• Informacje na temat:

  stoki narciarskie

Artykuły na temat: stoki narciarskie
 • Narciarskie nowości na Słowacji

  Wielkimi krokami zbliża się sezon narciarski, w wyższych partiach gór spadł już pierwszy tej jesieni śnieg. Narciarze robią generalny przegląd sprzętu i szlifują kondycję, a ośrodki narciarskie dopieszczają swoje trasy, przygotowują armatki i swoje kolejki. Nie inaczej jest u naszych południowych sąsiadów, gdzie jak co roku, przygotowano kilka nowych inwestycji, które ułatwią i uatrakcyjnia...

 • Zanim wyjedziesz na stok...

  Przeczytaj, zanim wciągnie cię białe szaleństwo.

 • Nie ma znaczenia, czy przyjedziemy do Ortisei, Canazei, Corvary czy Arabby. W Dolomitach u stóp Gruppo del Sella przez cały tydzień można nie zdejmować nart i codziennie jeździć na innych stokach.

 • Sella Ronda: Narciarski raj w sercu Dolomitów

  Nie ma znaczenia, czy przyjedziemy do Ortisei, Canazei, Corvary czy Arabby. W Dolomitach u stóp Gruppo del Sella przez cały tydzień można nie zdejmować nart i codziennie jeździć na innych stokach.

 • Narciarskie ostatki w Alpach

  ...800 km tras narciarskich, w tym Droga Królewska, piękne widoki i regionalne atrakcje. Nie masz pomysłu na narciarskie ostatki? Oto idealne miejsce na szusowanie!

 • ​Dolina Stubai - narciarski raj w Austrii

  Nie ma lepszego miejsca w Austrii na narty. Trudno też o lepsze w Europie i na świecie. Co roku Dolina Stubai jest uznawana za najbardziej przyjazny region narciarski dla rodzin, ale trasy są przygotowane pod kątem każdego poziomu wtajemniczenia w zimowe szaleństwa. Co ludzi tu przyciąga? Najlepszy widok na Alpy, zjawiskowa jaskinia lodowa czy wreszcie austriacka solidność, którą widać w tym, jak przygotowano trasy i całą infrastrukturę.

 • ​Kitzbühel najlepszym terenem narciarskim!

  ...- trasy "Streif". Kitzbühel zdobywa najwyższe podium w międzynarodowych rankingach niezależnie od najtrudniejszego narciarskiego stoku na świecie. Wyjątkowość Kitzbühel podkreśla między innymi ostatnie wyróżnienie: "Skiresort.de“ - największego portalu testującego tereny narciarskie. W styczniu 2013 r. Kitzbühel otrzymał najwyższą z dotychczas przyznanych ocen. "Kitzbühel to pierwszy i jedyny teren...

 • Pieniny - zamki, kościoły, tajemnicze skarby i stacje narciarskie

  Jeden z najładniejszych naszych zamków, malownicze ruiny drugiego, kościoły pełne dzieł sztuki i stacja narciarska – tu nie sposób się nudzić. A gdy spadnie śnieg, okolica przypomina bajkę.

 • Narciarska zima po polsku

  Nocowo.pl i Byway.pl.   Co nowego?   Jednym z nowych punktów na narciarskiej mapie Polski jest Stacja Narciarska SUCHE , znajdująca się nieopodal Poronina. Dla korzystających z niej miłośników(...) w 12 minut, a w zaledwie 5. W dalszych planach jest też poszerzenie terenu oraz wytyczenie dwóch nowych tras.   Nowa kolej krzesełkowa działa również na terenie stacji narciarskiej Hawrań Jurgów Ski...

 • Narciarskie ostatki. Ile to kosztuje?

  Zagraniczne wyjazdy na narty są bardzo popularne wśród Polaków. Każdy - gdy decyduje się na zimowe wczasy - liczy na dobry śnieg, a w Polsce niestety nie jest on pewny. Czy jeździmy tam gdzie jest najtaniej? Na ile istotne są dla nas ceny? I ile należy zapłacić, by wyjechać? Które kierunki są najtańsze?

Zdjęcia na temat: stoki narciarskie
Dyskusje na temat: stoki narciarskie
 • Re: Gdzie na narty w Polsce na święta?

  A ja mam pytanie trochę z innej beczki - czy stoki narciarskie otwarte są w noc sylwestrową? :)

 • Re: Wirtualna podroz po smakach...

  zdaniem kulinarną atrakcją . Turystyczną także nie. No, fakt stoki narciarskie mają super i kilka jaskiń. Ja z Europy wsch. polecam Rumunię . CUDO !

 • Re: Wirtualna podroz po smakach...

  zdaniem kulinarną atrakcją . Turystyczną także nie. No, fakt stoki narciarskie mają super i kilka jaskiń. Ja z Europy wsch. polecam Rumunię . CUDO ! Hi hi piszesz o Rumunii. Muszę ją

 • Re: Zimowy rower zamiast biegówek

  A gdzie mieszkasz że piszesz o zimie? Ja mieszkam na południu Polski i żeby sobie rowerem po śniegu pojeździć, to musiałbym na sztucznie naśnieżane stoki narciarskie pojechać.

 • Re: Magiczne Roztocze

  troche zimniej niż w okolicy (wiadomo wyżej ale też dzięki temu są stoki narciarskie..małe ale są)....i blisko Kazimierz i jeziora łęczyńskie...z Salomina widać Tatry...miasta też ok