• Informacje na temat:

  sali

Artykuły na temat: sali
 • Jaka powinna być sala weselna?

  Na pewno wszyscy planujący ślub zgodzą się, że jedną z pierwszych decyzji podczas planowania wesela jest wybór sali. Ilu z Was zaraz po ustaleniu daty ślubu wpisywało w dostępne wyszukiwarki hasło “sala weselna Kraków”? Znalezienie odpowiedniego lokalu wiążę się z poświęceniem dużej ilości czasu. Ale czego się nie robi, żeby wszystko wyszło idealnie?

 • O sali niepowtarzalnej

  Kiedy mówimy "tak", kierujemy te słowa do osoby, którą kochamy. Gdy szukamy sukni ślubnej, wybieramy tylko tę idealnie leżącą. Jeśli decydujemy o dekoracji sali weselnej, chcemy, by olśniewała gości, dlatego dekorujmy ją w dobrym guście, z elegancją i rozmachem!

 • Gdzie zorganizować wesele? Sprawdzamy sale weselne i nie tylko

  ...nakreślana jest również wstępna lista gości, by móc określić, jak dużej sali weselnej potrzeba. Już w czasie wstępnych przygotowań warto również podjąć decyzję czy wesele umilać będzie zespół muzyczny(...) Etap drugi rozpoczyna się od wyboru sali weselnej, urzędu lub kościoła. Młodzi powinni wybrać 2-3 sale weselne i sprawdzić wolne terminy. Gdy sala będzie zarezerwowana, czas na poszukiwania zespołu/DJ...

 • Szukasz sali weselnej? Kieruj się sercem, ale rób to z głową

  Wybranie odpowiedniej sali weselnej to jedno z pierwszych i priorytetowych zadań na ślubnej liście. Dostępność wymarzonego miejsca determinuje nawet datę samego ślubu. Decydując się na nie, warto zwrócić uwagę na kilka elementów.

 • Makaron z salami

  Szybko i smacznie.

 • Wstrząsające historie prosto z sali sądowej – tylko dla osób o mocnych nerwach

  Na początku były fascynacja, oczarowanie, miłość. W różnych konfiguracjach. Czasami nic nie zapowiadało późniejszej tragedii. Z perspektywy czasu, już podczas procesu, te uczucia okazywały się fatalne, obsesyjne, chore, skoro zrodziły myśl o krwawym rewanżu, gwałcie, oszukaniu obiektu adoracji.

 • Wymarzona sala na wesele

  Wybór sali na przyjęcie weselne to jedno z kluczowych zadań stojących przed młodymi. Często rezerwuje się ją z dużym wyprzedzeniem, a czasem wolny termin niejako decyduje o dacie ślubu. Istnieje wiele miejsc, gdzie można zorganizować przyjęcie - czym się jednak kierować, aby spełniły się nasze oczekiwania?

 • Sala treningowa jak plac zabaw

  Skakanka czy hula hop to wspomnienie beztroskich zabaw z dzieciństwa. Warto poczuć się znowu dzieckiem i wrócić do tych form aktywności fizycznej - kiedyś zabawy, dziś cenionego treningu.

 • ..., trzeba zdać egzamin ze sprawności fizycznej na porodowej sali gimnastycznej.

 • Mustache Yard Sale vol 18 - relacja

  W Katowicach odbył się Mustache Yard Sale vol 18 - największe targi mody i designu spod znaku młodych projektantów.

Zdjęcia na temat: sali
Wideo na temat: sali
Dyskusje na temat: sali
 • Sala weselna - Warszawa, okolice

  Szukam jakiejś ładnej sali weselnej na ok 200 osób, dobrze by było, gdyby istniała możliwość nocowania gości, możecie polecić coś?

 • Re: Wymarzona sala na wesele

  Wybór sali jest kluczowym i niełatwym zadaniem. My na szczęście, za namową znajomej wybraliśmy Salę Bankietową Arkadia - pomieściła wszystkich gości, obsługa była profesjona, akustyka też niczego sobie, do tego super niepowtarzalny wystrój, a wszystko w przystępnej cenie.

 • Sala weselna - małopolska

  Szukam sali weselnej pod Krakowem. Istotna jest dla mnie możliwość przenocowania na miejscu no i oczywiście wystrój - ważne żeby wesele przypominało, to wymarzone :)

 • Re: Wymarzona sala na wesele

  W Olimpii byłam pierwszy raz na weselu mojej siostry ciotecznej, ale wtedy o swoim nawet jeszcze nie myślałam. Jednak kiedy nastał czas i na mnie, wielkim wyzwaniem było znalezienie sali, która pomieści ponad 200 osób. Chciałam znaleźć coś, co będzie wyjątkowe, w pobliżu, no i nie będzie kosztowało milionów. Przypomniałam sobie o tym miejscu i wraz z narzeczonym pojechaliśmy obejrzeć salę

 • Wynajem sali na spotkania biznesowe

  Czy ma ktoś może doświadczenia z wynajmowaniem sal na spotkania biznesowe (dla osób, które nie mają własnego biura i pracują jako freelancerzy)? Jak wygląda sprawa z dostępnością jeśli ktoś nie miał wcześniej zrobionej rezerwacji? Chodzi o salę taką jak tutaj: ideaprestige - wynajem sal biznesowych we Wrocławiu - zależy mi na lokalizacji w centrum, żeby był łatwy dojazd na miejsce. Z góry dzięki za opinie.

 • Re: Wymarzona sala na wesele

  A kojarzysz sale w hotelu u Kroczka w Rzeszowie? Duża, przestronna wygodna sala, pomieści naprawdę sporo osób, dodatkowo goście mają miejsce gdzie mogą przenocować po skończonej imprezie. Menu i dekoracje naprawdę ciekawe. Odbyło się tam moje wesele i uważam, że nie mogłam sobie wymarzyć lepszej sali na ten dzień, :)

 • Czy robił ktoś wesele w sali Imperia?

  Cześć wszystkim:) zwracam się z pytaniem takim jak w temacie - czy ktoś robił bądź planuje zrobić swoje wesele w sali Imperia na Nowym Świecie w Warszawie? Będę wdzięczna za wszelkiego rodzaju informacje.

 • Re: Wymarzona sala na wesele

  Ja bardzo jestem zadowolony z wesela moich przyjaciół w Hotelu Salve. Byłem tam jako świadek więc coś musiałem ogarnąć z formalności i pomagałem w organizacji hotelu. Nie mieliśmy żadnych problemów z rezerwacją sali. Obsługa jest przemiła a kuchnia wspaniała. Sala była bardzo ładnie przystrojona tak jak chcieli młodzi. Polecam

 • Re: Sala weselna - Oycowizna - opinie

  Hej, czy podzielicie się ze mną swoją opinią na temat tej sali: hotel remes ? Będe wdzieczna za wszelkie opinie!

 • Re: Wymarzona sala na wesele

  Bo każda kobieta chce, aby ten dzien byl najwazniejszym w jej zyciu. Przecież wesele zdarza się tylko raz :) My mielismy nasze przyjęcie w bardzo ładnej sali Chata z Zalipia w Sarnowie, gdzie świetnie się bawiliśmy. A ważna dla mnie była zarówno msza w kościele i ślub, jak równiez przyjęcie weselne.