• Informacje na temat:

  sylwester w poznaniu

Artykuły na temat: sylwester w poznaniu
 • Alternatywne pomysły na Sylwestra

  Czy można przeżyć sylwestra kilka razy w ciągu jednej nocy? Albo nauczyć się fotografii na tyle, by zrobić niezwykłe zdjęcia sztucznych ogni? Poznaj wyjątkowe pomysły na ostatni dzień roku.

 • Sylwester Wardęga: czym zajmuje się dziś?

  Znany Youtuber woli teraz liczyć wyświetlenia w tysiącach niż w milionach. Kilka miesięcy temu przestał być numerem jeden w Polsce, ale nie chce znowu być najpopularniejszy. – Lajki uzależniają. Mnie udało się już od tego oderwać, ale wielu Youtuberów tego nie potrafi – mówi Marcinowi Prokopowi Sylwester Wardęga.

 • Sylwester 2018: W Zakopanem, na stoku czy za granicą?

  Sylwester to szczególny czas, w którym większość z nas pragnie postawić na dobrą zabawę. To jedyny taki dzień w roku, na który czekasz aż 12 miesięcy. Warto się do niego dobrze przygotować, aby nic(...). Sylwester w górach – jak przygotować  się do wyjazdu? Jest to jeden z najpopularniejszych sposobów celebrowania Nowego Roku. Wymaga uprzedniego zaplanowania – rezerwacji miejsca, sporządzenia listy...

 • Sylwester u mnie? Dlaczego nie w domu?

  Babuniu kochana, tak cię proszę, to byłaby cudowna impreza! – zaskoczyła mnie moja 15-letnia wnuczka Paula.

 • Jak zorganizować niezapomnianego sylwestra?

  .... Berlin – dobry pomysł  na sylwestra Jeśli nigdy nie byłaś w Berlinie, przygodę z tym miastem możesz rozpocząć w ostatnią noc roku. Sylwester 2014/2015 to przede wszystkim wielkie party pomiędzy...

 • Gdzie na Sylwestra? Top 5 propozycji w okazyjnych cenach

  ...ułatwiliśmy im szukanie ciekawych propozycji. W specjalnej sekcji oznaczonej hasztagiem #Sylwester umieszczamy najciekawsze aktualne oferty tanich lotów w okolicach Nowego Roku. Cieszy się ona ogromnym...

 • Anna Dymna: Gdybym go teraz poznała...

  Kolorowy ptak. Awanturnik, który pił i bił. Wokół Wiesława Dymnego, założyciela Piwnicy pod Baranami, narosło wiele legend. Ale Anna Dymna, jego żona, mówi, że artysta nosił maskę, za którą krył się wrażliwy i samotny chłopak: „Wiesiek miał charakter wolnego ptaka, a wtedy nie było gdzie latać”.

 • Przymiarka do sylwestra

  Centrum Kultury Zamek w Poznaniu zaprasza na pożegnanie starego i powitanie nowego roku. Tym razem na imprezie będą królowały latynoskie rytmy.

 • .... Wieczorem - wyjście do miasta - wtedy jest czas na małe szaleństwo i nowy eksperyment. A złota taftowa spódnica też jest niezbędna - w końcu już niedługo Sylwester. Nie mówiąc o małej czarnej...

 • Anna Guzik: Mierzę siły na zamiary

  Miniony rok uważa za udany, udany, choć przyznaje, że nie wszystko poszło jej jak po maśle. Pomimo to, nie robi planów na nadchodzący. Zamierza tylko go powitać inaczej niż zwykle. Sylwester w pracy? Nie tym razem!

Dyskusje na temat: sylwester w poznaniu
 • -

  -

  gatko Sylwester kojarzy mi sie z huczna zabawa w milym gronie i odkad moglam uchodzic za dorosla to tak wygladaly moje Sylwestry. Na jednym z nich, w Poznaniu poznalam wlasnie nasza dziennikowa scarlettes:) To byly czasy!!!