• Informacje na temat:

  stany zjednoczony

Artykuły na temat: stany zjednoczony
 • Zjednoczone stany samotności

  Nawet bardzo kochając, można czuć się samotnie. Nieraz poczucie osamotnienia dręczy naszą duszę w domu pełnym ludzi. Jeszcze inni tęsknią za swoją osobnością bardziej niż za partnerem, bo tylko sam na sam ze sobą czują się swobodnie. Kiedy samotność jest wrogiem, a kiedy przyjacielem?

 • Maffashion podbija Stany Zjednoczone

  Polska blogerka pokazała swoje festiwalowe stylizacje.

 • Parki Narodowe Stanów Zjednoczonych

  Stany Zjednoczone słyną z pięknych i malowniczych Parków Narodowych. Obecnie jest ich 59. Odwiedzając je warto zaopatrzyć się w karnet America the Beautiful - który jest dokumentem uprawniającym do bezpłatnego wejścia lub wjazdu na teren każdego Parku Narodowego w USA. Koszt takiego karnetu to 25 dolarów dla indywidualnej osoby lub 80 dolarów za czteroosobową rodzinę, dla dzieci poniżej 15-stu...

 • Nowe bohaterki w "Żonach Hollywood"

  ..."Żony Hollywood" wracają! Do dobrze wszystkim znanych bohaterek, Heleny i Iwony, dołączą nowe Polki, które podbiły Stany Zjednoczone.

 • Światła na: Marta Nieradkiewicz

  Ten rok należy do niej. Na premierę czekają cztery filmy z jej udziałem, w tym nagrodzony na Berlinale dramat „Zjednoczone stany miłości”.

 • Chłopak podróżuje śladami swoich dziadków

  Amerykanin uzbrojony w zdjęcia i dzienniki z podróży swoich dziadków, od pięciu lat przemierza Stany Zjednoczone w poszukiwaniu miejsc, które odwiedzili.

 • Wymarzone wakacje gwiazd

  Gdyby gwiazdy dysponowały nieograniczonym budżetem i swobodnie mogły dysponować swoim czasem, to gdzie udałyby się na wymarzone wakacje? Weronika Rosati objechałaby całe Włochy i Stany Zjednoczone, Lidia Kopania śni o Bora-Bora, a Edyta Herbuś o Australii.

 • Ciężarna Ania Wendzikowska na rodzinnych wakacjach

  Dziennikarka telewizyjna spodziewa się swojego drugiego dziecka. Wraz z partnerem i córką odpoczywa w Stanach Zjednoczonych.

 • Miejsca w Ameryce Północnej, które warto zobaczyć

  Ameryka Północna to głównie trzy kraje i trzy odmiennie typy kulturowe. Na północy leży Kanada - wyważona, spokojna, ceniąca tradycję i przewidywalność. W części środkowej Stany Zjednoczone - kraj największych kontrastów i największych możliwości. I wreszcie na południu Meksyk - latynoska mentalność i swoboda.

 • Eva D'Angelo - nowa gwiazda TVN?

  Wkrótce rusza kolejny sezon programu "Żony Hollywood". Pojawią się w ni znane już widzom bohaterki, ale i nowe kobiety, które podbijają Stany. Jedną z nich jest Eva D'Angelo.

Wideo na temat: stany zjednoczony
 • Oliver Stone: Martwię się o Stany Zjednoczone

  Oliver Stone został uhonorowany nagrodą Heart of Sarajevo na Sarajevo Film Festival. W wywiadzie reżyser skomentował relacje między Stanami Zjednoczonymi pod rządami Donalda Trumpa a resztą świata. - Nie martwię się o Rosję, tylko o Stany Zjednoczone. Stanowimy zagrożenie dla innych ludzi i nie zdajemy sobie sprawy z tego jak potężni jesteśmy - wyznał. Dodał, że Trump zastrasza ludzi i jest

 • Jak wykonturować twarz? Wizażystka prezentuje sprytne triki

  Aldie, Wirgina, Stany Zjednoczone. Wizażystka Pree Niraula pokazała, jak uzyskać idealny wygląd, dzięki konturowaniu twarzy. Oto kilka prostych trików, które zrobią z ciebie boginię!

 • Chloe Grace Moretz w ekstrawaganckim stroju

  Nowy Jork, Stany Zjednoczone. Chloe Grace Moretz pojawiła się na Tribeca Film Festival. Aktorka promowała swój najnowszy film "The Miseducation of Cameron Post". Jak prezentowała się gwiazda na czerwonym dywanie?