• Informacje na temat:

  tajemnicza polska

Artykuły na temat: tajemnicza polska
 • Śladami najbardziej tajemniczych miejsc w Polsce

  Ruiny zamków, podziemne korytarze, jaskinie, dna jezior – takie okolice kuszą odkrywców. Wiele zagadek czeka jeszcze bowiem na rozwiązanie.

 • Ruiny zamków, podziemne korytarze, jaskinie, dna jezior – takie okolice kuszą odkrywców. Wiele zagadek czeka jeszcze bowiem na rozwiązanie.

 • Piękne i tajemnicze polskie klasztory

  Najstarsze liczą ponad tysiąc lat! Każdy ma niepowtarzalny styl, historię i legendy. A żyjący za murami mnisi różnią się zakonnym strojem i obrzędami. Nie sposób odwiedzić wszystkie te miejsca, bo klasztorów jest w Polsce około trzystu. Wybraliśmy kilka niezwykłych.

 • Krzysztof Gojdź o tajemniczym projekcie

  Krzysztof Gojdź deklarował ostatnio, że ma dość polskiego show-biznesu. Tymczasem po raz kolejny pojawił się na jednej z branżowych imprez.

 • Tajemniczy klient ujawnia grzechy sklepów z AGD

  Część sklepów ze sprzętem AGD ma na koncie kosztowne dla klientów wpadki – stwierdziła kontrola UOKiK. Oto pięć grzechów sprzedawców, na które powinniśmy uważać, by nie ponieść niepotrzebnych wydatków i nie zostać z popsutą zmywarką czy niedziałającym telewizorem.

 • Komu miłe tajemnice, ten powinien czym prędzej spieszyć do Milicza. Swoje sekrety ma tam zamek, kościół, a nawet dolina pobliskiej rzeki.

 • Piękne i tajemnicze polskie klasztory

  Najstarsze liczą ponad tysiąc lat! Każdy ma niepowtarzalny styl, historię i legendy. A żyjący za murami mnisi różnią się zakonnym strojem i obrzędami. Nie sposób odwiedzić wszystkie te miejsca, bo kasztorów jest w Polsce ok. trzystu. Wybraliśmy kilka niezwykłych.

 • Mel B pluska się nago z tajemniczym mężczyzną

  Mel B zdobyła olbrzymią popularność jako członkini najsłynniejszego girlsbandu na świecie – Spice Girls. Występowała pod pseudonimem Scary Spice.

 • Tajemnicze zjawy i inne strachy

  Odwiedzając twierdze i zamczyska, czasem nie zdajesz sobie sprawy, jakie legendy skrywają te stare mury. A to też kawał historii.

 • Piękne i tajemnicze zamki Dolnego Śląska

  Francuzi mogą się pochwalić zamkami nad Loarą, ale także w Polsce mamy region pełen niezwykłych rezydencji z bogatą historią i intrygującymi legendami.

Wideo na temat: tajemnicza polska
 • Krzysztof Gojdź o tajemniczym projekcie

  Krzysztof Gojdź o tajemniczym projekcie, nad którym pracuje. - Na pewno będzie to coś, czego ani na świecie nie było, ani nikt jeszcze w Polsce tego nie realizował. Nie chcę do końca być utożsamiany i zajmować się medycyna estetyczną. Ja już nie chcę zarabiać pieniędzy. Chcę oddać zarówno swoje serce, jaki i umiejętności osobom, które potrzebują naszej pomocy. Chciałbym działać światowo, ale charytatywnie - powiedział specjalista.

 • Kiedy człowiek wychodzi z domu i nigdy nie wraca. Tajemnicze zaginięcia

  W Polsce co roku ginie bez wieści ok. 20 tys. osób dorosłych. Część z nich znika dobrowolnie. Jakie są tego przyczyny? Kiedy należy zgłosić zaginięcie? Do kiedy policja szuka zaginionego? O tym w "Dzień Dobry TVN" opowiedzieli rzecznik prasowy Komendy Głównej Policji Krzysztof Hajdas i psychiatra dr Hubert Maria Kowalczys.

 • Nauka BEZ fikcji: Oxytrees

  Bardzo często słyszymy o przełomowych odkryciach, które mają zrewolucjonizować świat techniki czy medycyny. Do Polski trafiło 30 tysięcy sztuk oxytee, które ma ponoć wymiernie zmienić nasze życie. Czym charakteryzuje się to tajemnicze drzewo? Dowiecie się po obejrzeniu kolejnego odcinka "Nauki BEZ fikcji". Program Nauka bez fikcji prowadzi dla Was Dawid Myśliwiec . Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII W KAŻDĄ ŚRODĘ O 9:00.

Dyskusje na temat: tajemnicza polska