• Informacje na temat:

  sali

Artykuły na temat: sali
 • Sale weselne – szukamy najlepszej

  ...brakiem, dlatego dobrze jest poznać je wcześniej. Musimy także wziąć pod uwagę czas potrzebny na odbycie pierwszych spotkań. Zobaczenie sali weselnej na żywo, spróbowanie menu, mogą okazać się(...) łazienka będzie na bieżąco sprzątana oraz jak często wymieniane będą talerze oraz sztućce - dodaje ekspertka. Sale weselne - gdzie znaleźć najlepszą? Znalezienia idealnej sali nie jest zadaniem...

 • Jaka powinna być sala weselna?

  Na pewno wszyscy planujący ślub zgodzą się, że jedną z pierwszych decyzji podczas planowania wesela jest wybór sali. Ilu z Was zaraz po ustaleniu daty ślubu wpisywało w dostępne wyszukiwarki hasło “sala weselna Kraków”? Znalezienie odpowiedniego lokalu wiążę się z poświęceniem dużej ilości czasu. Ale czego się nie robi, żeby wszystko wyszło idealnie?

 • O sali niepowtarzalnej

  Kiedy mówimy "tak", kierujemy te słowa do osoby, którą kochamy. Gdy szukamy sukni ślubnej, wybieramy tylko tę idealnie leżącą. Jeśli decydujemy o dekoracji sali weselnej, chcemy, by olśniewała gości, dlatego dekorujmy ją w dobrym guście, z elegancją i rozmachem!

 • Gdzie zorganizować wesele? Sprawdzamy sale weselne i nie tylko

  ...nakreślana jest również wstępna lista gości, by móc określić, jak dużej sali weselnej potrzeba. Już w czasie wstępnych przygotowań warto również podjąć decyzję czy wesele umilać będzie zespół muzyczny(...) Etap drugi rozpoczyna się od wyboru sali weselnej, urzędu lub kościoła. Młodzi powinni wybrać 2-3 sale weselne i sprawdzić wolne terminy. Gdy sala będzie zarezerwowana, czas na poszukiwania zespołu/DJ...

 • Szukasz sali weselnej? Kieruj się sercem, ale rób to z głową

  Wybranie odpowiedniej sali weselnej to jedno z pierwszych i priorytetowych zadań na ślubnej liście. Dostępność wymarzonego miejsca determinuje nawet datę samego ślubu. Decydując się na nie, warto zwrócić uwagę na kilka elementów.

 • Makaron z salami

  Szybko i smacznie.

 • Wstrząsające historie prosto z sali sądowej – tylko dla osób o mocnych nerwach

  Na początku były fascynacja, oczarowanie, miłość. W różnych konfiguracjach. Czasami nic nie zapowiadało późniejszej tragedii. Z perspektywy czasu, już podczas procesu, te uczucia okazywały się fatalne, obsesyjne, chore, skoro zrodziły myśl o krwawym rewanżu, gwałcie, oszukaniu obiektu adoracji.

 • Wymarzona sala na wesele

  Wybór sali na przyjęcie weselne to jedno z kluczowych zadań stojących przed młodymi. Często rezerwuje się ją z dużym wyprzedzeniem, a czasem wolny termin niejako decyduje o dacie ślubu. Istnieje wiele miejsc, gdzie można zorganizować przyjęcie - czym się jednak kierować, aby spełniły się nasze oczekiwania?

 • Sala treningowa jak plac zabaw

  Skakanka czy hula hop to wspomnienie beztroskich zabaw z dzieciństwa. Warto poczuć się znowu dzieckiem i wrócić do tych form aktywności fizycznej - kiedyś zabawy, dziś cenionego treningu.

 • ..., trzeba zdać egzamin ze sprawności fizycznej na porodowej sali gimnastycznej.

Zdjęcia na temat: sali
Wideo na temat: sali
Dyskusje na temat: sali
 • Sala weselna - Warszawa, okolice

  Szukam jakiejś ładnej sali weselnej na ok 200 osób, dobrze by było, gdyby istniała możliwość nocowania gości, możecie polecić coś?

 • Re: Wymarzona sala na wesele

  Wybór sali jest kluczowym i niełatwym zadaniem. My na szczęście, za namową znajomej wybraliśmy Salę Bankietową Arkadia - pomieściła wszystkich gości, obsługa była profesjona, akustyka też niczego sobie, do tego super niepowtarzalny wystrój, a wszystko w przystępnej cenie.

 • Sala weselna - małopolska

  Szukam sali weselnej pod Krakowem. Istotna jest dla mnie możliwość przenocowania na miejscu no i oczywiście wystrój - ważne żeby wesele przypominało, to wymarzone :)

 • Re: Wymarzona sala na wesele

  Zależało mi na tym żeby na sali mieć sporo miejsca, ale żeby też skorzystać z przestrzeni na zewnątrz, szczególnie jeśli chodzi o okolicę hotelu U Kroczka gdzie jest pięknie i zielono. Do tego pyszne jedzenie, czego chcieć więcej? :)

 • Wynajem sali na spotkania biznesowe

  Czy ma ktoś może doświadczenia z wynajmowaniem sal na spotkania biznesowe (dla osób, które nie mają własnego biura i pracują jako freelancerzy)? Jak wygląda sprawa z dostępnością jeśli ktoś nie miał wcześniej zrobionej rezerwacji? Chodzi o salę taką jak tutaj: ideaprestige - wynajem sal biznesowych we Wrocławiu - zależy mi na lokalizacji w centrum, żeby był łatwy dojazd na miejsce. Z góry dzięki za opinie.

 • Re: Wymarzona sala na wesele

  W Olimpii byłam pierwszy raz na weselu mojej siostry ciotecznej, ale wtedy o swoim nawet jeszcze nie myślałam. Jednak kiedy nastał czas i na mnie, wielkim wyzwaniem było znalezienie sali, która pomieści ponad 200 osób. Chciałam znaleźć coś, co będzie wyjątkowe, w pobliżu, no i nie będzie kosztowało milionów. Przypomniałam sobie o tym miejscu i wraz z narzeczonym pojechaliśmy obejrzeć salę

 • Czy robił ktoś wesele w sali Imperia?

  Cześć wszystkim:) zwracam się z pytaniem takim jak w temacie - czy ktoś robił bądź planuje zrobić swoje wesele w sali Imperia na Nowym Świecie w Warszawie? Będę wdzięczna za wszelkiego rodzaju informacje.

 • Re: Wymarzona sala na wesele

  A kojarzysz sale w hotelu u Kroczka w Rzeszowie? Duża, przestronna wygodna sala, pomieści naprawdę sporo osób, dodatkowo goście mają miejsce gdzie mogą przenocować po skończonej imprezie. Menu i dekoracje naprawdę ciekawe. Odbyło się tam moje wesele i uważam, że nie mogłam sobie wymarzyć lepszej sali na ten dzień, :)

 • Re: Sala weselna - Oycowizna - opinie

  Hej, czy podzielicie się ze mną swoją opinią na temat tej sali: hotel remes ? Będe wdzieczna za wszelkie opinie!

 • Re: Wymarzona sala na wesele

  Ja bardzo jestem zadowolony z wesela moich przyjaciół w Hotelu Salve. Byłem tam jako świadek więc coś musiałem ogarnąć z formalności i pomagałem w organizacji hotelu. Nie mieliśmy żadnych problemów z rezerwacją sali. Obsługa jest przemiła a kuchnia wspaniała. Sala była bardzo ładnie przystrojona tak jak chcieli młodzi. Polecam