po Howrah Bridge, najbardziej zatłoczonym moście świata, pozwoli ci poczuć atmosferę Indii. Uliczni sprzedawcy oferują swoje towary, żółte taksówki stoją w korkach, a nad rzeką Hugli rozciąga się bajeczny widok na Kalkutę.

 • Samochodowy savoir vivre, czyli o dobrych manierach podczas podróży autem

  Na czym polegają dobre maniery na drodze? Wyjaśnił to w "Dzień Dobry TVN" Wojciech S. Wocław, autor książki o savoir vivre. Jakie miejsce jest najlepsze w samochodzie dla pasażera? Jakie powinno się zająć w taksówce? Wocław opowiedział też, jak uczestnicy podróży powinni dzielić się kosztami.

 • Jak Ania Dąbrowska zareagowała, kiedy pierwszy raz usłyszała swoją piosenkę w radio?

  Ania Dąbrowska mimo grania na scenie od kilku lat nadal nie wierzy, że ktoś jest w stanie kupić bilet na jej koncert. - Jest to dla mnie abstrakcyjne - wyznała. Wokalistka opowiedziała również, jakie uczucia towarzyszyły jej podczas jazdy taksówką, w której pierwszy raz usłyszała swój przebój w radio. - Zaniemówiłam, nie mogłam w to uwierzyć - powiedziała Dąbrowska. (źródło: x-news/ 20m2 Łukasza)

Dyskusje na temat: taksówki
 • Re: Ekstrawaganckie śluby - kłopot dla gości?

  jak robią w tym samym mieście, to przecież też nie płacą gościom za taksówki. Przyjeżdża ten, kto ma ochotę. Ślub to zawsze wydatek dla gości.

 • Re: Są taksówki

  super felieton

 • bez wesela

  my wlaśnie taki ślub braliśmy:) razem z nami 8 osob, dwie taksówki do USC, razem z ubraniami, obrączkami wyszło moze 2000 zl. Slub tylko cywilny, normalna sukienka i garnitur. Nie bede dla przyjemności jakiś ciotek i wujkow odstawiała cyrku z zeszłego wieku... w koncu to nasz dzien:)

 • Re: Są taksówki

  Wiekszosc facetow wcale nie szuka w tych kategoriach jak cellulit,zgadzam sie z tym co napisal bogiman,facet szuka kobiety z ktora bedzie sie dobrze czul,przy ktorej moze byc soba.Taka ktora nie zawiedzie,przy ktorej mozna byc otwartym,bedzie naturalna duchem i cialem.Zgadzam sie z tym co napisal emigrant,faceci szukaja partnerki do zycia a duzo kobiet tego nie rozumie co to wogole znaczy.Facet takze lubi stabilizacje w zwiazku,a nie zycie w ciaglej niepwenosci.Facet nie cierpi glupoty,glupia...

 • Re: Dlaczego Polacy nie potrafią zachować się w samolocie?

  Jak to czytam to widze ze wiekszość ma pierwszy lot jeszcze przed soba jesteśmy NORMALNI i zachowujemy sie NORMALNIE latam średnio cztery razy w rok u do Polski i jakichś specjalnych wybryków niewidziałem a i klaszczę z radości że liczba lądowań i startów jest ta sama nie porównujmy kierowcy taksówki z kapitanem samolotu to jest nie ta sama półka.

 • Re: Są taksówki

  sam żeś ją sobie wybrał :) nikt ci jej na siłe nie wcisnął :) i trwa to 13 lat? to albo ci z tym dobrze ale wymyślasz....

 • Re: LAURA

  tym zastanawiać, brnęłam do taxi.Kiedy już się zbliżałam do jedynej taksówki, która stała, podszedł do mnie policjant.Nie mam żadnych fobii na tym punkcie, zapytałam czego chce. -Podprowadzę panią do samochodu, powiedział spokojnie i rzeczowo.Wtedy wydało mi się to dziwne, -Przecież widzi pan,że właśnie idę do taksówki, trochę miałam problem z właściwą artykulacją dźwięków, dlatego wolałam już

 • Re: Są taksówki

  Rozwód. Alimenty 2x700 zł plus rodzinne i świat znów będzie piękny. A darmozjad niech do roboty za pier da..

 • AIDS w Afryce

  , zabije się go, a kury nie ma, znikła - tłumaczy. - Tak samo jest z AIDS. Nie wiadomo, skąd się bierze i dlaczego znika. Ostatnia nadzieja Afryki Kierowca taksówki, którą jedziemy do Clinique Espoir

 • Re: Są taksówki

  odwieczny temat, nie do rozwiązania. Każdy szuka swojego wymyślonego, wymarzonego ideału a to jest takie proste. Trzeba lubić ludzi. Kobiety i mężczyzn, z ich wadami i zaletami. Trzeba także lubić siebie. Nieszczęściem, wasze marzenia kształtują m.in. portale w necie. Podobno myślenie ma przyszłość. Miało, kiedyś, może.