• Informacje na temat:

  szczyt

Artykuły na temat: szczyt
 • Szczyt dobrego smaku

  Rejony w pobliżu Machu Picchu, miasta wpisanego na listę jednego z siedmiu cudów świata, kryją w sobie jeszcze jeden sekret. To tu uprawiana jest peruwiańska kawa uznawana za jedną z najlepszych na świecie. Aby udać się w tę pasjonującą smakową podróż, wystarczy skosztować sezonowej propozycji Starbucks Peru, serwowanej w kawiarniach i dostępnej jako kawa paczkowana do spożycia w domu. To rzadka okazja by spróbować niedostępnego na co dzień smaku kawy i poczuć płynącą z niej moc Królestw Inków.

 • Le Corbusier: Droga na szczyt

  Początek XX wieku był erą maszyn - samochodów, lokomotyw, samolotów i masowej produkcji w fabrykach - więc najbardziej podstawowa potrzeba życiowa, to znaczy mieszkanie w domach i miastach, wymagała takiej samej modernizacji. Wytworny przybysz o zaczesanych do tyłu włosach i okrągłych okularach w czarnych oprawkach przywiózł ze sobą nowy sposób życia. Wtedy Charles-Édouard Jeanneret-Gris przeobraził się w słynnego architekta Le Corbusiera i wdał w romans z równie znaną Josephine Baker.

 • To szczyt zachorowań na grypę

  Polska znajduje się w okresie szczytu zachorowań na grypę – ocenia Główny Inspektor Sanitarny. Szczepmy się, przestrzegajmy zasad higieny, unikajmy skupisk ludzi, wietrzmy pomieszczenia - radzi. W ostatnim półroczu w kraju odnotowano śmierć 65 osób u których stwierdzono grypę.

 • Szwajcaria: Pociągiem na Szczyt Europy

  Możesz tam wybrać się na narty, rower, czy po prostu spojrzeć na świat z góry. Przełęcz pod Jungfrau (Dziewica), gdzie wyznaczony został Top of Europe (Szczyt Europy), to najwyżej położone miejsce na(...) szczytami Eiger i Mönch. Ale zanim dojedziemy do tunelu, wycieczkę najlepiej zacząć w malowniczym Interlaken. To miasteczko, leżące między dwoma polodowcowymi jeziorami, stanowi doskonałą bazę wypadową...

 • Kaia Gerber zdobywa kolejny modowy szczyt

  Córka Cindy Crawford ma na swoim koncie kolejny znaczący sukces - debiut na okładce magazynu "Vogue". Jak przystało na wschodzącą gwiazdę modelingu, Kaia Gerber zachwyca w wyrazistej stylizacji i udowadnia, że jest godną następczynią sławnej mamy.

 • Kate Moss w stylowej kampanii - ikona mody wraca na szczyt

  Legenda modelingu, muza najbardziej uznanych designerów, królowa wybiegów. Kate Moss mimo olbrzymiego doświadczenia w branży ani myśli o emeryturze. Spektakularny powrót na szczyt zwiastować zdaje się jej najnowsza kampania dla marki Saint Laurent.

 • Jungfraujoch - turystyczny szczyt Europy

  Jungfraujoch to przełęcz w Alpach Berneńskich (3471 m n.p.m.), między szczytami Monch a Jungfrau. Znajduje się na niej wielki ośrodek turystyczny z hotelem,...

 • Adam Bielecki: Nie zawsze w pojedynkę da się wejść na szczyt

  ​Co łączy słynnego himalaistę, Adama Bieleckiego, z afrykańskim lasem? Jaki jest wspólny mianownik dla osób z tak różnych środowisk jak Beata Ścibakówna, Lara Gessler, Olga Frycz i siostry Dominikanki z Broniszewic? Wszyscy oni zdecydowali się zabrać głos, aby opowiedzieć poruszające historie bohaterów najnowszej serii przyrodniczej BBC Studios "Dynastie" - pięciu wspaniałych gatunków zwierząt, które są zagrożone wyginięciem.

 • Dr Marek Szczyt. Chirurg czy artysta?

  W maju 2014 r. ukaże się książka "Chirurg czy artysta?" , w której dr Marek Szczyt opowiada o tajemnicach sukcesu, sekretach chirurgii i wszystkim tym, czego nie można zobaczyć w telewizji. Dr Marek Szczyt Widzowie programu "Sekrety chirurgii" emitowanego w TVN i TVN Style pokochali śpiewającego przy operacjach doktora Marka Szczyta i doświadczoną ekipę najlepszych chirurgów plastycznych...

 • Dr Marek Szczyt: Operacje plastyczne przestają być tematem tabu

  ...- Kilka lat temu, po premierze pierwszej części trylogii „Władca Pierścieni”, przyszła do mnie para, która poprosiła o to, żebym zrobił im takie uszy, jakie miały elfy w filmie. Oczywiście odmówiłem - mówi dr Marek Szczyt.

Zdjęcia na temat: szczyt
Wideo na temat: szczyt
 • Marek Szczyt: Stres pojawia się zawsze

  Gościem w popularnej kawalerce Łukasza Jakóbiaka był najpopularniejszy chirurg plastyczny w Polsce. Marek Szczyt zdradził jak sobie radzi ze stresem. - Wydawało mi się, że ta chirurgia ogólna jest tak stresująca i męcząca, że chirurgia plastyczna będzie wielkim urlopem. Bardzo się myliłem - powiedział. Wyznał, że stres pojawia się zawsze. - Jeździmy z rodziną często na działkę na Mazury. Tam się

 • Maciej Zień w drodze na szczyt

  - zaznaczyła Małgorzata Rozenek-Majdan, prowadząca "Projekt Lady". Czy łatwo jest w show-biznesie wrócić na szczyt? (DDTVN/X-news)

 • Joanna Przetakiewicz: Przebić się na szczyt

  Joanna Przetakiewicz: Jestem zainteresowana tworzeniem kolekcji na rynek polski

Dyskusje na temat: szczyt
 • Doktor Marek Szczyt

  Potrzebuję zrobić sobie zabieg chirurgii plastycznej, ale zależy mi na tym, żeby wykonał go kompetentny lekarz, taki jak Marek Szczyt. Jest to dla mnie ważne, ponieważ mój defekt, którego chcę się pozbyć jest spowodowany nieudaną operacją w państwowym szpitalu. Oglądając program o chirurgi plastycznej w którym brał udział, odniosłam wrażenie, że doktor Marek Szczyt poza tym, że jest bardzo dobrym

 • Re: Doda myśli o powiększeniu rodziny

  szczyt najwygodniej zajmowac sie pieskami, ale własne dzieci to zbyt trudne dla tej próznej celebrytki

 • Re: dr Marek Szczyt

  dr Marek Szczyt nie uczestniczyl przypadkiem kiedys w jakims TVNowskim programie o operacjach plastycznych?

 • Re: Doktor Marek Szczyt

  Doktor Marek Szczyt ma cennik na swojej stronie i nawet dosyć konkretnie wszystko tam rozpisane, więc możesz sobie wejść i zobaczyć ile będzie kosztował Cię ten zabieg. Co do kolejki oczekiwania na zabieg to nie wiem, ale domyślam się, że pewnie trzeba czekać jak na NFZ :P Ogólnie też oglądałam ten program i wysnuwam takie same wnioski jak Ty, doktor Marek Szczyt jest bardzo przyjemny

 • Re: Cate Blachett i jej holograficzna kreacja

  jak można tak znanej aktorki pomylić nazwisko, oj pismaki!!!Blanchet! zapamiętaj ty ,który to pisałeś

 • Re: Doktor Marek Szczyt

  Sama konsultacja u doktora Marka Szczyta kosztuje krocie. Świetnie wykorzystuje swoją popularność i w ten sposób może sobie pozwolić na tak drogie usługi :) Ja uważam, że może lepiej poszukać kogoś, kto nie jest aż tak popularny, ale równie skuteczny, a myślę, że tacy się znajdą. Trzeba tylko dobrze szukać. Marek Szczyt jest na pewno świetnym chirurgiem, ale pewnie są też lepsi.. :)

 • Re: Agata Kornhauser-Duda. Pierwszy raz oficjalnie

  Przydałaby się jeszcze "renowacja Starówki".

 • Re: Najbardziej ponętne celebrytki!

  Anna Grodzka ----szczyt , szczytów szczytowych w Szczytnej ---hej

 • Re: Maciej Zień w drodze na szczyt

  NA SZCZYT CZEGO WCHODZI TEN GEJ MACIEJ ???