• Informacje na temat:

  szpitale

Artykuły na temat: szpitale
Zdjęcia na temat: szpitale
Wideo na temat: szpitale
 • Beyonce wyszła ze szpitala

  Beyonce wyszła ze szpitala po urodzeniu bliźniaków. Media donoszą, że rodzina zamieszkała w wynajętej willi w Malibu. Rezydencja warta jest ponad 70 milionów dolarów, a miesięczny koszt wynajmu to 400 tysięcy dolarów. W ekskluzywnej posiadłości Beyonce wraz z rodziną spędzi całe lato.

 • Antonio Banderas trafił do szpitala

  Antonio Banderas trafił do szpitala. U aktora podejrzewano zawał serca. Po krótkiej obserwacji i badaniach lekarze stwierdzili, że jego zdrowiu nic nie zagraża. Ból, jaki mężczyzna poczuł w klatce piersiowej, pojawił się podczas treningu. Incydent mógł być wynikiem przemęczenia, gdyż gwiazdor sporo uwagi poświęca aktywności fizycznej. (Źródło: Cover Video/ x news)

 • Gerard Butler miał wypadek. Aktor trafił do szpitala

  Gerard Butler miał wypadek motocyklowy. Gwiazdor prawdopodobnie został zepchnięty z drogi przez inny pojazd. W wyniku zdarzenia aktor z otarciami trafił do szpitala. Pogotowie wezwali świadkowie wypadku. Incydent miał miejsce na jednej z dróg w Los Angeles. (Cover Video/X-news)

Dyskusje na temat: szpitale
 • Re: Czy lekarz może odmówić leczenia?

  Pewnie, co to za głupie pytanie, jakby autor tematu "spadł z ni zgruszki, ni z pietruszki" - lekarze odmawiają leczenia, Szpitale oszukują - przeprowadzając np te same badania, które pacjent zrobił prywatnie, a potrzebne są całkiem inne, tylko bardziej kosztowne i mniej dostępne... istnieje tzw spychologia, nie chcą się angażować w przypadki wg nich trudne, za kosztowne, lub takie , których się

 • Re: Dlaczego warto jeść jabłka codziennie?

  A potem szpitale pełne ludzi z nowotworami.

 • Re: Żylaki na nogach

  Ostatnio na mojej nodze pojawił się żylak, okropnie mnie to swędzi. Nigdy wcześniej nie miałam takich problemów. Powinnam iść do lekarza żeby to obejrzał, czy odczekać i on sam zniknie? Jak radzicie sobie z już powstałymi żylakami i jak im zapobiegać? Na niektóre schorzenia dobre są pijawki, ale czy żylaki konsumują, to tego nie wiem. Jeden chłopczyk miał martwicę palca i dwa szpitale

 • Re: ​Będą walczyć z rakiem trzustki

  szpitale trzeba zlikwidowac, jezeli pacierz pomaga

 • Re: Szpitale nie znają litości!

  ...od pazdziernika -listopada-grudnia szpitale były 80% puste ... czy lekarzom też zmniejszono wypłaty o 80 % . Może NFZ się tym zainteresuje ! ! !

 • Re: Księżna Kate już po porodzie. Znamy płeć dziecka

  Bo muszą szpitale na tobie zarobić.

 • Re: Szpitale nie znają litości!

  ...od pazdziernika -listopada-grudnia szpitale były 80% puste ... czy lekarzom też zmniejszono wypłaty o 80 % . Może NFZ się tym zainteresuje ! ! ! Idioto!!! To nfz nie dał pieniedzy na operacje

 • Re: Sanktuaria maryjne w Polsce

  Kiedyś szpitale prowadziły zakony i ludzie sobie chwalili.

 • Re: Szpitale nie znają litości!

  Przede wszystkim szpitale sa od tego żeby leczyć, a nie karmić. To nie sa domy wczasowe, ani sanatoria, gdzie płacimy za wyzywienie. W szpitalach pieniądze powinny byc przeznaczone na leki i zabiegi, a wyzywienie każdy pacjent powinien sobie zapewnić we własnym zakresie, albo zwyczajnie za nie płacić w szpitalu. ZGADZAM SIĘ Z KAŻDYM SŁOWEM!!!