• Informacje na temat:

  sali

Artykuły na temat: sali
 • Jaka powinna być sala weselna?

  Na pewno wszyscy planujący ślub zgodzą się, że jedną z pierwszych decyzji podczas planowania wesela jest wybór sali. Ilu z Was zaraz po ustaleniu daty ślubu wpisywało w dostępne wyszukiwarki hasło “sala weselna Kraków”? Znalezienie odpowiedniego lokalu wiążę się z poświęceniem dużej ilości czasu. Ale czego się nie robi, żeby wszystko wyszło idealnie?

 • O sali niepowtarzalnej

  Kiedy mówimy "tak", kierujemy te słowa do osoby, którą kochamy. Gdy szukamy sukni ślubnej, wybieramy tylko tę idealnie leżącą. Jeśli decydujemy o dekoracji sali weselnej, chcemy, by olśniewała gości, dlatego dekorujmy ją w dobrym guście, z elegancją i rozmachem!

 • Szukasz sali weselnej? Kieruj się sercem, ale rób to z głową

  Wybranie odpowiedniej sali weselnej to jedno z pierwszych i priorytetowych zadań na ślubnej liście. Dostępność wymarzonego miejsca determinuje nawet datę samego ślubu. Decydując się na nie, warto zwrócić uwagę na kilka elementów.

 • Makaron z salami

  Szybko i smacznie.

 • Wstrząsające historie prosto z sali sądowej – tylko dla osób o mocnych nerwach

  Na początku były fascynacja, oczarowanie, miłość. W różnych konfiguracjach. Czasami nic nie zapowiadało późniejszej tragedii. Z perspektywy czasu, już podczas procesu, te uczucia okazywały się fatalne, obsesyjne, chore, skoro zrodziły myśl o krwawym rewanżu, gwałcie, oszukaniu obiektu adoracji.

 • Wymarzona sala na wesele

  Wybór sali na przyjęcie weselne to jedno z kluczowych zadań stojących przed młodymi. Często rezerwuje się ją z dużym wyprzedzeniem, a czasem wolny termin niejako decyduje o dacie ślubu. Istnieje wiele miejsc, gdzie można zorganizować przyjęcie - czym się jednak kierować, aby spełniły się nasze oczekiwania?

 • ..., trzeba zdać egzamin ze sprawności fizycznej na porodowej sali gimnastycznej.

 • Mustache Yard Sale vol 18 - relacja

  W Katowicach odbył się Mustache Yard Sale vol 18 - największe targi mody i designu spod znaku młodych projektantów.

 • Perfect w Sali Kongresowej

  ...fanów.  Taki zespół jest tylko jeden - Perfect. Podczas wielkiego koncertu, który odbędzie się 20 czerwca w Sali Kongresowej, Perfect przypomni nam swoją historię - historię jednego(...) w Jarocinie, Rock Arena w Poznaniu, czy Rock Jamboree w warszawskiej Sali Kongresowej. Kolejne hity takie jak Ale wkoło jest wesoło i Niewiele ci mogę dać tylko przypieczętowują popularność...

 • Jak przystroić salę weselną...

  ... Przygotowanie własnego ślubu i wesela potrafi przysporzyć wiele trosk, więcej nawet niż zorganizowanie międzynarodowej konferencji. Bardzo ważnym elementem staje się aranżacja sali weselnej. Jak(...) wesela.  Tradycji uczynić zadość Jeszcze dziś pamiętam, jak przed moim ślubem jedna z kuzynek zapytała: A czy nie musimy przyjechać wcześniej, żeby pomóc w przystrajaniu sali? Jej zdziwienie na...

Zdjęcia na temat: sali
Wideo na temat: sali
Dyskusje na temat: sali
 • Sala weselna - Warszawa, okolice

  Szukam jakiejś ładnej sali weselnej na ok 200 osób, dobrze by było, gdyby istniała możliwość nocowania gości, możecie polecić coś?

 • Re: Wymarzona sala na wesele

  A kojarzysz sale w hotelu u Kroczka w Rzeszowie? Duża, przestronna wygodna sala, pomieści naprawdę sporo osób, dodatkowo goście mają miejsce gdzie mogą przenocować po skończonej imprezie. Menu i dekoracje naprawdę ciekawe. Odbyło się tam moje wesele i uważam, że nie mogłam sobie wymarzyć lepszej sali na ten dzień, :)

 • Sala weselna - małopolska

  Szukam sali weselnej pod Krakowem. Istotna jest dla mnie możliwość przenocowania na miejscu no i oczywiście wystrój - ważne żeby wesele przypominało, to wymarzone :)

 • Re: Wymarzona sala na wesele

  Ja bardzo jestem zadowolony z wesela moich przyjaciół w Hotelu Salve. Byłem tam jako świadek więc coś musiałem ogarnąć z formalności i pomagałem w organizacji hotelu. Nie mieliśmy żadnych problemów z rezerwacją sali. Obsługa jest przemiła a kuchnia wspaniała. Sala była bardzo ładnie przystrojona tak jak chcieli młodzi. Polecam

 • Wynajem sali na spotkania biznesowe

  Czy ma ktoś może doświadczenia z wynajmowaniem sal na spotkania biznesowe (dla osób, które nie mają własnego biura i pracują jako freelancerzy)? Jak wygląda sprawa z dostępnością jeśli ktoś nie miał wcześniej zrobionej rezerwacji? Chodzi o salę taką jak tutaj: ideaprestige - wynajem sal biznesowych we Wrocławiu - zależy mi na lokalizacji w centrum, żeby był łatwy dojazd na miejsce. Z góry dzięki za opinie.

 • Re: Wymarzona sala na wesele

  Bo każda kobieta chce, aby ten dzien byl najwazniejszym w jej zyciu. Przecież wesele zdarza się tylko raz :) My mielismy nasze przyjęcie w bardzo ładnej sali Chata z Zalipia w Sarnowie, gdzie świetnie się bawiliśmy. A ważna dla mnie była zarówno msza w kościele i ślub, jak równiez przyjęcie weselne.

 • Czy robił ktoś wesele w sali Imperia?

  Cześć wszystkim:) zwracam się z pytaniem takim jak w temacie - czy ktoś robił bądź planuje zrobić swoje wesele w sali Imperia na Nowym Świecie w Warszawie? Będę wdzięczna za wszelkiego rodzaju informacje.

 • Re: Wymarzona sala na wesele

  ja wam powiem, ze miałam spory dylemat jeśli chodzi o wybór sali i dopiero narzeczony (aktualnie mąż) wybrał Restaurację Tequila Rumia wybór jak najbardziej trafiony luksus, elegancja, wyborne jedzenie jak wesele, to tylko na bogato

 • Re: Sala weselna - Oycowizna - opinie

  Hej, czy podzielicie się ze mną swoją opinią na temat tej sali: hotel remes ? Będe wdzieczna za wszelkie opinie!

 • Re: Szukasz sali weselnej? Kieruj się sercem, ale rób to z głową

  Oczywiście, że trzeba brac rózne aspekty wybierając salę weselną. Na przykład u nas okazało się, że sala nie oferuje wyzywienia i musimy je załatwić we własnym zakresie. Na szczęście zamówiliśmy catering z firmy Catering Arts i dzieki nim mieliśmy pyszne dania gorące, a także wiejski stół.