• Informacje na temat:

  św marcin

Artykuły na temat: św marcin
 • Miłosna przygoda Marcina Prokopa

  Marcin Prokop spędza wakacyjny urlop w Stanach Zjednoczonych. Przypadek sprawił, że miał okazję zabawić się w swaty.

 • Marcin Daniec: Jestem pantoflarzem

  ..."Póki co staram się nie myśleć o tej szóstce z przodu. Podczas występów, przy trzecim bisie, wychodzę na widownię, wskazuję osiemnastoletniego chłopaka i mówię, że »lepiej mieć 18 lat, niż... pięćdziesiąt parę«... I, tego tekstu wolałbym nie zmieniać", śmieje się Marcin Daniec w rozmowie z SHOW. Jednak urodziny, których nieco się obawia, na pewno będą wyjątkowe. Zadbała o to ukochana żona...

 • Marcin Dorociński zmienił image

  Marcin Dorociński zdecydował się na drastyczną zmianę wizerunku. Aktor zapuścił wąsy.

 • Zburzono dom Marcina Prokopa

  Marcin Prokop na swoim Instagramie opublikował zdjęcie, na którym widać częściową zburzoną kamienicę, w której kiedyś mieszkał.

 • Marcin Mroczek: Mam poczucie humoru

  Marcin Mroczek jest jednym z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Jego poczucie humoru jest doskonale znane. Czym tym razem rozbawił publiczność?

 • Marcin Prokop ma szczeniaka

  Pół roku temu Marcin Prokop zobowiązał się, że jego córka, Zosia, otrzyma od niego szczeniaka. Dotrzymał słowa i umieścił w sieci zdjęcie szczeniaka w odświętnym ubranku.

 • Marcin Prokop w 20m2

  Najnowszym gościem Łukasza Jakóbiaka jest Marcin Prokop, polski dziennikarz, osobowość telewizyjna i popularny prowadzący programów rozrywkowych. W 20m2 rozmawiał z Łukaszem m.in. o kompleksie śniadaniówki.

 • Marcin Kwaśny: Bóg mnie wyłowi

  Mówi się, że aktor powinien być czystą kartką, na której reżyser może namalować, co chce. Marcin Kwaśny tej definicji zaprzeczył. Wychowany przez ojca oficera wojska, wierzący, zafascynowany historią, bez patosu mówi o honorze. Wybiera role mocne, czasem dyskusyjne, jak Wiktora, dowódcy antykomunistycznego oddziału w filmie "Wyklęty". Mówi, że chce podobać się Bogu, nie ludziom.

 • Marcin Tyszka: Lubię szalone weekendy

  Weekend spędzony  z mamą to dla pana Marcina nic dziwnego. Wielokrotnie podkreślał, że to, co osiągnął zawdzięcza głównie rodzicom. Dlatego zdaniem fotografa to doskonały czas na spłatę długu wdzięczności. Na Instagramie celebryta opublikował zdjęcie z Paryża w towarzystwie eleganckiej kobiety. Fani nie wierzyli, że to mama pana Marcina. Lawina komplementów pod ich adresem nie miała końca...

 • Marcin Tyszka pokazał nowe mieszkanie

  Marcin Tyszka niedawno przeprowadził się do nowego mieszkania w Warszawie. Jego wystrój zachwyca! Fotograf osobiście zadbał o charakter wnętrza w najmniejszych szczegółach. Nie udało mu się znaleźć projektanta, który kierowałby się tę samą stylistyką co on, więc postanowił samemu zaprojektować wnętrze. Królują w nim pastelowe kolory i klimat lat 50. i 60. Jest w nim również dużo roślin. Tyszce...

Zdjęcia na temat: św marcin
 • Marcin Krajewski
Wideo na temat: św marcin
 • Musi sobie sama radzić

  Ania Bałon skonfliktowała się z pozostałymi dziewczynami, ale jeśli ma silną osobowość, to da radę - mówi Marcin Tyszka, juror w programie "Top Model. Zostań modelką". Więcej informacji znajdziesz na stronie topmodel.tvn.pl .

 • Światowy sukces Marcina Tyszki

  Czy to prawda, że Marcin Tyszka będzie współpracował z amerykańską edycją "Harper's Bazaar"? - Nie mówi się o projektach, które jeszcze się nie ukazały. Takie rzeczy się zdarzają - powiedział w "Dzień Dobry TVN" fotograf. Czy poznał redaktor naczelną Glendę Bailey?

 • Marcin Prokop o ojcostwie

  Marcin Prokop wyznał, przed czym w dzisiejszych czasach chce chronić swoje dziecko. Prezenter przyznał, że postara się bardzo szybko odciąć pępowinę i nauczyć swoją córkę odpowiedzialności za samą siebie. Dziennikarz wspomniał również o osobach napływających do kraju z różnych stron świata. - Źli ludzie mogą zakraść się do naszego domu i zrobić nam krzywdę - powiedział Prokop. (20m2 Łukasza

Dyskusje na temat: św marcin