• Informacje na temat:

  stadion czy warto

Artykuły na temat: stadion czy warto
 • Podobno Bóg stworzył świat w sześć dni, a siódmy poświęcił Rio. Tak Brazylijczycy wyjaśniają, czemu ich miasto jest aż tak piękne. I naprawdę jest tu co oglądać.

 • Co warto zobaczyć w Rio

  Podobno Bóg stworzył świat w sześć dni, a siódmy poświęcił Rio. Tak Brazylijczycy wyjaśniają, czemu ich miasto jest aż tak piękne. I naprawdę jest tu co oglądać.

 • Zaręczyny: Klasycznie czy oryginalnie?

  Wasza wspólna historia zaczyna się romantycznie od pierwszego pocałunku, trzymania się za ręce. Później nie raz i nie dwa wkrada się proza życia. I w końcu przychodzi ten moment, kiedy wiecie, że to już ten czas, kiedy jesteście siebie pewni, nadeszła pora oświadczyn.

 • Co warto zobaczyć w Augsburgu?

  Sankt Urlich und Alfa, czyli kościół poświęcony zmarłym mieszkańcom. Ich groby ulokowane są we wnętrzu świątyni. Duże wrażenie robi także Ratusz ze Złotą Salą (Rathaus und Goldene Saal), który jest perłą(...) jest bardzo dobrze zorganizowanym miastem, dlatego atrakcji i rozrywki nawet dla najwybredniejszego turysty nie zabraknie. Jeśli wybiera się aktywny wypoczynek można skorzystać z rozbudowanej sieci...

 • Hiszpania czy Portugalia?

  Zapytamy inaczej: Pique czy Ronaldo? Casillas czy Patricio? Sangria czy Porto? Byk czy kogut? Nie jest łatwo zdecydować, co jest lepsze, kiedy w grę wchodzą tak podobne do siebie kraje i piłka na jednakowo wysokim poziomie. Na Stadionie Blondynek przeprowadzamy więc minianalizę porównawczą tych krajów. Z przyjemnościowego punktu widzenia...

 • Sześć miejsc, w których poczujesz prawdziwie świąteczny klimat

  ...“Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta!" Nie trzeba wyruszać w podróż do Laponii, żeby poczuć prawdziwie świąteczny klimat. Zapach cynamonu, goździków i pomarańczy, kolędy i niespieszne, zimowe spacery - to nieodłączne atrybuty Bożego Narodzenia. Jakie miejsca warto odwiedzić, by poczuć trochę świątecznej magii?

 • 5 muzeów, które musisz odwiedzić w Warszawie

  Na pewno nieraz byliście w Warszawie i zapewne zwiedzaliście Stare Miasto, Pałac Kultury czy Łazienki. Być może byliście także w którymś teatrze, operze czy na Stadionie Narodowym. Warszawa ma jednak do zaoferowania o wiele więcej niż myślicie. Restauracje z kuchniami świata, przytulne kawiarnie, a przede wszystkim niezwykłe muzea, które przeniosą was w czasie - jedne do przeszłości, a inne do...

 • Wakacje w Polsce nawet o 50 proc. taniej

  Tańsze bilety na wydarzenia kulturalne, wystawy, muzea, przejazdy komunikacją publiczną, a nawet wakacje - na to mogą liczyć rodziny wielodzietne dzięki Karcie Dużej Rodziny, która obowiązuje w całej Polsce. Zobacz, co warto zwiedzić z Kartą Dużej Rodziny oraz jak ją otrzymać.

 • Healthy lifestyle show - już za nami!

  W dniach 24 - 25 lutego 2018 z sukcesem odbyła się pierwsza edycja Healthy LifeStyle Show na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Festiwal Zdrowego Stylu Życia gościł ponad 100 wystawców z całej Polski.

 • Te dodatki musisz mieć – najmodniejsze akcesoria

  Kozaki pokryte brokatem czy klasyczne botki na słupku? Pióra i frędzle w hippisowskim stylu czy delikatne perłowe kolczyki? Poznaj najmodniejsze akcesoria tego sezonu!

Dyskusje na temat: stadion czy warto
 • Re: Warszawa lat 60.

  te "markowe" zagraniczne towary to jedno wielkie g**. Cytrusy były (kubańskie) więc nie kłam, że nie było. Nie było tylko bananów ale czy warto oddać cały majątek narodowy (stocznie, huty, kopalnie(...) i jechać na wczasy. Tak było, bo ja to pamiętam. Czekało się długo na mieszkanie, nawet kilkanaście lat a dziś za pensję robotnika nie starczy Ci życia, żeby kupić mieszkanie w gierkowskim bloku. Kogo

 • Re: Czy warto wydorośleć?

  poludniowa RPA ( a propos Stadion na Mistrzostwa swiata w pilce noznej-2 letni kontrakt ) , Islandia , Holandia , Niemcy , Litwa , teraz znowu RPA ( jedna z najwiekszych cieplowni - czteroletni kontrakt).Projektuje , liczy i znajduje niejednokrotnie bledy w projektach inzynierskich.Jest ceniony i szanowany , rowniez przez dyplomowanych inzynierow , bardzo dobrze zarabia i nie narzeka na brak pracy.

 • Re: Czy warto wydorośleć?

  poludniowa RPA ( a propos Stadion na Mistrzostwa swiata w pilce noznej-2 letni kontrakt ) , Islandia , Holandia , Niemcy , Litwa , teraz znowu RPA ( jedna z najwiekszych cieplowni - czteroletni kontrakt).Projektuje , liczy i znajduje niejednokrotnie bledy w projektach inzynierskich.Jest ceniony i szanowany , rowniez przez dyplomowanych inzynierow , bardzo dobrze zarabia i nie narzeka na brak pracy

 • Re: Czy warto było się bić?

  Co zmiana to gorzej.Chyba o takie zmiany ci nie chodzi.Idź do szkoły i zobacz ,a później udzielaj porad.Idzie smarkacz demolować stadion,a następnego dnia przychodzi jak gdyby nigdy nic do szkoły.Pewnie dobrze się tam zachowuje.