• Informacje na temat:

  tajlandia bangkok

Artykuły na temat: tajlandia bangkok
 • Przewodnik po Tajlandii

  Tętniąca życiem, egzotyczna, różnorodna... Ma wiele twarzy i nigdy nie możesz być pewien, którą zdecyduje się ujawnić właśnie tobie. O jakim państwie mowa? Oczywiście o Tajlandii! Przygotowaliśmy parę wskazówek ułatwiających organizację wyjazdu na jej niezwykłe tereny - dzięki nam nie zgubisz się w tłumach Bangkoku, z zamkniętymi oczami znajdziesz najbardziej imponujące buddyjskie świątynie...

 • Polacy zimą wybierają Bangkok

  Zimowe urlopy Polacy coraz częściej chcą spędzać w ciepłych krajach. W tym sezonie najpopularniejszym kierunkiem jest Bangkok.

 • Bangkok - to miasto dostarcza wrażeń

  Gwarny i tłumny Bangkok zdaje się nigdy nie zasypiać. Pełen zabytków, biurowców i starych ruin, kusi egzotyką i obietnicą dobrej zabawy. To miasto albo się kocha, albo nienawidzi.

 • Gwarny i tłumny Bangkok zdaje się nigdy nie zasypiać. Pełen zabytków, biurowców i starych ruin, kusi egzotyką i obietnicą dobrej zabawy. To miasto albo się kocha, albo nienawidzi.

 • Tajlandia: Co warto zobaczyć w raju?

  Jeszcze kilkanaście lat temu podróże do egzotycznych krajów cieszyły się mniejsza popularnością, niż krótsze wycieczki po Europie. Dziś coraz chętniej latamy po świecie, a jednym z ulubionych celów odległych podróży jest Tajlandia. Dlaczego? Ze względu na pogodę (oczywiście poza porą deszczową), stosunkowo niskie ceny, pyszne jedzenie i przepiękne zabytki, które można zobaczyć tylko tam.

 • ​Bangkok - informacje praktyczne

  Jak się przygotować, jak dotrzeć i na co uważać planując podróż do Bangkoku.

 • ​Sekrety Tajlandii - zwiedzanie Bangkoku

  Południowa Azja to nie tylko wyjątkowe krajobrazy i plaże nad lazurową wodą. Z nami odkryjesz wszystkie tajemnice niezwykłej tajlandzkiej stolicy - Bangkoku, i dasz zauroczyć się jego unikatowej atmosferze. Z jednej strony czekają na ciebie monumentalne świątynie, zabytki i imponujące posągi Buddy, a z drugiej tętniące życiem nocne kluby, barwne targi amuletów i gigantyczne drapacze chmur.

 • Las Palmas i Bangkok - najtańszy luksusowy wypoczynek

  W tegorocznym sezonie letnim najbardziej korzystnym cenowo kierunkiem podróży dla Polaków jest Las Palmas de Gran Canaria. Najtańszy kierunek podróży poza europejskim kontynentem to Bangkok.

 • Nie tylko Tajlandia. Zaplanuj wyprawę do Azji

  Zaciszne wnętrza bogato zdobionych świątyń, mnisi przechadzający się wolnym krokiem i leniwa atmosfera rajskich plaż, a także chaos, gwar, tysiące skuterów oraz przekrzykujący się uliczni sprzedawcy. Tajlandia to najlepszy kierunek na pierwszą samodzielną wyprawę do Azji.

 • .... JUSTYNA KASPRZAK „Bardzo lubię wracać do Bangkoku. Można tu znaleźć wszystko: klimat wielkiej metropolii, który kocham(...)”. Planując wakacje w Bangkoku: ● dokumenty Jeśli planujemy pobyt nieprzekraczający 30 dni, nie potrzebujemy wizy, wystarczy paszport. Warto wziąć prawo...

Dyskusje na temat: tajlandia bangkok
 • Re: Kraj uśmiechniętych ludzi

  Byłem z Bangkoku kilka razy, nigdy nie spotkało mnie nic złego w tym mieście i kraju. Bangkok to miasto dnia i nocy, ogromne korki i czułem się w Bangkoku jak w młynku. Miasto mam wrażenie(...) gdzie jest ciekawiej. Tajlandia to przepiękne wyspy rejon Krabi jest niesamowity. Zawsze tam wracam z ochotą. Jacek