• Informacje na temat:

  stary dzików

Artykuły na temat: stary dzików
 • Pierce Brosnan wyznał, że nie zamierza po raz piąty wcielić się w najsłynniejszego agenta Jej Królewskiej Mości, gdyż czuje się "zbyt stary".

 • ..., koniecznie zobacz wybudowany przez Portugalczyków Fort Jesus oraz stary port. Na północnym wybrzeżu Mombasy znajdziesz wiele możliwości uprawiania sportów wodnych. Tu też mieszczą się liczne...

 • Kenia. Egzotyczny kraj, który warto odwiedzić

  ..., koniecznie zobacz wybudowany przez Portugalczyków Fort Jesus oraz stary port. Na północnym wybrzeżu Mombasy znajdziesz wiele możliwości uprawiania sportów wodnych. Tu też mieszczą się liczne...

 • Polskie parki narodowe. Cudze chwalicie swego nie znacie

  Miejsc, gdzie można obcować z dziką przyrodą, jest na świecie coraz mniej. A w Polsce... aż dwadzieścia trzy! Odkryj urodę najciekawszych parków narodowych.

 • ​Czy są w Polsce miejsca, w których straszy? Całkiem sporo!

  Zaklęta w ducha niewierna żona, rycerz bez głowy albo wielki, dziki pies - w Polsce nie brakuje miejsc, w których straszy. Owiane tajemnicą, pełne grozy i przerażających historii są bardzo chętnie odwiedzane przez turystów. Lubisz się bać? Czytaj dalej!

 • Urokliwe miasta nad Bugiem

  Znajduje się tam magiczna kraina, gdzie czas płynie wolniej, a dzika przyroda przypomina amazońską dżunglę. Wśród zakoli Bugu kryją się urokliwe, tajemnicze zakątki.

 • Marzył, by umrzeć w biegu

  ...nigdy wprost o tym nie mówił, ale było to coś dziwnego, że wszyscy jego dobrzy przyjaciele z opozycji zapomnieli, że istnieje taki człowiek. Może uznali, że jest za stary? Pan przecież przypomniał, że(...) i spędza długie godziny na czytaniu starych wydań gazet, żeby się dowiedzieć, co się w kraju działo przez te wszystkie lata, kiedy był za kratami. Ku swojemu zaskoczeniu odkrywa, że część jego...

 • Kobieta nie jedną ma twarz (kobieta w wielu wydaniach)

  Współczesna kobieta zupełnie różni się od tej, znanej nam jeszcze 30 lat temu. Dziś, może, a nawet powinna, realizować się na wielu polach, dyktować warunki i czuć się panią własnego losu. W jej życiu liczy się nie tylko rodzina, ale również kariera, pasja i rozwój. W jednej chwili z poważnej bizneswoman może zmienić się w dziką wojowniczkę.

 • Dla nich jesteś frajerem. Tak działają finansowi naciągacze w Polsce

  Nabrać dają się wszyscy: lekarze, przedsiębiorcy, emeryci i drobni ciułacze. Skuszeni obietnicami krociowych zysków, przelewają oszczędności życia na konta firm, które w nic nie inwestują i wkrótce, wraz z pieniędzmi, rozpływają się w powietrzu. O tym, jak działają "kotłownie" i jakimi mechanizmami posługują się oszuści finansowi, opowiada Mateusz Ratajczak, autor książki "Łowcy z kotłowni. Dziki świat finansowych naciągaczy".

 • Między Kylie Jenner i Tygą nie jest najlepiej. To już koniec miłości?

  Związek gwiazdy reality show "Z kamerą u Kardashianów" oraz twórcy hitu "Rack City" przechodził kryzys, gdy pojawiły się plotki o tym, że raper zdradza celebrytkę. Mimo to para stara się rozwiązać swoje problemy.