• Informacje na temat:

  saint tropez

Artykuły na temat: saint tropez
 • Pomnik Brigitte Bardot stanie w Saint Tropez

  Z okazji przypadających w czwartek 83. urodzin francuska aktorka Brigitte Bardot zostanie uhonorowana... pomnikiem, który stanie przy wejściu do kąpieliska w Saint Tropez, kurorcie na południu Francji. To ta gwiazda przyczyniła się do światowej sławy tego miasta.

 • Saint Tropez Women, eau de parfum LAMBRE

  Idealny dla pewnych siebie, czarujących kobiet, zalotnych i uroczych.

 • Wakacje w ​Saint Tropez - luksusowej krainie marzeń

  Wakacje na Lazurowym Wybrzeżu to synonim upalnych temperatur, przezroczystej wody i błogiego relaksu. Niestety wczasy marzeń kosztują. Leżąca w rejonie Riwiery Francuskiej miejscowość Saint Tropez to ośrodek wypoczynkowy dla najzamożniejszych. Na urlop wśród gwiazd i celebrytów z całego świata stać tylko najbogatszych turystów.

 • Tylko dla wtajemniczonych

  Kampen jest ulubionym miejscem niemieckich miliarderów. To taka miniaturowa wersja Saint-Tropez czy Portofino, z tą tylko różnicą, że mało kto (poza Niemcami) o nim słyszał. Nic dziwnego, bo wyspa Sylt to pilnie strzeżony skarb.

 • Lazurowe Wybrzeże ma różne oblicza. Jedno uosabia blichtr Cannes, Monako czy Saint-Tropez. Drugie – bezpretensjonalny urok miasteczek, które były natchnieniem dla artystów miary Picassa, Chagalla i Renoira. Aby podążać ich śladami, najlepiej wybrać się na francuską Riwierę poza sezonem. Wika Kwiatkowska...

 • Palmy, kaktusy i soczysta zieleń. Gwiazdy kochają ten trend!

  Kolorowe kwiaty, rajskie ptaki i zielona dżungla - ten trend znacie na pewno z wnętrzarskich blogów, ale od wielu miesięcy króluje on również w garderobach gwiazd i blogerek. Kilka dni temu Sienna Miller, odpoczywająca wraz z przyjaciółmi na łodzi w Saint-Tropez, zachwyciła świat mody wyjątkowo udaną stylizacją - dopasowanym letnim kompletem w zielone liście palm. W Polsce botaniczny trend...

 • Riwiera mistrzów

  Lazurowe Wybrzeże ma różne oblicza. Jedno uosabia blichtr Cannes, Monako czy Saint-Tropez. Drugie - bezpretensjonalny urok miasteczek, które były natchnieniem dla artystów miary Picassa, Chagall a i Renoira. Aby podążać ich śladami, najlepiej wybrać się na francuską riwierę poza sezonem.

 • Wyspa Sylt od morza do morza

  Fryzyjska wysepka Amrum ma największą w Europie plażę. Wyspę Sylt porównuje się do Saint-Tropez. Tętniący jazzem kurort Travemünde zwany jest Nowym Orleanem Północy, a sąsiadująca z nim Lubeka — Królową Bałtyku. Położony pomiędzy dwoma morzami Szlezwig-Holsztyn, choć niewielki, jest jednym z najbardziej „wakacyjnych” niemieckich landów. I leży zaledwie trzy godziny drogi od naszej zachodniej...

 • Nowa fryzura Anji Rubik

  My już wiemy. Rzeczywiście modelka mocno skróciła włosy, ale nam się podoba. A ty, co sądzisz o tej zmianie? Przy okazji wiemy, że w Saint-Tropez bawi się razem z Joanną Przetakiewicz i Tomkiem Ossolińskim.

 • Calvin Klein Eternity NOW Halloween Tattoo Jacques Battini Cashmere Impérial Marc Jacobs Decadence Shiseido Ever Bloom Eau de Perfum Emanuel Ungaro Fruit d’Amour Gold AVON Attraction dla Niej Saint Tropez women, eau de parfum LAMBRE Perfumy FM 365 Federico Mahora Ari by Ariana Grande...

Zdjęcia na temat: saint tropez
Wideo na temat: saint tropez
 • Co zrobić, by spotkać się z DiCaprio? To proste!

  Leonardo DiCaprio organizuje aukcję charytatywną na rzecz swojej fundacji. Aktor namówił znajome gwiazdy na ofiarowanie kosztowności. Wśród fantów znajdzie się dzieło Pabla Picasso, lunch z Margot Robbie czy Harley-Davidson Arnolda Schwarzeneggera. Wylicytować będzie można także spotkanie z samym DiCaprio. Zbiórka środków dla fundacji aktora odbędzie się w Saint-Tropez.

Dyskusje na temat: saint tropez