• Informacje na temat:

  stoki narciarskie

Artykuły na temat: stoki narciarskie
 • Na podbój stoków!

  Już wiesz, gdzie w tym roku będziesz zadawać szyku na nartach? Tatry, Sudety, a może Alpy? Niezależnie od tego, jakie miejsce wybierzesz – najważniejsze, aby zabrać ze sobą odpowiedni sprzęt. W sklepach Decathlon znajdziesz odzież i akcesoria narciarskie, które z pewnością wyróżnią cię na stoku!

 • Kronplatz: Narciarska góra dwóch muzeów

  ..., góry będącej centrum znanego ośrodka narciarskiego umiejscowionego we włoskim Południowym Tyrolu. Płaska kopuła szczytu z niesamowitą panoramą okalających go zewsząd Dolomitów i Alp mieści na wysokości(...) działać, a ja wciąż nie potrafię zrozumieć, dlaczego tym razem nie mam na sobie narciarskiego rynsztunku. Dlaczego wraz z innymi podróżującymi tą gondolą nie poszusuję dzisiaj po iskrzących w słońcu...

 • Narciarskie nowości na Słowacji

  Wielkimi krokami zbliża się sezon narciarski, w wyższych partiach gór spadł już pierwszy tej jesieni śnieg. Narciarze robią generalny przegląd sprzętu i szlifują kondycję, a ośrodki narciarskie dopieszczają swoje trasy, przygotowują armatki i swoje kolejki. Nie inaczej jest u naszych południowych sąsiadów, gdzie jak co roku, przygotowano kilka nowych inwestycji, które ułatwią i uatrakcyjnia...

 • Zanim wyjedziesz na stok...

  Przeczytaj, zanim wciągnie cię białe szaleństwo.

 • Nie ma znaczenia, czy przyjedziemy do Ortisei, Canazei, Corvary czy Arabby. W Dolomitach u stóp Gruppo del Sella przez cały tydzień można nie zdejmować nart i codziennie jeździć na innych stokach.

 • Sella Ronda: Narciarski raj w sercu Dolomitów

  Nie ma znaczenia, czy przyjedziemy do Ortisei, Canazei, Corvary czy Arabby. W Dolomitach u stóp Gruppo del Sella przez cały tydzień można nie zdejmować nart i codziennie jeździć na innych stokach.

 • Narciarskie ostatki w Alpach

  ...800 km tras narciarskich, w tym Droga Królewska, piękne widoki i regionalne atrakcje. Nie masz pomysłu na narciarskie ostatki? Oto idealne miejsce na szusowanie!

 • ​Dolina Stubai - narciarski raj w Austrii

  Nie ma lepszego miejsca w Austrii na narty. Trudno też o lepsze w Europie i na świecie. Co roku Dolina Stubai jest uznawana za najbardziej przyjazny region narciarski dla rodzin, ale trasy są przygotowane pod kątem każdego poziomu wtajemniczenia w zimowe szaleństwa. Co ludzi tu przyciąga? Najlepszy widok na Alpy, zjawiskowa jaskinia lodowa czy wreszcie austriacka solidność, którą widać w tym, jak przygotowano trasy i całą infrastrukturę.

 • ​Kitzbühel najlepszym terenem narciarskim!

  ...- trasy "Streif". Kitzbühel zdobywa najwyższe podium w międzynarodowych rankingach niezależnie od najtrudniejszego narciarskiego stoku na świecie. Wyjątkowość Kitzbühel podkreśla między innymi ostatnie wyróżnienie: "Skiresort.de“ - największego portalu testującego tereny narciarskie. W styczniu 2013 r. Kitzbühel otrzymał najwyższą z dotychczas przyznanych ocen. "Kitzbühel to pierwszy i jedyny teren...

 • Pieniny - zamki, kościoły, tajemnicze skarby i stacje narciarskie

  Jeden z najładniejszych naszych zamków, malownicze ruiny drugiego, kościoły pełne dzieł sztuki i stacja narciarska – tu nie sposób się nudzić. A gdy spadnie śnieg, okolica przypomina bajkę.

Zdjęcia na temat: stoki narciarskie
Dyskusje na temat: stoki narciarskie
 • Re: Gdzie na narty w Polsce na święta?

  A ja mam pytanie trochę z innej beczki - czy stoki narciarskie otwarte są w noc sylwestrową? :)

 • Re: Wirtualna podroz po smakach...

  zdaniem kulinarną atrakcją . Turystyczną także nie. No, fakt stoki narciarskie mają super i kilka jaskiń. Ja z Europy wsch. polecam Rumunię . CUDO !

 • Re: Wirtualna podroz po smakach...

  zdaniem kulinarną atrakcją . Turystyczną także nie. No, fakt stoki narciarskie mają super i kilka jaskiń. Ja z Europy wsch. polecam Rumunię . CUDO ! Hi hi piszesz o Rumunii. Muszę ją

 • Re: Zimowy rower zamiast biegówek

  A gdzie mieszkasz że piszesz o zimie? Ja mieszkam na południu Polski i żeby sobie rowerem po śniegu pojeździć, to musiałbym na sztucznie naśnieżane stoki narciarskie pojechać.

 • Re: Sankt Moritz. Szwajcarskie Alpy skąpane w zimowym słońcu

  Odnoszę wrażenie, że jest to artykuł sponsorowany. Szwajcaria jest dla sztywniaków i celebrytów. Tańsze i wyluzowane są Włochy, nawet jak mnie oszukają robią to z wdziękiem a stoki narciarskie bardziej dzikie ale urocze.

 • Re: Magiczne Roztocze

  troche zimniej niż w okolicy (wiadomo wyżej ale też dzięki temu są stoki narciarskie..małe ale są)....i blisko Kazimierz i jeziora łęczyńskie...z Salomina widać Tatry...miasta też ok