• Informacje na temat:

  sala konferencyjna w poznaniu

Artykuły na temat: sala konferencyjna w poznaniu
 • Niezgoda buduje

  ...niezwykle skuteczne. Najlepszym przykładem jest sala sądowa. Siła argumentu zwycięża. To jednak, co dobre w czasie rozprawy, nie zawsze sprawdza się w relacjach bliskich, wieloletnich. Maria często wygrywa...

 • Nad rzeką Ij

  Stolica Holandii to miasto kompletne: ma wspaniałe muzea, przytulne kawiarnie, ekskluzywne sklepy, niezliczone targi i najlepsze ścieżki rowerowe. Amsterdam jest pełen kontrastów, dlatego nigdy się nie nudzi. A kanały sprawiają, że jest też piękny.

 • Rybackiego. Zobaczymy tu wspaniałe okazy fauny i flory zarówno morskiej, jak i słodkowodnej. Od 2005 r. funkcjonuje tu Sala Kinowo-konferencyjna przygotowana do prezentacji laboratoryjnej. Atrakcją dla najmłodszych jest Sala Przedszkolna. Modernistycznym szlakiem Architektura Gdyni bogata jest w interesujące przykłady modernizmu. By móc podziwiać piękne budynki zbudowane w tym stylu, wyznaczono...

 • Rozerwany patchwork

  Osoby: Weronika, 39 lat. Mieszka w Poznaniu. Janek, jej były mąż. Ich małżeństwo trwało 7 lat. Grażyna, pierwsza żona Janka Matylda, córka Janka i Grażyny Weronika: Styczeń, piątkowe popołudnie...

 • Przyjechałam – jak to ja – wcześniej. Nie mogłam wysiedzieć ani w domu ani w aucie. Gdyby był Pan A, to pewnie zastopowałby mój rozpęd. Niestety przebywa...

 • Dziewczyny winne

  Najpierw są marzenia: o życiu jak w Toskanii, aurze jesiennych zbiorów, degustacji nowego rocznika. Czujecie? Potem przychodzą realia: samotność na odludziu, ryzyko uprawy w polskim klimacie i trudna praca, której nie można odłożyć do jutra, bo wino jest niecierpliwe. Sylwia, Barbara i Monika już wiedzą, co to znaczy założyć własną winnicę. Wypijmy za ich odwagę.

 • Z wielbłądów na Boeingi

  Olbrzymie pieniądze i prawo szariatu - z tym większości Polaków kojarzą się kraje Zatoki Perskiej. A jak naprawdę wygląda życie w tym rejonie świata? O tym, w rozmowie w Malwiną Wrotniak, autorką książki "Tam mieszkam. Życie Polaków za granicą", opowiadają Aneta i Andrzej - dwójka Polaków mieszkających w Katarze.

 • Romans wysokiego ryzyka

  Wiele związków zaczyna się w pracy. Ale romans z podwładnym? Karolinę "życzliwi" ostrzegali, że Sebastian ją uwodzi, by awansować. Marcie przyjaciółki mówiły, że wiążąc się ze swoim pracownikiem, traci autorytet. Najpierw była ekscytacja, namiętność, potem coraz więcej wątpliwości. Bo czy taka miłość może przetrwać?

 • Kłusownicy wrażeń

  Im mocniej i szybciej żyją, tym większą mają ochotę na kolejne wyzwania. Czasem chcieliby przystopować, ale to coś, co ich nakręca, nie pozwala im powiedzieć sobie: dość.

 • Show musi trwać

  Trudno jest osiągnąć sukces. Ale jeszcze trudniej utrzymać się na topie. Każdy, kto raz wypadł z obiegu wie, że najtrudniejszy jest powrót do gry. To dopiero prawdziwy sprawdzian talentu i charakteru.