• Informacje na temat:

  statystyki

Artykuły na temat: statystyki
 • Cukrzyca zbiera żniwo. Statystyki przerażają

  Od 1980 r. do 2014 roku niemal czterokrotnie wzrosła na świecie zachorowalność na cukrzycę - ze 108 mln do 422 mln – wynika z najnowszych danych opublikowanych podczas kongresu Europejskiego Towarzystwa Diabetologicznego w Lizbonie.

 • 6 zaskakujących statystyk związanych z łysieniem

  ...rekonstrukcji owłosienia - w tym ponad 43 tys. to zabiegi chirurgicznej   transplantacji. Takie statystyki podaje International Society of Hair Restoration Surgery (ISHRS), dodając również, że zabiegom...

 • W Polsce na chorobę niedokrwienną serca cierpi ponad 1,5 mln osób.

 • Serce kobiety wykonuje w ciągu jej życia aż 3 miliardy uderzeń. Ale my nie doceniamy tego wysiłku i nie dbamy o nie tak, jak na to zasługuje. Tymczasem lekarze biją na alarm. Statystyki są ponure, bo około dziesięć razy więcej kobiet dotkniętych jest chorobą wieńcową i udarem mózgu niż np. rakiem piersi. Każdego dnia z powodu chorób układu krążenia umiera 250 kobiet!

 •   To tytuł artykułu, na który trafiłam na pierwszej stronie GW otwierając dzisiaj rano jej elektroniczną wersję. I z lekka się przeraziłam choć może...

 • Szacuje się, że na każde 100 tys. osób 30 - 60 cierpi na stwardnienie rozsiane. Choroba szczególnie upodobała sobie ludzi młodych, pomiędzy 20. a 40. rokiem życia, kobiety oraz mieszkańców pewnych rejonów globu.

 • Ponad 20 procent par uważa, że seks po porodzie jest lepszy niż kiedykolwiek przedtem.

 • Ponad 20 procent par uważa, że seks po porodzie jest lepszy niż kiedykolwiek przedtem.

 • Statystyka na poziomie przedszkolaka

  Do wieku przedszkolnego dzieci potrafią wnioskować o emocjach czy preferencjach innych ludzi, posługując się... statystyką.

 • e-statystyka.com.pl

Wideo na temat: statystyki
 • Sylwia Zawada o statystykach

  Gdzie mamy największą szansę znaleźć partnera na całe życie? Czy portale randkowe to dobre miejsce do takich poszukiwań? Na te pytania odpowiedziała w "Dzień Dobry TVN" coach szczęścia, Sylwia Zawada. - Szukamy takich osób, z którymi mamy coś wspólnego - wyjaśniła. - Według statystyk osoby w stałych związkach najczęściej poznały się pracy lub przez wspólnych znajomych - powiedziała. (Źródło: DDTVN/x-news)

 • Dziesięć zasad bezpiecznych kąpieli na wakacjach

  Policyjne statystyki są przerażające. Co roku w polskich wodach tonie wiele osób. W 2016 roku na terenie Polski odnotowano 520 wypadków tonięcia. W wyniku tych wypadków utonęły 504 osoby, w tym 57 kobiet. Rok 2017 może okazać się jeszcze gorszy. W samym lipcu utonęło 75 osób. Aby uniknąć problemów podczas np. nadmorskich kąpieli, trzeba pamiętać o kilku podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Oto

 • Im więcej seksu, tym lepiej dla plemnika

  Statystyki wskazują, że mężczyźni mają coraz mniej zdrowych plemników, a to ma przełożenie na problemy z płodnością. Jak się okazuje, duży wpływ ma na to niewłaściwy styl życia. O konkretnych powodach obniżania się jakości nasienia i możliwości jego naprawy opowiedzieli w seksuolog Izabela Jąderek i ginekolog Jarosław Niemoczyński. - Im więcej aktywności seksualnej, tym lepiej dla plemników i dla

Dyskusje na temat: statystyki
 • Re: Czy uchodźcy podobają się Polkom?

  za to na świecie słyniecie z pijaństwa, złodziejstwa i bicia kobiet '/\ Słynięcie, a bycie to dwie różne rzeczy..., słynięcie często jest mijające się z prawdą... A takie pytanie zatem..., czy Polak tak by się zachował: statystyki kryminalne nie biorą sie z domysłów Porównaj statystyki kryminalne z Polski ze statystykami kryminalnymi z zagranicy, gdzie jest dużo uchodźców..., w Polsce

 • Re: Średnia długość stosunku...

  Właśnie zszedłem z partnerki bo muszę wracać do żony. Powiem że zabraliśmy się za igraszki niecałe dwie godziny temu i tyle co skończyliśmy. I gdybym nie musiał wracać to jeszcze z godzinkę byśmy pobaraszkowali. Sorki jeśli zawyżam te durne statystyki.

 • Re: Wypada prosić o pieniądze?

  Wpisujesz powyższe twierdzenie w ogólne statystyki i muszę się z nim zgodzić. Ale czy to moja wina, że jestem tak piękną i wspaniałą kobietą. Taka kobieta nie może zejść poniżej pewnego minimum;) pozostawiam bez komentarza bo nie widziałem i nie znam choć wali pychą po oczach że strach heh

 • Re: Cukrzyca zbiera żniwo. Statystyki przerażają

  TO MUSISZ ZOBACZYĆ SZOK ODJECHANE SUPER https://www.youtube.com/watch?v=n4sKJnz6VGQ

 • Re: Wypada prosić o pieniądze?

  Jeszcze się taki mężczyzna nie trafił, który byłby mnie godzien;) to wszyscy wiemy 5000 netto minimum i furka wypas ;) ile to szklanych zwierzątek heh Wpisujesz powyższe twierdzenie w ogólne statystyki i muszę się z nim zgodzić. Ale czy to moja wina, że jestem tak piękną i wspaniałą kobietą. Taka kobieta nie może zejść poniżej pewnego minimum;)

 • Re: Cukrzyca zbiera żniwo. Statystyki przerażają

  Ależ oczywiście, że przyczyną są tłuszcze - zwłaszcza "trans", czyli wszelkie margaryny i oleje ciekłe w plastikowych butelkach (z wyjątkiem oliwy z oliwek). Proszę wrócić do masła, smalcu i oleju kokosowego na kilka miesięcy i porównać wyniki badań.

 • Re: Mój partner jest agresywny w łożku

  Odciąć facetom dostęp do pornografii i będzie spokój. Facet w seksie to zwierz i od kobiety zależy jak daleko się posuniecie... Zapomniałaś dodać że powinno się nas trzymać w klatce:)) Patrząc na statystyki więzienne dt przestępczości mężczyzn, to stwierdzenie jest bliskie prawdy.

 • Re: Cukrzyca zbiera żniwo. Statystyki przerażają

  Dwa tematy do ew. sprawdzenia dla chętnych i zdesperowanych: "Ksylitol" i "dr Ewa Dąbrowska - wykład cz.1". Komu pisane zrozumieć, poszuka.