• Informacje na temat:

  szczyt

Artykuły na temat: szczyt
 • Szczyt dobrego smaku

  Rejony w pobliżu Machu Picchu, miasta wpisanego na listę jednego z siedmiu cudów świata, kryją w sobie jeszcze jeden sekret. To tu uprawiana jest peruwiańska kawa uznawana za jedną z najlepszych na świecie. Aby udać się w tę pasjonującą smakową podróż, wystarczy skosztować sezonowej propozycji Starbucks Peru, serwowanej w kawiarniach i dostępnej jako kawa paczkowana do spożycia w domu. To rzadka okazja by spróbować niedostępnego na co dzień smaku kawy i poczuć płynącą z niej moc Królestw Inków.

 • Le Corbusier: Droga na szczyt

  Początek XX wieku był erą maszyn - samochodów, lokomotyw, samolotów i masowej produkcji w fabrykach - więc najbardziej podstawowa potrzeba życiowa, to znaczy mieszkanie w domach i miastach, wymagała takiej samej modernizacji. Wytworny przybysz o zaczesanych do tyłu włosach i okrągłych okularach w czarnych oprawkach przywiózł ze sobą nowy sposób życia. Wtedy Charles-Édouard Jeanneret-Gris przeobraził się w słynnego architekta Le Corbusiera i wdał w romans z równie znaną Josephine Baker.

 • Zimowy "szczyt" oraz letni "dołek", czyli frekwencja w klubach fitness

  W Polsce sezonowość na tym rynku jest bardzo wyraźna, z zimowym "szczytem" oraz letnim "dołkiem" - tak o frekwencji w klubach fitness mówi Szymon Pankowski. Znawca branży przyznaje jednak, że wiosna i lato sprzyjają aktywności na świeżym powietrzu.

 • To szczyt zachorowań na grypę

  Polska znajduje się w okresie szczytu zachorowań na grypę – ocenia Główny Inspektor Sanitarny. Szczepmy się, przestrzegajmy zasad higieny, unikajmy skupisk ludzi, wietrzmy pomieszczenia - radzi. W ostatnim półroczu w kraju odnotowano śmierć 65 osób u których stwierdzono grypę.

 • Szwajcaria: Pociągiem na Szczyt Europy

  Możesz tam wybrać się na narty, rower, czy po prostu spojrzeć na świat z góry. Przełęcz pod Jungfrau (Dziewica), gdzie wyznaczony został Top of Europe (Szczyt Europy), to najwyżej położone miejsce na(...) szczytami Eiger i Mönch. Ale zanim dojedziemy do tunelu, wycieczkę najlepiej zacząć w malowniczym Interlaken. To miasteczko, leżące między dwoma polodowcowymi jeziorami, stanowi doskonałą bazę wypadową...

 • Kaia Gerber zdobywa kolejny modowy szczyt

  Córka Cindy Crawford ma na swoim koncie kolejny znaczący sukces - debiut na okładce magazynu "Vogue". Jak przystało na wschodzącą gwiazdę modelingu, Kaia Gerber zachwyca w wyrazistej stylizacji i udowadnia, że jest godną następczynią sławnej mamy.

 • Kate Moss w stylowej kampanii - ikona mody wraca na szczyt

  Legenda modelingu, muza najbardziej uznanych designerów, królowa wybiegów. Kate Moss mimo olbrzymiego doświadczenia w branży ani myśli o emeryturze. Spektakularny powrót na szczyt zwiastować zdaje się jej najnowsza kampania dla marki Saint Laurent.

 • Jungfraujoch - turystyczny szczyt Europy

  Jungfraujoch to przełęcz w Alpach Berneńskich (3471 m n.p.m.), między szczytami Monch a Jungfrau. Znajduje się na niej wielki ośrodek turystyczny z hotelem,...

 • Adam Bielecki: Nie zawsze w pojedynkę da się wejść na szczyt

  ​Co łączy słynnego himalaistę, Adama Bieleckiego, z afrykańskim lasem? Jaki jest wspólny mianownik dla osób z tak różnych środowisk jak Beata Ścibakówna, Lara Gessler, Olga Frycz i siostry Dominikanki z Broniszewic? Wszyscy oni zdecydowali się zabrać głos, aby opowiedzieć poruszające historie bohaterów najnowszej serii przyrodniczej BBC Studios "Dynastie" - pięciu wspaniałych gatunków zwierząt, które są zagrożone wyginięciem.

 • Dr Marek Szczyt. Chirurg czy artysta?

  W maju 2014 r. ukaże się książka "Chirurg czy artysta?" , w której dr Marek Szczyt opowiada o tajemnicach sukcesu, sekretach chirurgii i wszystkim tym, czego nie można zobaczyć w telewizji. Dr Marek Szczyt Widzowie programu "Sekrety chirurgii" emitowanego w TVN i TVN Style pokochali śpiewającego przy operacjach doktora Marka Szczyta i doświadczoną ekipę najlepszych chirurgów plastycznych...

Zdjęcia na temat: szczyt
Wideo na temat: szczyt
 • Marek Szczyt: Stres pojawia się zawsze

  Gościem w popularnej kawalerce Łukasza Jakóbiaka był najpopularniejszy chirurg plastyczny w Polsce. Marek Szczyt zdradził jak sobie radzi ze stresem. - Wydawało mi się, że ta chirurgia ogólna jest tak stresująca i męcząca, że chirurgia plastyczna będzie wielkim urlopem. Bardzo się myliłem - powiedział. Wyznał, że stres pojawia się zawsze. - Jeździmy z rodziną często na działkę na Mazury. Tam się

 • Maciej Zień w drodze na szczyt

  - zaznaczyła Małgorzata Rozenek-Majdan, prowadząca "Projekt Lady". Czy łatwo jest w show-biznesie wrócić na szczyt? (DDTVN/X-news)

 • Joanna Przetakiewicz: Przebić się na szczyt

  Joanna Przetakiewicz: Jestem zainteresowana tworzeniem kolekcji na rynek polski

Dyskusje na temat: szczyt