• Informacje na temat:

  spektakle

Artykuły na temat: spektakle
 • To najlepsze spektakle minionego sezonu

  ...​10 najważniejszych spektakli tego roku powalczy w Krakowie o nagrodę Boskiego Komedianta i 50 tysięcy złotych. To główna nagroda teatralnego festiwalu Boska Komedia. Wyboru laureatów dokonuje międzynarodowe jury, składające się z dyrektorów światowych festiwali. W Konkursie Polskim, Inferno, zaprezentują się najlepsze spektakle, które swoje premiery miały w sezonie teatralny 2015/2016. Wybrane...

 • Spektakle w wirtualnej rzeczywistości

  W piątek 29 kwietnia krakowski teatr Łaźnia Nowa wyemituje na swojej stronie dwa spektakle w technologii 360° virtual reality oraz udostępni on line część archiwum swojej 10-letniej działalności.

 • W uścisku sekretnego strachu. Rewelacyjny spektakl FC Bergman

  ...​O tym teatrze się mówi i to w wielu krajach świata. Jego spektakle podbijają widownie kolejnych festiwali wzbudzając liczne dyskusje o granicach sztuki.

 • Mała Boska Komedia - trzy spektakle w grudniu

  ...zobaczymy kolejne trzy spektakle: "Opowieści z niepamięci" z Teatru Animacji w Poznaniu i dwa spektakle z Wrocławskiego Teatru Lalek, znanego ze świetnych produkcji dla dzieci: "Piekło-Niebo" i "Pomnik".

 • Janda – filmy i spektakle, które trzeba zobaczyć

  Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej."Zapiski z wygnania" będzie można oglądać w warszawskim Teatrze Polonia (8-11 listopada, kolejne spektakle zaplanowano na grudzień). Zostaną również gościnnie...

 • „Wojna w niebie”. Spektakl tworzony przez osoby głuche i niedosłyszące

  30 marca o godzinie 17:00 oraz 19:00 w Cricotece w Krakowie będzie można zobaczyć spektakl "Wojna w niebie". Po spektaklu o godzinie 19:00 odbędzie się spotkanie widzów z twórcami i aktorami, które poprowadzi Łukasz Wojtusik. Spotkanie będzie tłumaczone na Polski Język Migowy.

 • Spektakl "właśnie kocham. Poświatowska"

  "właśnie kocham. Poświatowska" to kameralny, godzinny spektakl, który miał oficjalną premierę z okazji 80-cio lecia urodzin Haliny Poświatowskiej w dniu 9 maja 2015 roku w Teatrze Polonia na Małej Scenie.

 • Life Festival Oświęcim 2017: ​Spektakl o Janie Karskim

  ...zwycięzców, odbędzie się 22 czerwca w Oświęcimskim Centrum Kultury, tuż przez zaplanowanym na godz. 19:00 spektaklem "Edukacja Rity" z udziałem m.in. Piotra Fronczewskiego. Styl.pl jest patronem Life...

 • Jubileuszowy spektakl "Konstelacje"

  Nie minął jeszcze nawet rok od premiery „Konstelacji” w reżyserii Adama Sajnuka, z Marią Seweryn i Grzegorzem Małeckim w obsadzie, a warszawski Teatr Polonia już zaprasza na 50. przedstawienie tego tytułu – odbędzie się ono w czwartek 21 sierpnia.

 • "Cohen - Nohavica" - spektakl Mariana Opani

  W lipcu minęło dokładnie 50 lat od chwili kiedy jako 21-letni chłopak Marian Opania po raz pierwszy stanął na deskach teatru, by zagrać Edwarda III w sztuce Ch. Marlowe’a pt. "Edward II" w reżyserii Stanisława Bugajskiego.

Zdjęcia na temat: spektakle
 • "Wróg ludu", reż. Jan Klata
Wideo na temat: spektakle
 • Jan Peszek - ostatni sprawiedliwy

  16 czerwca prapremiera „Anatomii Tytusa” w Starym Teatrze w Krakowie. Odtwórcą głównej roli w spektaklu jest Jan Peszek.

 • Nowy "Kordian" w Starym Teatrze

  W trakcie próby do spektaklu rozmawialiśmy z reżyserem - Szymonem Kaczmarkiem i odtwórcą roli Kordiana - Adamem Nawojczykiem.

 • Mikołaj Roznerski o konflikcie z producentem spektakli

  Aktor Mikołaj Roznerski w rozmowie z dziennikarką Agnieszką Jastrzębską powiedział o konflikcie z producentem spektakli. - Wszystkie rzeczy, które miałem do powiedzenia na ten temat uwzględniłem na moich oświadczeniach - zaznaczył. - To ja zrezygnowałem ze współpracy - dodał. - Przychodzą nowe propozycje i trzeba im zrobić miejsce, rezygnując z tych starych, zrobiłem to w odpowiednim czasie i dałem możliwość producentowi na znalezienie innego aktora - podkreślił Roznerski. Jak zakończyła się...

Dyskusje na temat: spektakle