• Informacje na temat:

  sal co polecacie

Artykuły na temat: sal co polecacie
 • Szukasz sali weselnej? Kieruj się sercem, ale rób to z głową

  Wcześniejsza analiza potrzeb Państwa Młodych pomoże uniknąć rozczarowań i weselnych wpadek. O czym pamiętać szukając sali weselnej pytamy Dorotę Proske, właścicielkę Przestrzeni Kreatywnej Kotulińskiego 6, w której odbywają się najbardziej alternatywne i nietuzinkowe wesela na Śląsku. Wydaje się, że w Polsce jest zatrzęsienie sal weselnych. Jak to się dzieje, że wymarzone miejsce musimy...

 • GORĄCO POLECAM!

 • Moje niewielkie polskie wesele

  ...dekoracje sal w niczym nie ustępują wnętrzom prezentowanym na filmach. Tysiące wzorów smakowitych tortów weselnych zasługuje na osobną kategorię, ale o tym innym razem. Pary Młode mają ogromny wybór(...) trendami z Zachodu i wszelkimi ślubnymi modami. Niektórych może więc dziwić, że najnowsza moda paradoksalnie wiąże się z porzuceniem weselnego blichtru i zorganizowaniem niewielkiego przyjęcia weselnego...

 • 10 pomysłów na pojazd do ślubu

  Podczas organizacji ślubu dbamy o każdy detal: salę spełniającą nasze oczekiwania, dobrą oprawę muzyczną, przepyszne menu i wybór tej najpiękniejszej sukni ślubnej. Pozostaje jeszcze jedna ważna kwestia – czym dojechać na ceremonię zaślubin? Przedstawiamy kilka niestandardowych pomysłów.

 • Lubiąż - miasto wyjątkowe

  Sala Książęca jest tak piękna, że jej zdjęcie przywiodło do Lubiąża... Michaela Jacksona. Król muzyki pop przyleciał tu śmigłowcem podczas swojej wizyty w Polcse w 1997 roku. Dokładnie – 28 maja. W pośpiechu rzucił okiem na opactwo, by po 20 minutach odlecieć... Mnie dość pobieżne zwiedzanie klasztoru i kościoła zabrało kilka godzin.

 • Koniec epoki uprzejmych braw

  Dzięki internetowi zdobyła publiczność i zaczęła koncertować w najbardziej prestiżowych salach świata. Teraz Valentina Lisitsa ujawnia całą prawdę o biznesie muzycznym, konkursach pianistycznych i opowiada inspirującą historię własnej niezwykłej kariery.

 • Alchemiczne Voo Voo

  Tego koncertu specjalnie nie trzeba reklamować. W małej, kameralnej, alchemicznej sali pubu Alchemia w Krakowie wystąpi zespół Voo Voo.

 • Zrezygnuj z czerwonego mięsa

  W trosce o własne zdrowie należy ograniczyć spożycie mięsa, w tym szczególnie wołowiny i wieprzowiny. Lepiej też całkowicie zrezygnować z jedzenia wędlin, takich jak szynka, salami i parówki.

 • Raphael Saadiq w Polsce

  Już 28 lutego w warszawskiej Sali Kongresowej na jedynym koncercie w Polsce zagra jedna z największych gwiazd muzyki soul, funk i r&b, legendarny kompozytor, wokalista i producent muzyczny - Raphael Saadiq.

 • Minimalizm i mocny akcent we florystyce ślubnej

  Jeden z ostatnich trendów we florystyce ślubnej zdecydowanie zmierza w kierunku jak najprostszej formy. Dotyczy to każdego elementu zarówno oprawy florystycznej samej Pary Młodej, jak i aranżacji wnętrza sali weselnej, kościoła i całej gamy drobiazgów równie istotnych w tym dniu.