• Informacje na temat:

  stoki narciarskie

Artykuły na temat: stoki narciarskie
 • Atrakcje alpejskich stoków

  ...nich szkółki narciarskie. Cena wypadu na narty Szeroka oferta oznacza również szeroki zakres cen. Ten aspekt budzi najwięcej obaw wśród chętnych na narciarskie szaleństwa. Zagraniczne wyjazdy wciąż(...) dojazd we własnym zakresie, cena dodatkowo spadnie, jeśli natomiast dołożymy kilkaset złotych, będziemy mogli liczyć między innymi na pełne wyżywienie i kompletne wypożyczenie sprzętu narciarskiego. Po...

 • Na podbój stoków!

  Już wiesz, gdzie w tym roku będziesz zadawać szyku na nartach? Tatry, Sudety, a może Alpy? Niezależnie od tego, jakie miejsce wybierzesz – najważniejsze, aby zabrać ze sobą odpowiedni sprzęt. W sklepach Decathlon znajdziesz odzież i akcesoria narciarskie, które z pewnością wyróżnią cię na stoku!

 • Kronplatz: Narciarska góra dwóch muzeów

  ..., góry będącej centrum znanego ośrodka narciarskiego umiejscowionego we włoskim Południowym Tyrolu. Płaska kopuła szczytu z niesamowitą panoramą okalających go zewsząd Dolomitów i Alp mieści na wysokości(...) działać, a ja wciąż nie potrafię zrozumieć, dlaczego tym razem nie mam na sobie narciarskiego rynsztunku. Dlaczego wraz z innymi podróżującymi tą gondolą nie poszusuję dzisiaj po iskrzących w słońcu...

 • Narciarskie gogle - tegoroczny hit wśród akcesoriów

  Choć do niedawna dostrzec je można było niemal wyłącznie na stokach, dziś regularnie pojawiają się też na wybiegach. Narciarskie gogle pokochały nie tylko prestiżowe marki z Pradą na czele, ale i znane z wyznaczania trendów gwiazdy - Rihanna i Kim Kardashian.

 • Narciarskie nowości na Słowacji

  Wielkimi krokami zbliża się sezon narciarski, w wyższych partiach gór spadł już pierwszy tej jesieni śnieg. Narciarze robią generalny przegląd sprzętu i szlifują kondycję, a ośrodki narciarskie dopieszczają swoje trasy, przygotowują armatki i swoje kolejki. Nie inaczej jest u naszych południowych sąsiadów, gdzie jak co roku, przygotowano kilka nowych inwestycji, które ułatwią i uatrakcyjnia...

 • Zanim wyjedziesz na stok...

  Przeczytaj, zanim wciągnie cię białe szaleństwo.

 • Nie ma znaczenia, czy przyjedziemy do Ortisei, Canazei, Corvary czy Arabby. W Dolomitach u stóp Gruppo del Sella przez cały tydzień można nie zdejmować nart i codziennie jeździć na innych stokach.

 • Sella Ronda: Narciarski raj w sercu Dolomitów

  Nie ma znaczenia, czy przyjedziemy do Ortisei, Canazei, Corvary czy Arabby. W Dolomitach u stóp Gruppo del Sella przez cały tydzień można nie zdejmować nart i codziennie jeździć na innych stokach.

 • Narciarskie ostatki w Alpach

  ...800 km tras narciarskich, w tym Droga Królewska, piękne widoki i regionalne atrakcje. Nie masz pomysłu na narciarskie ostatki? Oto idealne miejsce na szusowanie!

 • ​Dolina Stubai - narciarski raj w Austrii

  Nie ma lepszego miejsca w Austrii na narty. Trudno też o lepsze w Europie i na świecie. Co roku Dolina Stubai jest uznawana za najbardziej przyjazny region narciarski dla rodzin, ale trasy są przygotowane pod kątem każdego poziomu wtajemniczenia w zimowe szaleństwa. Co ludzi tu przyciąga? Najlepszy widok na Alpy, zjawiskowa jaskinia lodowa czy wreszcie austriacka solidność, którą widać w tym, jak przygotowano trasy i całą infrastrukturę.

Zdjęcia na temat: stoki narciarskie
Dyskusje na temat: stoki narciarskie
 • Re: Gdzie na narty w Polsce na święta?

  A ja mam pytanie trochę z innej beczki - czy stoki narciarskie otwarte są w noc sylwestrową? :)

 • Re: Wirtualna podroz po smakach...

  zdaniem kulinarną atrakcją . Turystyczną także nie. No, fakt stoki narciarskie mają super i kilka jaskiń. Ja z Europy wsch. polecam Rumunię . CUDO !

 • Re: Wirtualna podroz po smakach...

  zdaniem kulinarną atrakcją . Turystyczną także nie. No, fakt stoki narciarskie mają super i kilka jaskiń. Ja z Europy wsch. polecam Rumunię . CUDO ! Hi hi piszesz o Rumunii. Muszę ją

 • Re: Zimowy rower zamiast biegówek

  A gdzie mieszkasz że piszesz o zimie? Ja mieszkam na południu Polski i żeby sobie rowerem po śniegu pojeździć, to musiałbym na sztucznie naśnieżane stoki narciarskie pojechać.

 • Re: Sankt Moritz. Szwajcarskie Alpy skąpane w zimowym słońcu

  Odnoszę wrażenie, że jest to artykuł sponsorowany. Szwajcaria jest dla sztywniaków i celebrytów. Tańsze i wyluzowane są Włochy, nawet jak mnie oszukają robią to z wdziękiem a stoki narciarskie bardziej dzikie ale urocze.

 • Re: Magiczne Roztocze

  troche zimniej niż w okolicy (wiadomo wyżej ale też dzięki temu są stoki narciarskie..małe ale są)....i blisko Kazimierz i jeziora łęczyńskie...z Salomina widać Tatry...miasta też ok