• Informacje na temat:

  sawanna

Artykuły na temat: sawanna
 • Ciekawe ogrody zoologiczne w Polsce

  Przechadzając się między wybiegami, mamy okazję podziwiać zwierzęta, które niekiedy trudno już znaleźć w środowisku naturalnym. Można wyobrazić sobie, że jest się gdzieś na sawannie, a to wszystko w środku miasta!

 • Na spacer do zoo

  Przechadzając się między wybiegami, mamy okazję podziwiać zwierzęta, które niekiedy trudno już znaleźć w środowisku naturalnym. Można wyobrazić sobie, że jest się gdzieś na sawannie, a to wszystko w środku miasta!

 • Dziesiątka pik. Nikt ci na tacy niczego nie poda. Najwyższy czas by udać się na zawodową sawannę. Może dzisiaj upolujesz jakieś dodatkowe zlecenia. Koniecznie...

 • Dziesiątka pik. Nikt ci na tacy niczego nie poda. Najwyższy czas by udać się na zawodową sawannę. Może dzisiaj upolujesz jakieś dodatkowe zlecenia. Koniecznie...

 • ​Ghana - państwo różnorodności

  Ghana to doskonałe miejsce dla każdego, kto ma w planach wybranie się do Afryki po raz pierwszy. Tamtejsi mieszkańcy są przyjaźnie nastawieni a klimat zróżnicowany - od podrównikowego wilgotnego na południu aż do suchego na północy kraju. Spotkasz się tam z bujną tropikalną roślinnością, pięknymi nadmorskimi równinami oraz rozległymi sawannami.

 • Afryka

  Z Afryką nie można się pożegnać. Frida Giannini z Gucci wybrała się do Maroka, Sarah Burton, projektantka Alexandra McQueena, odwiedziła sawannę, a pozostali obejrzeli „Indianę Jonesa".

 • Najpiękniejsze miejsca w Etiopii

  Wyjątkowym miejscem w Estonii jest obszar, na terenie którego utworzono Awash National Park. Dzieli go droga Addis Abeba - Dire Dawa. Z jednej strony płynie rzeka Awash, którą otaczają sawanna, wspaniałe wodospady. Druga strona to obszar pustyni kamiennej, góra Fantale Crater oraz bardzo popularne gorące źródła Filoha Hot Spring.  Temperatura wody sięga tam nawet czterdziestu stopni. Góra Fantale...

 • Pierwsze święta w nowym domu

  Sawanna, słonie, żyrafy i lejący się z nieba żar. Święta Bożego Narodzenia w takich dekoracjach spędziła 6 lat temu Małgorzata Socha (34). - Zrobiliśmy z moim mężem coś, na co nigdy wcześniej się nie odważyliśmy: polecieliśmy z Krzysztofem na safari do Kenii - opowiada aktorka. - Była to jednocześnie nasza podróż poślubna i niesamowite przeżycie. Ale w Wigilię zakręciła mi się łezka w oku...

 • Serengeti - tanzański "ostatni Eden"

  Położony w Tanzanii Park Narodowy Serengeti to jeden z najbardziej znanych obszarów na świecie, określany często mianem "ostatniego Edenu". Piękne afrykańskie pejzaże oraz bogactwo zwierzyny nieodmiennie przyciągają turystów na bezkrwawe fotosafari.

 • Kosmetyki The Secret Soap Store

  Linia polecana wszystkim typom cer i skór przesuszonych oraz tym dojrzałym, które w zimowy czas wymagają specjalnej troski, pielęgnacji oraz odżywienia i regeneracji.

Zdjęcia na temat: sawanna
 • Narody
Dyskusje na temat: sawanna
 • Re: Doda wzięła ślub

  Spojrz w lustro a zobaczysz kogos gorszego od malpy,

 • Singiel/ka = żyjący/a solo

  Częściej singlem jest się z konieczności niż z wyboru. Decyduje też charakter, np. introwertyk samotnik, sytuacja życiowa, np. niefart w dobieraniu partnerów, na co z kolei ma wpływ psychika, co wiąże się i z odziedziczonym charakterem i ze środowiskiem, tj. najbliższymi, tzn. z wychowaniem. Decydują też priorytety życiowe. Jednym słowem człowiek to istota bardzo złożona i nie da się ściśle określić powodów życia samemu.

 • Re: Jesteś na diecie? Nie mów o tym

  Zawsze można znaleźć metodę na dietę, która pozwoli się także wygadać. Mnie koleżanki namówiły na wizyty w fit-clubie. Porady dietetyczki, zajęcia z instruktorką. Na miejscu koleżanki, z którymi można pogadać o efektach, metodach. To nie jest nic negatywnego. Ja konkretnie uczęszczałam do akademii promocji zdrowia & formy, w warszawie, ale myślę, że inne miasta mają podobne miejsca (akademia też ma swoje oddziały). Z braku laku może być nawet zwykła siłownia.

 • -

  -

  Uwazam, ze swietny pomysl z ta sawanna. Pokoik na pewno bedzie cudny! A co do tego, czy wyjdzie czy nie wyjdzie, to nie bede sie wypowiadac, bo nie mam doswiadczenia w tej kwestii, ale jak widac, tyle dzieci juz sie urodzilo, wiec.... nie bedzie problemu! :))))

 • Re: Pożegnania z Afryką

  Mara w Kenii rzeczywiście odczuwam jakieś dziwne tęsknoty gdy czytam m.in. takie teksty. Wrażenie, jakie zrobiła na mnie sawanna PEŁNA ZWIERZĄT porównać można do jakiejś mglistej wizji biblijnego

 • Re: Pożegnania z Afryką

  trochę taki wzruszający ten tekst. Bylem w Afryce i po noclegu w namiocie na terenie parku Masai Mara w Kenii rzeczywiście odczuwam jakieś dziwne tęsknoty gdy czytam m.in. takie teksty. Wrażenie, jakie zrobiła na mnie sawanna PEŁNA ZWIERZĄT porównać można do jakiejś mglistej wizji biblijnego raju. Albo do Jurasic Parku. Gdzie najedzone lwy leżą dosłownie obok pasących sie gnu. Gdzie człowiek