• Informacje na temat:

  samochody używane

Artykuły na temat: samochody używane
 • Prezent na Dzień Kobiet? Samochód na abonament

  Dzień Kobiet to drugi dzień w roku, w którym notowana jest największa sprzedaż w internecie. Po szaleństwie zakupów w Walentynki, 8 marca mężczyźni w całym kraju będą szturmować największe centra handlowe i sklepy online w poszukiwaniu wymarzonego prezentu dla ukochanej. Poza kwiatami, biżuterią, bielizną czy wystawną kolacją dla dwojga, w prezencie można podarować... auto na abonament.

 • Czy i kiedy używać nawilżanego papieru toaletowego?

  Każdy z nas chce na co dzień czuć się świeżo i komfortowo. Z reguły sięgamy po doraźną pomoc w postaci dezodorantów, wody termalnej w spray’u, płatków absorbujących nadmiar tłuszczu z powierzchni skóry.

 • Jak przygotować samochód do długiej podróży?

  Większość kierowców jest święcie przekonana o sprawności swoich samochodów, dlatego rzadko decydują się na gruntowną kontrolę i uzupełnienie sprzętowych braków na chwilę przed wyjazdem. Tymczasem dłuższa podróż, w szczególności, gdy będzie nam towarzyszyć cała rodzina, wymaga stuprocentowej pewności, że w naszym samochodzie nie wydarzy się nic, czemu wcześniej mieliśmy szansę zapobiec. O czym musisz pamiętać, zanim wyruszysz w podróż?

 • Jak sprawdzić, czy samochód opłaca się kupować? (cena nabycia vs cena użytkowania)

  ...określone marki. Niektóre cieszą się dużą popularnością na rynku samochodów używanych, inne ciężko sprzedać - nawet jeśli właściciel znacząco obniży cenę. Doskonałym przykładem jest Volkswagen - samochody...

 • Samochód miejski – więcej czy mniej?

  Współcześnie samochody segmentu A występują w ofercie niemal wszystkich marek i cieszą się dużą popularnością. Zazwyczaj jednak decyduje o tym bardzo niska cena. Dlatego typowy jest dla tego segmentu niski standard wykończenia, słabe wyposażenie, mało zaawansowane technologie i przeciętne wnętrze. Na rynku można jednak spotkać takich producentów, którzy widzą duży potencjał w samochodach...

 • Samochód do przeglądu

  Jeżeli prowadzisz samochód, musisz pamiętać, że systematyczny jego przegląd jest gwarancją bezpieczeństwa dla całej twojej rodziny.

 • Samochodem na wakacje

  Wyjazd na urlop własnym samochodem to ogromny komfort i duża swoboda. Aby w pełni się nimi cieszyć i nie narażać się na dodatkowe koszty lub nieprzyjemności, warto dobrze przygotować się do takiego wyjazdu, szczególnie jeśli wybieramy się poza granice kraju.

 • Samochody podkreślają kobiecą urodę

  Nie wolno dzielić samochodów na męskie i kobiece - mówi Włodzimierz Zientarski, dziennikarz motoryzacyjny, współprowadzący program "Autonomia" w telewizji Polsat Play. - Są jednak samochody, które posiadają pewne cechy męskie i kobiety wyglądają w nich świetnie.

 • Nie używaj windy!

  Naukowcy od lat przekonują, że ruch jest zbawienny dla zdrowia. Jego brak może powodować wiele chorób, a efekty mogą wystąpić już po dwóch tygodniach, dlatego lepiej zrezygnować z windy - ostrzegają amerykańscy i europejscy badacze.

 • Samochód kupię

  ...stanowią właściciele prywatnych firm. Co dwudziesty to nauczyciel. Niewielu jest w tym gronie dyrektorów i managerów, ponieważ często osoby te mają samochody służbowe. Nasz pierwszy samochód? Okazuje się(...) ósmy Polak mający w planach kupno wozu posiada już dwa samochody, a co pięćdziesiąty więcej niż dwa. Czyżby byli to kolekcjonerzy?

Wideo na temat: samochody używane
 • O tym warto pamiętać, kupując używany samochód

  Zakup auta to poważny wydatek, nawet kiedy jest ono używane. Na portalach aukcyjnych „wyjątkowych okazji” nie brakuje. Skorzystać opłaca się jednak jedynie z niektórych ofert. Co zatem zrobić, aby nie wyrzucić pieniędzy w błoto? Aleksandra Kubicka z portalu Otomoto.pl

 • Zdarza mi się używać klaksonu

  Ilona Łepkowska, jurorka tegorocznej edycji plebiscytu Kobiecy Samochód Roku "Twojego Stylu", o autach, które kocha, i zachowaniach, których nie toleruje na drodze.

 • Ma garaż tak wielki jak parking wielopoziomowy!

  Mąż Ewy D’Angelo, jednej z Żon Hollywood, ma niezwykłą moto kolekcję, a w niej samochody na każdą okazję! Większość jest robionych na specjalne zamówienie. - Z samochodami jest, jak z butami. Nie wszystkie buty pasują do wszystkich garniturów - mówi John D’Angelo. Którym John D’Angelo lubi jeździć do pracy, a który używa tylko na wyjątkowe okazje, bo ma dla niego wyjątkowe znaczenie? Emisja

Dyskusje na temat: samochody używane