• Informacje na temat:

  serafinów

Artykuły na temat: serafinów
 • Jestem typem ryzykanta!

  Młoda, zdolna, piękna aktorka z serial u M jak Miłość. Pogodna, pozytywnie nastawiona do życia. Kobieta po przejściach, bezgranicznie zakochana w swoim psie. Twardo stąpa po ziemi, wie, czego chce. Za niedługo zobaczymy ją w polsatowskim serialu "Weterynarze". Zapytana o czym marzy odpowiada - być po prostu szczęśliwą. Ewelina Serafin w mini - wywiadzie z Iloną Adamską.

 • Kremy do rąk Dove

  "Przyczyną suchej skóry jest nie tylko brak należytego nawilżenia wierzchnich warstw naskórka. Suchość jest również efektem uszkodzenia procesów odnowy skóry, które utrzymują ją miękką, elastyczną i odpowiednio nawilżoną. Procesy te ulegają zachwianiu, ponieważ skórze brakuje odpowiedniego poziomu nawilżenia, co prowadzi do dalszego zachwiania równowagi w odnowie skóry." - mówi dr Monika Serafin, dermatolog, ekspert marki Dove.

 • Złota Era Jazzu w ICE Kraków

  Orkiestra Akademii Beethovenowskiej po raz kolejny zaprasza na jazzowy koncert sylwestrowy w niezwykłej scenerii ICE Kraków. W tym roku, wraz z genialną solistką Agą Zaryan - wielokrotnie uhonorowaną statuetką Fryderyków, autorką muzyki do filmu "Tragedia dziewczyny ulicznej" - proponujemy podróż w Złotą Erę Jazzu.

 • Wygraj serum do rzęs Revive Lashes

  Konkurs zakończył się.

 • Wygraj zaproszenie na koncert jazzowy Agi Zaryan lub galę operową

  Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na koncert jazzowy Agi Zaryan lub galę operową w Sylwestra lub w Nowy Rok w ICE Kraków.

 • Look makijażowy INGRID

  Soczysta pomarańcza na ustach lub landrynkowy barbie róż, policzek delikatnie muśnięty rozświetlaczem i subtelna kreska na oku - to wiosenna propozycja looku makijażowego marki INGRID. Taki make up idealnie pasuje do modnych stylizacji z lat 70, które są hitem w tym sezonie !

 • Targi „Wybieram Polską Modę” - relacja

  23 listopada autorska moda zawitała do Pałacu Kultury i Nauki. Tłumy gości odwiedziły targi "Wybieram Polską Modę". Dla wielu osób była to wyjątkowa okazja, by nabyć modne oraz niebanalne prezenty oraz rozpocząć gorący sezon polowania na świąteczne okazje.

 • Trzy zabiegi poprawiające życie seksualne kobiety

  Kobiety coraz częściej decydują się na zabiegi ginekologii plastycznej. Poprawa wyglądu miejsc intymnych nie tylko wpływa na zwiększenie atrakcyjności, ale przede wszystkim na zdrowie oraz poprawę jakości życia seksualnego.

 • Niedziela Palmowa na Kurpiowszczyźnie stanowi niezwykłe w skali kraju wydarzenie folklorystyczne. Zobaczysz tu wysokie na 10 metrów kolorowe palmy wielkanocne – symbol odradzającego się życia.

 • Głosuj na Stylowy Kosmetyk 2015!

  Weź udział w naszym konkursie i wytypuj Stylowy Kosmetyk 2015. Do rozdania mamy aż 500 kosmetyków!

Zdjęcia na temat: serafinów