• Informacje na temat:

  strona fc barcelona

Artykuły na temat: strona fc barcelona
 • ...istniały. Jestem tylko ja i Barcelona. Nagle moją uwagę przykuwa On. Przystojny ciemnooki mężczyzna. Spogląda na mnie, ale po chwili odwraca głowę w drugą stronę. Cudownie, ale dlaczego na mnie nie...

 • W restauracji w Barcelonie

  Jednej z tysięcy…  z pewnością, ale postanowiłam ją polecić bo znajduje się tuż obok La Perdrera, słynnego domu Antoniego Gaudiego przy Passeig de Gracia....

 • 36 godzin w Barcelonie

  Barcelona zawsze skłania się ku temu co nowe, świeże. Jasne, stolica Katalonii w północno-wschodniej Hiszpanii jest pełna historycznych zabytków i typowych atrakcji turystycznych - można się przejść słynnym bazarze La Boqueria, obejrzeć prace Picassa i Miro, pozować na tle bajowych budowli Gaudiego w Parc Guell - ale obecna dynamika miasta ma swoje korzenie gdzieś indziej.

 • Oto Barcelona...

  Barcelona, położona na wybrzeżu Morza Śródziemnego, pomiędzy wzgórzami Montjuic i Tibidabo, jest nie tylko ważnym ośrodkiem gospodarczym i stolicą Katalonii, ale i bez wątpienia jednym z najbardziej atrakcyjnych, prężnych i otwartych na świat miast Hiszpanii.

 • Zajmuje się projektowaniem ubrań z dzianiny dla kobiet. W swoich projektach stara się uchwycić moment zaskoczenia. Zabawę kontrastami łączy ze sprzecznością i paradoksem. Balansuje na granicy pomiędzy dziewczynką a kobietą, jej niewinnością i dojrzałością.

 • Gorące noce w Barcelonie

  Nie planowałam wyjazdu do Hiszpanii i to w maju. Ale kiedy dostałam zaproszenie na ślub mojej przyjaciółki, Majki, bardzo się ucieszyłam. Na urlop zasłużyłam sobie jak nikt inny.

 • Barcelona - 5 powodów, dla których warto ją zobaczyć

  To drugie, po stołecznym Madrycie, największe miasto w Hiszpanii, stolica Katalonii i przede wszystkim mekka turystów z całego świata. Barcelona położona w malowniczym słonecznym regionie Costa Brava(...) Barcelonę! Nasycić oczy widokiem kolorowych kwiatów, ptaków i ryb w kioskach ustawionych pośrodku alei i sklepach po obu jej stronach. Turyści mawiają, że to jedyna ulica na świecie, która mogłaby się...

 • Kraków. Musisz odwiedzić to miasto!

  Kiedy zapytałam chińskich turystów dlaczego wybrali Kraków, bez wahania odpowiedzieli, że drugiego takiego miasta nie widzieli. A zwiedzali i Rzym, i Paryż, i Barcelonę. Krakowskie Stare Miasto (z Kazimierzem) znalazło się na pierwszej liście UNESCO w 1978 r. jako jeden z 12 najcenniejszych obiektów na świecie.

 • Jak tanio podróżować do Wenecji?

  Są na świecie takie miejsca, które każdy powinien odwiedzić chociaż raz w życiu. Przykłady? Oczywiście Paryż, Barcelona... i Wenecja. Dla turystów z Polski wycieczki do słynnego miasta na wodzie nie były jednak do tej pory proste ze względu na niezbyt korzystne połączenie lotnicze.

 • Shakira jest w ciąży

  - Gerard i ja jesteśmy bardzo szczęśliwi. Czekamy na nasze pierwsze dziecko - napisała na swojej stronie.

Dyskusje na temat: strona fc barcelona