• Informacje na temat:

  sal urlop

Artykuły na temat: sal urlop
 • Należący do Hiszpanii archipelag to trzynaście malowniczych wysp. Choć leżą na wulkanach, żyje się na nich bezpiecznie. Bajeczna pogoda trwa tutaj okrągły rok. Wyspy Kanaryjskie są jednym z najpopularniejszych kierunków urlopowych. Zaledwie po czterech godzinach lotu samolotem z Polski można znaleźć się na największej z nich – na Gran Canarii.

 • Odchudzaj się na urlopie

  Ukoisz nie tylko ciało, ale także umysł i duszę. Za jednym zamachem zrzucisz zbędne kilogramy i pozbędziesz się wielu problemów. Na wczasach odchudzających nauczysz się też zdrowo żyć.

 • Chłopak z sali numer 5

  .... Byłam zbyt nieszczęśliwa, nie wyobrażałam sobie, że mogłabym normalnie rozmawiać z Michałem. Nie po tym, co usłyszałam na swój temat. Zatelefonowałam do biura i wzięłam trzy dni urlopu. Kręciłam się(...) teraz od nich. I znowu spędziłam cały dzień w tej małej, dusznej salce. A gdy wychodziłam, dobiegł mnie spod okna słaby głos Janka. - Jak wybierzesz się jeszcze kiedyś do nas, to proszę, przywieź mi...

 • ...z punktu widzenia młodego, tuż przed maturą chłopaka. Tylko z punktu widzenia jego rodziców. I tak sobie myślę, że to już oznaka starości ;-)      i miłego dnia i tygodnia Zośka jeszcze na urlopie ;-)  

 • ...zamiaru ... wszak jestem na urlopie. No to sobie pomalutku pospacerowalam po Ascoli... pogapilam sie na San Marco - kuzyna mojej Gory w Ancarano ... popodziwialam malowidla na jezdni przy wjezdzie  na(...)  na pierwsze danie byla pasta z lososiem, a na drugie smazone " owoce morza" lub ryba z piekarnika.Oczywiscie salata i kawa. No nie tylko ... bo zaraz na stol wjechal  litrowy dzbanek z bialym winem...

 • Bukareszt na weekend?

  Stolica Rumunii należy do miast nietypowych. W przeciwieństwie do innych metropolii w Europie nie stanowi głównego celu wycieczek. Dlatego jeżeli nie przepadasz za tłumem turystów, cenisz dobrą kuchnię i masz kilka dni urlopu to kierunek idealny dla ciebie.

 • Pomysł na wakacje: Rejsy po morzach

  Myślisz już o wakacjach, ale perspektywa kolejnego urlopu spędzonego na plaży w zatłoczonym kurorcie nie napawa cię optymizmem? Najwyższy czas wdrożyć w życie zdecydowanie bardziej oryginalny pomysł i znaleźć idealną ofertę… rejsu statkiem wycieczkowym.

 • Murau - tu drwale tańczą, a koty szły na wojnę

  Jest tu najczystsze powietrze w całej Austrii, więc na urlopie można odetchnąć dosłownie i w przenośni. W Murau można spędzić idylliczny urlop niemal o każdej porze roku, bo region obfituje w atrakcje zarówno zimą, jak i latem. Spodoba się wszystkim, którzy kochają otoczenie przyrody, aktywny wypoczynek, kontakt z bogatą miejscową tradycją i ciekawostki historyczne. To spokojne miejsce doskonałe...

 • 10 rad, jak zjeść dobrze za granicą i nie dać się oszukać

  Masz już wyznaczony termin urlopu? Znakomicie! To teraz przeczytaj kilka moich sprawdzonych rad dotyczących jedzenia wymarzonych wakacjach. Dzięki nim nie najesz się starego, złej jakości, oszukanego jedzenia i wrócisz szczęśliwy, bogatszy o nowe, świetne doświadczenia kulinarne.

 • Wilno i Kowno: Podróż sentymentalna

  Te piękne, zabytkowe miasta można zwiedzić podczas krótkiego jesiennego urlopu. Ich urok nikogo nie pozostawi obojętnym.

Dyskusje na temat: sal urlop