• Informacje na temat:

  sztuka

Artykuły na temat: sztuka
 • Sztuka odpuszczania

  ...tego, że wypadek drogowy na długie lata potrafi skomplikować życie  i wydłużyć listę problemów do rozwiązania.  Ulrich Schnabel, autor bestselleru "Sztuka leniuchowania. O szczęściu nicnierobienia...

 • Sztuka jedzenia sushi

  Przygotowanie sushi to sztuka. Aby w pełni ją docenić i cieszyć się jej osiągnięciami, warto być przygotowanym odbiorcą. Poznanie podstawowych zasad pozwoli nie tylko uniknąć faux pas, ale przede wszystkim cieszyć się niuansami smaków i nie zrujnować harmonii tego małego dzieła, nad którym pracował szef.

 • Sztuka demakijażu

  ​Nie zmywając wieczorem makijażu lub zmywając go niedokładnie, wyrządzasz swojej skórze wiele szkód - począwszy od ryzyka pojawienia się na drugi dzień uczulenia czy wyprysków, po widoczne sińce pod oczami, podpuchnięcia, a nawet pogłębienie się zmarszczek. Nie zaniedbuj porannego demakijażu. Nocą, gdy skóra się regeneruje, wydziela sebum i toksyny.

 • Sztuka czy sztuczka

  ​Zioła przeżywają renesans, choć nie działają tak spektakularnie jak farmaceutyki. Cenimy je, bo wierzymy, że nie mają skutków ubocznych, więc nie mogą zaszkodzić. Jakie kupować, a które są marketingową ściemą? Pytamy znawczynię ziół, prof. Wiesławę Bylkę z UM w Poznaniu.

 • Sztuka nakładania podkładu

  Aż 61 proc. z nas przyznaje, że codziennie sięga po podkład. Większość wybiera produkty mocno kryjące. Czy słusznie? Podpowiadamy, kiedy totalny mat jest wskazany, a kiedy lepiej wybrać lżejszą wersję makijażu.

 • Dla miłośników sztuki

  ...portretem. Podczas Aukcji Prac na Papierze -  Sztuka Dawna pojawią się aż dwa "Witkace". Pierwszy pastel przedstawia kochankę artysty, Nenę Stachurską. Portret został stworzony w typie C, co według(...). Zaliczany jest do najbardziej realistycznego typu prac malarza. Cena wywoławcze wynoszą kolejno 35 i 32 tysiące złotych. Kolekcję kobiecych porterów na Aukcji Prac na Papierze - Sztuka Dawna uzupełnią...

 • ​Sztuka czułości, Joanna Podsadecka

  ..., wrażliwości, życzliwego gestu, uważnego słuchania, autentycznej troski. Kupując tę książkę, wspierasz Puckie Hospicjum pw. św. Ojca Pio założone przez księdza Jana Kaczkowskiego. Sztuka czułości. Ks. Jan...

 • Sztuka słyszenia bicia serca, Jan-Philipp Sendker

  Sztuka słyszenia bicia serca Jana-Philippa Sendkera to najwspanialszy literacki hołd na cześć miłości Siedem dziesięcioleci, dwa kontynenty, dwie kultury, dwie filozofie życia, dwa systemy wartości, jedna miłość.

 • Ze sztuką i kulturą na ty!

  ...w Pałacu w Rozalinie zapadnie kompletna cisza? Czy ten czelendż okaże się jednak za trudny dla niektórych z dziewcząt?    Sztuka ma wiele twarzy.  Na początek jej najbardziej zauważalna w codziennym życiu odmiana. Sztuka uliczna, czyli street art, murale, graffiti, to formy, z którymi uczestniczki "Projektu Lady" z pewnością się zetknęły. Teraz będą mogły same popuścić wodze fantazji i uzewnętrznić...

 • „Wykrywacz Kłamstw”: Jubileuszowa sztuka Anny Gornostaj

  W roku 2019 dyrektor warszawskiego Teatru Capitol, Anna Gornostaj, obchodzi 35-lecie swojej pracy artystycznej. Z tej okazji będziemy mogli oglądać aktorkę w zaskakującej, pełnej zwrotów akcji, rosyjskiej komedii małżeńskiej, w której towarzyszyć jej będą: Olaf Lubaszenko oraz Kacper Kuszewski. Sztuka w reżyserii Roberta Talarczyka rozśmiesza do łez, ale też skłania do refleksji. Uroczysta...

Zdjęcia na temat: sztuka
Wideo na temat: sztuka
 • Moda to sztuka

  Zobacz najnowszy film promujący kolekcję Prady na wiosnę-lato 2012.

 • Sztuka w 2 aktach na 2 aktorów

  "Love Boutique" to słodko-gorzka sztuka w 2 aktach, na 2 aktorów, 4 kreacje i nieskończoną ilość pytań. Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Za czym tęsknimy?

 • Sztuka teatralna Kołakowskiej i Karolaka

  "Byk Ferdynand" to spektakl w reżyserii Tomasza Karolaka. Główną rolę zagrała aktorka Viola Kołakowska. Para jest znana z częstych rozstań i powrotów do siebie. Jak przebiegła ich współpraca? - Jest wymagającym reżyserem, dobrze się z nim pracuje, bo wie czego chce - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Kołakowska. Czy ich dzieci widziały spektakl? W studiu programu psycholog i terapeuta par Paulina Biernat oraz psycholog Piotr Mosak powiedzieli o parach, które się rozstają i potem znów do siebie...

Dyskusje na temat: sztuka
 • Re: Bluzki dla "płaskich" kobiet

  kuć dobry stanik to sztuka, żadne push up, dobry krój tylko w niektorych gorseciarniach, które jeszcze się uchowały

 • Re: Jak wyegzekwować równy podział obowiązków w małżeństwie?

  po równo nie znaczy sprawiedliwie słuszna uwaga, sztuką w tym przypadku jest kompromis i ustąpienie mądrzejszej osoby dla dobra obu. oczywiście bez poczucia krzywdy. to ciężka sztuka.

 • Re: Gdzie kończy się moda a zaczyna pornografia?

  Ważniejszym pytaniem, spokrewnionym z powyższym wątkiem jest raczej: gdzie zaciera się granica pomiędzy modą a sztuką? A jak powszechnie wiadomo, sztuka lubi odnajdywać konteksty w erotyce i fascynacji ciałem ludzkim - to piękne :)

 • Re: Sztuka życia

  Autor zapewne nie był nigdy z winiarni Mayer am Pfarrplatz. Nie dość że daleko od centrum (taksówką pół godziny i spory wydatek) to jeszcze na miejscu okazuje się, że to porażka. Przez 1 godzinę nikt nie przyjął od nas zamówienia! Niezorganizowani, nieprofesjonalni. Jaka winiarnia pozwala gościom wyjść, gdy są rozczarowani, głodni i baaaardzo trzeźwi???

 • Re: Gdzie na zakupy?? :)

  Chyba najlepiej jest robić zakupy w internecie. Najwygodniej i najszybciej. Tylko sztuka w tym by znaleźć dobry sklep internetowy. Chyba jednym z takich konkretniejszych jest ten http://www.kupbuty.com/ . Zauważyłam, że mają spory wybór i często pojawiają się różne promocje.

 • Re: Sztuka odpuszczania

  bzdety, bzdety, bzdety

 • Re: Odchudzanie po Świętach Noworoczne postanowienie

  Moim celem było pozbycie się 14 kg nadwagi.Niby dużo ale udało mi się tego pozbyć z wielką pomocą tabletek Foreverslim.Zmiana diety,ruch i te tabletki nie trzeba nic więcej aby schudnąc.Może nie łatwo ale udało mi się ta sztuka.

 • Re: Sztuka odpuszczania

  Nie ma tu na ziemi niczego co moglibyśmy ze sobą zabrać po śmierci. Warto o tym pamiętać.