• Informacje na temat:

  spektakl

Artykuły na temat: spektakl
 • To najlepsze spektakle minionego sezonu

  ...​10 najważniejszych spektakli tego roku powalczy w Krakowie o nagrodę Boskiego Komedianta i 50 tysięcy złotych. To główna nagroda teatralnego festiwalu Boska Komedia. Wyboru laureatów dokonuje międzynarodowe jury, składające się z dyrektorów światowych festiwali. W Konkursie Polskim, Inferno, zaprezentują się najlepsze spektakle, które swoje premiery miały w sezonie teatralny 2015/2016. Wybrane...

 • W uścisku sekretnego strachu. Rewelacyjny spektakl FC Bergman

  ...​O tym teatrze się mówi i to w wielu krajach świata. Jego spektakle podbijają widownie kolejnych festiwali wzbudzając liczne dyskusje o granicach sztuki.

 • Mała Boska Komedia - trzy spektakle w grudniu

  ...zobaczymy kolejne trzy spektakle: "Opowieści z niepamięci" z Teatru Animacji w Poznaniu i dwa spektakle z Wrocławskiego Teatru Lalek, znanego ze świetnych produkcji dla dzieci: "Piekło-Niebo" i "Pomnik".

 • Spektakl "właśnie kocham. Poświatowska"

  ..."właśnie kocham. Poświatowska" to kameralny, godzinny spektakl, który miał oficjalną premierę z okazji 80-cio lecia urodzin Haliny Poświatowskiej w dniu 9 maja 2015 roku w Teatrze Polonia na Małej Scenie.

 • Janda – filmy i spektakle, które trzeba zobaczyć

  ...prześladowań, została zmuszona do opuszczenia kraju.Spektakl, zaadaptowany i wyreżyserowany przez Magdę Umer, ma formę monodramu - na scenie pojawia się więc tylko  Krystyna Janda , wygłaszająca(...) Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej."Zapiski z wygnania" będzie można oglądać w warszawskim Teatrze Polonia (8-11 listopada, kolejne spektakle zaplanowano na grudzień). Zostaną również gościnnie...

 • Life Festival Oświęcim 2017: ​Spektakl o Janie Karskim

  ..."Blizny pamięci - rzecz o Janie Karskim" to tytuł spektaklu, który zostanie wystawiony w Oświęcimskim Centrum Kultury 21 czerwca, w ramach edukacyjnej części programu LFO. Dzień później, podczas uroczystości oficjalnego otwarcia 8. edycji festiwalu, zostaną wręczone nagrody w konkursie na plakat pod hasłem "Granica łączy". Wystartował konkurs na plakat o jednoczącym, pokojowym przesłaniu.

 • Jubileuszowy spektakl "Konstelacje"

  Spektakl powstał na podstawie niezwykle cenionego i popularnego na londyńskim West Endzie tekstu napisanego przez Nicka Payne’a i fakt, że w niecały rok zaprezentowano go już niemal pięćdziesiąt razy(...) Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych właśnie za rolę Rolanda w "Konstelacjach". Krytycy zgodnie piszą, że spektakl ten to znakomicie wyreżyserowana i zagrana opowieść, w której tematy ważne...

 • "Cohen - Nohavica" - spektakl Mariana Opani

  Od tego czasu poza rolami dramatycznymi, niezmiennie zachwyca interpretacją piosenek i udziałem w licznych projektach muzycznych. Już 28 listopada 2014 odbędzie się premiera spektaklu "Cohen(...) "Dobrze" Tomasza Mana, poczułem się w owych momentach powalony i ubezwłasnowolniony, niczym Cohen kiedy zobaczył kąpiącą się na dachu swoją Dalilę (...) - mówi Marian Opania. W obsadzie spektaklu...

 • Spektakle w wirtualnej rzeczywistości

  W piątek 29 kwietnia krakowski teatr Łaźnia Nowa wyemituje na swojej stronie dwa spektakle w technologii 360° virtual reality oraz udostępni on line część archiwum swojej 10-letniej działalności.

 • "Druga kobieta" - nowy spektakl Grzegorza Jarzyny

  ..."Druga Kobieta" to tytuł najnowszego spektaklu Grzegorza Jarzyny, który już w kwietniu zobaczymy na scenie TR Warszawa.

Zdjęcia na temat: spektakl
Wideo na temat: spektakl
 • Jan Peszek - ostatni sprawiedliwy

  16 czerwca prapremiera „Anatomii Tytusa” w Starym Teatrze w Krakowie. Odtwórcą głównej roli w spektaklu jest Jan Peszek.

 • Nowy "Kordian" w Starym Teatrze

  W trakcie próby do spektaklu rozmawialiśmy z reżyserem - Szymonem Kaczmarkiem i odtwórcą roli Kordiana - Adamem Nawojczykiem.

 • Mikołaj Roznerski o konflikcie z producentem spektakli

  Aktor Mikołaj Roznerski w rozmowie z dziennikarką Agnieszką Jastrzębską powiedział o konflikcie z producentem spektakli. - Wszystkie rzeczy, które miałem do powiedzenia na ten temat uwzględniłem na moich oświadczeniach - zaznaczył. - To ja zrezygnowałem ze współpracy - dodał. - Przychodzą nowe propozycje i trzeba im zrobić miejsce, rezygnując z tych starych, zrobiłem to w odpowiednim czasie

Dyskusje na temat: spektakl