• Informacje na temat:

  sale na konferencję

Artykuły na temat: sale na konferencję
 • Jak przystroić salę weselną?

  Każda młoda para pragnie, aby ich wesele było niezapomniane, oryginalne, fantastyczne. Z całych sił stara się wszystko zapiąć na ostatni guzik. A zadanie nie jest łatwe. Przygotowanie własnego ślubu i wesela potrafi przysporzyć wiele trosk, więcej nawet niż zorganizowanie międzynarodowej konferencji.

 • Jak przystroić salę weselną...

  Każda młoda para pragnie, aby jej wesele było niezapomniane, oryginalne, fantastyczne. Z całych sił stara się wszystko zapiąć na ostatni guzik. A zadanie nie jest łatwe.

 • Penderecki Life, czyli wyjątkowy koncert Mistrza

  ​Pełna sala, cudowna widownia, a na scenie Krzysztof Penderecki z polską orkiestrą Sinfonia Iuventus - tak wyglądała XIII edycja Forum Humanum Mazurkas.

 • « A wiecie kim był Kopernik ? »

    To pytanie a właściwie interwencja mojego Antka na sobotniej wieczornej konferencji w klubie astronomii. Zabraliśmy go tam po raz pierwszy, gdyż zajęcia...

 • KONFERENCJA na której byłam od środy do piątku miała w tym roku wyjątkowo niski poziom. Przez całe 3 dni tylko raz siedziałam na sali i słuchałam wykładów....

 • Chcesz wypożyczyć narzeczonego na wizytę u koleżanki, gości weselnych albo fotoreporterów na konferencję prasową? Nie ma sprawy. Wszystko da się załatwić.

 • 10. Jubileuszowe Targi Książki w Krakowie

  W czwartek 19 października rozpoczną się Targi Książki w Krakowie. Przez 4 dni targowe 412 wystawców zaprezentuje ponad 300 nowości książkowych oraz zaprosi na kilkaset spotkań z pisarzami, poetami, dziennikarzami. Liczne konkursy, konferencje, a także atrakcje dla najmłodszych to tylko wycinek z bogatego programu tegorocznej imprezy.

 • Wyjątkowa podróż do lat 20

  ...oferuje 5 sal konferencyjnych i bankietowych z ogródkami, które łączą funkcjonalność z historycznym klimatem zamku, dając szeroką możliwość aranżacji. Wszystkie sale posiadają dzienne oświetlenie, a trzy sale konferencyjne także umeblowanie i ogrodzone ogródki z tarasami, przeznaczone wyłącznie do dyspozycji gości. Do wyboru jest Sala Balowa o powierzchni 615 m², Sala Kolumnowa o powierzchni 247

 • Piotr Żyła znów wszystkich rozbawił

  Piotr Żyła kolejny raz zaskoczył dziennikarzy. Odpowiedział na pytanie w taki sposób, że trudno było powstrzymać śmiech.

 • ​Marzenie Skrzyneckiego: Zamienić Kraków w najweselsze miasto świata

  ...pochodowych 1 wyszło nam na zdrowie". Uwiecznieniem piętnastolecia miał być wielki bal. Nie było szansy na to, aby władze zgodziły się oddać sale Pałacu pod Baranami. I nie było pomysłu, gdzie znaleźć(...) piękne sale, można by urządzić wspaniały bal, ale oni się nigdy nie zgodzą. - Słuchaj, jak się nie spytamy, to się nie dowiemy - odpowiedział na to Ronikier i z trudem przekonał Piotra, żeby weszli...