• Informacje na temat:

  tajlandia internet

Artykuły na temat: tajlandia internet
 • Czym gwiazdy lubią chwalić się w internecie

  .... Kasia Cichopek: Dzień po dniu na Facebooku Zawsze starała się być blisko ludzi. Teraz aktorce Kasi Cichopek (31 l.) pomaga w tym internet. Jest bardzo aktywna na Facebooku, gdzie niemal(...) sieci. Kilka tygodni po narodzinach piosenkarka i jej mąż, Jay-Z założyli stronę internetową, na której umieścili zdjęcia córki. Beyoncé uwielbia też wrzucać fotki na Instagram. Bohaterką wielu jest...

 • Majdan żartuje z żony na Instagramie

  Małgorzata Rozenek-Majdan ponad dwa tygodnie temu wyprawiła się z całą rodziną na egzotyczne wakacje. Najpierw wypoczywali w Tajlandii, by potem przenieść się do Singapuru.

 • Niebiańska plaża

  ...połączony z kąpielą. Nieliczni zostają. To wymarzone miejsce, by się odciąć od cywilizacji, zamieszkując na kempingu: w bambusowym domku bez internetu, prądu i bieżącej wody. Niektóre kempingi nie mają nawet strony internetowej. Mają za to fanów w postaci podróżników i żeglarzy, którzy wyżej cenią rozmowę niż szybkie wi-fi. Kto lubi adrenalinę i legendy o piratach, powinien wyprawić się do...

 • Marta Wierzbicka chwali się odważnymi fotkami

  ...! Niestety, dziewczyna szybko zmieniła ustawienia prywatności konta i tym samym zdjęcie zniknęło z internetu. Marta nie jest aż tak odważna, ale i tak pokazała piękne zdjęcie w kajaku, którym płynie...

 • Zamknął las w słoiku

  Przy ulicy Grzybowskiej 16/22 w Warszawie mieści się niewielki, z zewnątrz niepozorny lokal, który niczym szczególnym nie przykuwa uwagi przechodniów. Ot zwykła sklepowa witryna, mieniąca się kolorami natury. Kto by pomyślał, że w środku jego oczom ukaże się... las. A nawet wiele lasów.

 • Top 3 aparatów cyfrowych w smartfonach

  Nie musisz już wszędzie zabierać ze sobą lustrzanki, aby zrobić zdjęcia dobrej jakości. Nowoczesne smartfony z wbudowanymi aparatami cyfrowymi spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Sprawdź, co potrafią aparaty od Samsunga, Apple i Sony.

 • ​Transport w Azji

  Azja jest piękna, ale wiele osób przyprawia o zawrót głowy. Jak się poruszać w świecie, w którym na chodnikach są tysiące pieszych, na ulicach miliony samochodów i skuterów a w komunikacji publicznej często tłok, którego w Europie nie można sobie wyobrazić?

 • 36 godzin w Bangkoku

  Co dzieje się ze starymi urzędami pocztowymi w erze internetu? Miejmy nadzieje, że skończą jak Główny Urząd Pocztowy w Bangkoku, w którym obecnie znajduje się Centrum Kreatywności i Designu. Oprócz(...) mają klasę. W Sri Trat króluje Frank Sinatra, a barmani w kamizelkach przygotowują tajskie koktajle takie, jak O-Liang (szkocka, porto, tajska kawa i amaro). W Salon du Japonisant Tajlandia spotyka...

 • Jak podróżować odpowiedzialnie?

  Spędzenie kilku miesięcy w buszu czy na pustyni oducza człowieka konsumpcjonizmu - mówi PAP Life Tomasz Michniewicz, podróżnik, dziennikarz, jeden ze zdobywców nagrody Esencja Natury. Odbierając wyróżnienie, podkreślał jak ważne jest odpowiedzialne poznawanie świata.

 • Monika Mrozowska: Mam apetyt na więcej

  Propagatorka zdrowego odżywiania i kreatorka smaków, które niejednego mogą zaskoczyć. Twardo stąpa po ziemi, choć nie brak jej entuzjazmu i pasji, by spełniać się w roli kochającej mamy. O tym, jak spędzać więcej czasu z przyjaciółmi i sprawić, by w oczach ukochanego pojawił się żar namiętności, rozmawiam z Moniką Mrozowską, aktorką i autorką książek z bardzo smacznymi przepisami.