• Informacje na temat:

  sowy

Artykuły na temat: sowy
 • Uwaga: tzw. sowy wcześniej umierają

  ...​Tzw. sowy - czyli ludzie, którzy lubią późno kłaść się spać i mają kłopoty z rannym wstawaniem statystycznie wcześniej umierają niż "skowronki" - osoby lubiące wczesną pobudkę. Naukowcy proponują, by dopasować warunki pracy do indywidualnego chronotypu, ale dają też rady, jak "sowa" może przystosować się do świata "skowronków".

 • Wszyscy znajomi Sowy

  ...wokół jego knajpy jest dość kiepska. Odbudowanie zaufania będzie wymagało wielu lat pracy", komentuje Grażyna Wolszczak i zaznacza, że do Sowy chodziła tylko na oficjalne bankiety, nigdy prywatnie(...) pierwszych doniesieniach o podsłuchu w jego lokalu Robert pojawił się na imprezie Playboya. Do zdjęć pozował sam... Afera może wpłynąć nie tylko na popularność restauracji Sowy, ale i na jego karierę...

 • ...problemu pokonamy na piechotę, mogą dać się we znaki na dwóch kółkach (kask jest obowiązkowy!). Jeśli chcemy podziwiać widoki, to trzeba zacząć od najwyższego wzniesienia pasma, Wielkiej Sowy. Stojąca tam...

 • Krysia sowa z Gaworowa

  Taki przydomek zyskała w dzieciństwie dzięki swoim wielkim oczom. Jednak tamten czas wspomina z bólem. Widziała okrucieństwo wojny, patrzyła, jak odchodzą bliscy.

 • Góry Sowie... drezyną

  Pamiętam taką scenę z kultowego serialu „07 zgłoś się!”, kiedy porucznicy Borewicz i Zubek dojeżdżają na miejsce przestępstwa drezyną. Nie sądziłem, że kiedyś będę mógł spróbować takiej atrakcji sam. Na szczęście są u nas miłośnicy zabytków techniki, którzy nie zachłystują się superszybkimi „pendolinami”, ale pielęgnują stare kolejarskie tradycje.

 • Uczta. Z restauracji wprost na twój stół, Robert Sowa

  Gotuj jak szef kuchni! Znany polski szef kuchni Robert Sowa przedstawia restauracyjne przepisy, które możemy przygotować w zaciszu własnej kuchni.

 • Sowa, córka piekarza

  Najbardziej tajemnicza i wyrafinowana powieść Hłaski oraz ostatni powrót do świata młodości.

 • I Kulinarne Mistrzostwa Polski by Robert Sowa rozstrzygnięte!

  Największe wydarzenie kulinarne jesieni - finał pierwszej edycji Kulinarnych Mistrzostw Polski za nami! Konkurs odbył się 12 października 2016 roku podczas Targów WorldHotel organizowanych w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie.

 • Jak zrobić sowę z jabłek

  Jesienne dekoracje? Tak, ale zamiast kupować ceramiczne dynie lub kasztany z tworzywa sztucznego, które za kilka tygodni wylądują w koszu na śmieci, możesz zrobić wspaniałe naturalne ozdoby, które cieszą oko i są jadalne!

 • jaki adres mailowy ma węgierska sowa? HU@HU.HU Obśmiałam się jak zebra:DDDD Pozdrawiam z Kujaw, dziś kompatybilna z kolegą Słowakiem - w kolorze...

Zdjęcia na temat: sowy
Wideo na temat: sowy
 • Czy nieobecność w domu na święta to grzech?

  Spędzanie Bożego Narodzenia w domu w gronie najbliższych to piękna polska tradycja. Jak zatem zakomunikować rodzinie, że zamierzamy wyjechać na święta? Czy takie zachowanie zaliczane jest przez Kościół do grzechu? W "Dzień Dobry TVN" psycholog Małgorzata Ohme, aktor Leszek Lichota i ksiądz Kazimierz Sowa zaproponowali sposoby na to, jak oznajmić rodzinie, że nie będzie nas w domu na święta. Czy wylegiwanie się na plaży w ramach świąt jest zgodne z wiarą?

 • Bycie chrzestnym – zaszczyt czy kłopot?

  Wiele osób z radością przyjmuje propozycję zostania chrzestnym, ponieważ uważają to za wyróżnienie i zaszczyt. Są też tacy, którzy twierdzą, że jest to kłopot. W "Dzień Dobry TVN" ks. Kazimierz Sowa i ekspert etyki i protokołu dr Irena Kamińska-Radomska opowiedzieli o tej szczególnej roli. Czy kościół katolicki dopuszcza wymianę chrzestnych?

Dyskusje na temat: sowy