• Informacje na temat:

  sławek

Artykuły na temat: sławek
 • Urzędnik, Sławek Michorzewski

  ...z ulicą, słuch i wrażliwość na społeczne niuanse. Urzędnik, Sławek Michorzewski. Oficyna 4eM.

 • Sławek Uniatowski zgolił brodę

  Sławek Uniatowski, w ramach tak zwanej "dobrej zmiany", postanowił zgolić brodę. Czy jeden z przystojniejszych polskich mężczyzn nadal robi na was tak silne wrażenie? Naszym zdaniem artysta przez tę zmianę stracił... jedynie kilka lat. A jak wam się podoba?

 • Sławek Uniatowski: Całą sferę prywatną zostawiam dla siebie

  Sławek Uniatowski popularność zdobył w 2005 roku, kiedy w znanym talent show zajął drugie miejsce. W tym samym roku wraz z Marylą Rodowicz nagrał utwór "Będzie to co musi być", wydany na jej płycie "Kochać".

 • Sławek Uniatowski: Rozmowy z Wodeckim były zawsze budujące

  ...- Zbyszek Wodecki nie ma łatwych utworów. Zawsze lawirował między dźwiękami z niebywałą lekkością, był wręcz nieomylny. Nigdy nie słyszałem, by zaśpiewał krzywy dźwięk - tak wspomina Zbyszka Wodeckiego Sławek Uniatowski, który został zaproszony do wzięcia udziału w, przerwanej przez śmierć artysty, trasie koncertowej. Jednego z najlepszych wokalistów i kompozytorów w Polsce trzynastoma koncertami...

 • Sławek Uniatowski, czyli nasz polski Frank Sinatra

  ...- W tych czasach sama muzyka się nie sprzedaje. Sprzedaje się za to wszystko to, co poza nią. Zatem, jeśli do jakiejś kobiety, której akurat podoba się moje ciało dotrze również moja muzyka, to ja nie mam nic przeciwko - tłumaczy Sławek Uniatowski.

 • Pokochaj francuską piosenkę!

  To był iście szampański wieczór w Teatrze Wielkim Operze Narodowej. Uroczysta gala zakończyła trwającą od lipca kampanię French Touch. Na scenie teatru wystąpiły największe gwiazdy francuskiej i polskiej sceny muzycznej m.in. Amel Bent, Willy William, Sławek Uniatowski i Margaret.

 • Gdy śpiewa, czuje się najbardziej autentyczny

  ...- Ja niezwykle cenię sobie tę bliskość, która tworzy się między mną a publicznością, ludźmi, którzy mnie słuchają. Czuję, że też jestem im bliski poprzez muzykę, którą stworzyłem - przekonuje, w rozmowie ze Styl.pl, Sławek Uniatowski.

 • Kraków: KROKE & Przyjaciele

  ...16 października o godz. 19:00 zapraszamy do ICE Kraków na koncert KROKE & Przyjaciele. Gościnnie wystąpią Anna Maria Jopek, Tomasz Stańko, Zohar Fresco, Sławek Berny.

 • Seksowne zdjęcia Uniatowskiego cieszą oko

  Mimo, że Sławek Uniatowski nigdy jeszcze nie zdobył tytułu najprzystojniejszego Polaka, z pewnością z sukcesem mógłby startować w rankingu. Niewątpliwie jest również jednym z lepiej ubierających się(...). Trzymając mocno kciuki czekamy na jego pierwszą płytę. Tymczasem polecamy nacieszyć oko pięknymi zdjęciami (większość autorstwa Arcadiusa Mauritz), które dla swoich fanek Sławek umieszcza na Instagramie.

 • Nagroda I stopnia: Marek Franus, Nisko Nagroda II stopnia: Slawka Stefańska, Luboń Janina Pazio, Warszawa

Zdjęcia na temat: sławek
 • Sławek Uniatowski
Wideo na temat: sławek
Dyskusje na temat: sławek